Body başlamalımıyım?

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve letter16 tarafından 25 Ocak 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. letter16

letter16 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba arkadaşlar uzun uzun yazmıcam fazla

kilo 55
    boy: 1,81
    yemek düzeni hiç yok
    sigara içiyorum

yaza kadar biraz toparlanmak istiyorum tatile falan gitcez cılız gibi sevmiyorum kendimi özgüvenim kalmadı

yukarıda belirttiğim detaylar doğrultusunda body başlasam hemen zayıfken kilo alabilirmiyim hacim alabilirmiyim bi kaç kişiye sordum hiç yağ yok sende önce yağlan sonra body git dediler kafayı yicem tşk ederim cvplarınızı bekliyorum.

2. -hitman-

-hitman- Üye

Beğenileri:
    320
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İzmir
    Başlama.

valaroma ve Jokeer bunu beğendi.
  3. Balboa7

Balboa7 Üye

Beğenileri:
    1.355
    Ödül Puanları:
    103
    uzun vadede sonuç alınabilinecek bir spor dalıdır yaza kadar değişim olur ama ne kadar olur bu sizin beslenmenize antremanınıza olan bağlılık ve düzenli uyumanıza ve ne kadar stresli olup olmadığınıza en önemlisi genetiğinizi bağlı birde yağ olarak kilo alınmaz temiz bluk yapacaksınız örneğin 10 kilo aldıysanız bunun 3 kilosu yağsa 7 kilosu kas olmalı
    https://www.bodyforumtr.com/threads/vücut-geliştirme-genel-İle-İlgili-en-Çok-sorulan-sorular-ve-cevapları.11373/

Bekci bunu beğendi.
  4. Jokeer

Jokeer Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    ayda 2 kilo almaya bak. öyle birden de kalori alımını çok arttırma. günlük 500 kalori civarı arttırmalısın. güç antrenmanları yaparsan gelişim süresi kısalır ;)

5. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Yemek yersen kilo alabilirsin. Sporla birlikte yemek yersen aldığın kiloların daha büyük bir yüzdesini kas olarak almış olursun.
    Kafayı yiyecek bir şey yok. O birkaç kişiye bundan sonra sporla ilgili hiçbir şey sorma, bu konulardaki düşüncelerini önemseme.

Balboa7 bunu beğendi.
  6. derin_aker

derin_aker Üye

Beğenileri:
    280
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    istanbul
    ve sigarayı bırakmazsan kilo alman zorlaşır spora başlarsan bırak diyeceğim biliyorum zor çünkü bende içiyorum.ama azaltmayı lütfen dene sigara ile birlikte gelişimin yavaşlar çünkü sigara aldığın besinleri depolamana engel kan akışını yavaşlatıyor kaslara gitmiyor vs vs. ama başlayabilirsin bende çok zayıfken başladım ve bilinçli beslendiğin ve antrenmanı bilinçli yaptığın sürece zararı değil faydası olur.

Kontrol35 bunu beğendi.
  7. letter16

letter16 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Cevaplar için çok teşekkür ediyorum vaktinizi ayırdınız.
    Bugünden itibaren sigarayı azaltmayı deneyeceğim ve önümüzdeki beslenme programı ile body başlayacağım tekrar tşk ederim. Görüşmek üzere detayları burdan belirteceğim.

Sayfayı Paylaş