Body başladım salonda havuzda var girsem zayıflarmıyım

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Kilbox tarafından 29 Ekim 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Kilbox

Kilbox Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Arkadaşlar merabalar ben 1.80 boy 59 60 kilo arasında biriyim body kilo almak ve gelişmek için başladım haftada 4 gün body gidiyorum 3 gün dinleniyorum düzenli beslenmeye calışıyorum yanlız zayıf oldugum için spor salonumda havuzda var havuza giriyorum yüzsem gelişmem durur mu yani yine zayıf mı kalırım 60 kiloyum 70 75 olmak istiyorum ve bu kiloları nasıl ne şekilde alabilirim kaç ay gibi alabilirim

2. Tolgahantt

Tolgahantt Üye

Beğenileri:
    77
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğretim üyesi
    Yer:
    Türkiye
    Haftada 2-3 saat yüzmek aksine yağlanmanı önler.İyidir ama abartmamak gerek.Hacim kazanmak için antreman günlükleri bölümünden çok okunan ve yazılan günlükleri incele özellikle bulk programlara bak.Amacın hacimlenmek çünkü.Definasyon yani zayıflama değil.Gerçek gıdadan şaşma.Yumurta,yulaf,tavuk,et,balık sana hacim sağlar antremanlarla kombine şekilde.Başka yolu yoktur bu işin.Bol şans.

3. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Az yersen zayıflarsın, yüzmeye git veya gitme. Ayda 2 kg alarak 6-8 ay bulka girebilirsin. Bu da günlük kalori ihtiyacının 500 kalori kadar üzerinde beslenmeni gerektirir.

4. deniz10

deniz10 Üye

Beğenileri:
    80
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Tamamen beslenmen ile alakalı iyi beslenirsen sıkıntı çıkmaz ama zayıf olduğundan dolayı iyi beslenemediği varsayıyorum bundan dolayı amaç kilo almak madem abartmadan yap bunu

Sayfayı Paylaş