body şiddetli sırt ağrıları :(

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Hakan Yüksel tarafından 3 Kasım 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Hakan Yüksel

Hakan Yüksel Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    hayırlı geceler. 6.ayı bitiricem body 'de ama size sormak istediğim birşey var . Şiddetli sırt ağrılarım oluyor yüzüstü yatarkan sırtım kitleniyor gibi sızlıyorda. Başladığımdan beri var hoca gelişimden diyor ama başka bir sıkıntı olabilir mi o gün okulda dik duramadım kitleniyorum sızı giriyor uyuşuyor işte. Belden sırta kadar heryer normaldede ağrıyor body başladığımdan beri Cevaplarınızı bekliyorum sayın forum üyeleri. Yaşım 17 bu arada ... Hayırlı geceler

2. escapist92

escapist92 Üye

Beğenileri:
    96
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    diş hekimi
    Yer:
    izmir
    çalışmaya başlamadan önce iyice ısınıyo musun? ben bazen kaytarıp ısınmadan başladığım zaman sırtımda ağrılar oluyodu çünkü

3. Hakan Yüksel

Hakan Yüksel Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    5,10 dk bisiklet koşu ter atıyorum barfiks çekiyorum fln

4. oculusmaker

oculusmaker Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    28
    Calismaya baslamadan once mutlaka esneme hareketleri yap.Sahsen 10-15 dk isinip bu arada terlemeden herhangibir seye yaklasmiyorum.Eger isinman da sorun yoksa gelisimden kaynakli agrilar olabilir.Yazdigina gore agri genel olarak butun sirta yayildigindan , gelismeden kaynaklandigini tahmin ediyorum.Beslenmen nasil bilmiyorum ama genel olarak protein alimini artirdiginda kaslardaki bu agri sureci daha yumusak olmakta ve daha hizli gecmekte.Iyi calismalar.

5. Hakan Yüksel

Hakan Yüksel Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    oulusmaker : Beslenme alışkanlığım yok denecek kadar kotu. Bilmiyorum ama 3yıldır 1cm uzamadım bu daha ne gelişimdir ?

6. oculusmaker

oculusmaker Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    28
    Gelisimden kast ederken bb'den kaynaklanan kas gelisiminden bahsetmek istemistim.Beslenmene dikkat etmezsen gelismen de buyuk olcude azalacaktir.

Sayfayı Paylaş