Bir kaç soru

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Sgns12 tarafından 1 Haziran 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Sgns12

Sgns12 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Merhaba arkadaşlar ben yeni başladım bu spora ve yaklaşık 1 aydır full body çalışıyorum 2 gün sonra programım biticek başka programa geçicem.Spora başlamadan önce diyet yapıyordum spora başlayınca iştah açıldı ve dengeli beslenemiyorum çikolata vs götürüyorum ama her akşam mutlaka vazgeçilmez olan haşlanmış tavuk göğüsüne devam bu beslenmemi nasıl düzenleyebilirim?

Bir diğer sorum spordan çıktıktan hemen sonra ne yiyebilirim tavuk vs bulamıyorum çıkar çıkmaz haliyle alternatif olarak ?

Birde son sorum spor sonrası aşırı yorgun oluyorum ama eve gelince ders çalışmam lazım nasıl ayarlayabilirim nasıl bu yorgunluğu giderebilirim ?

Cevaplayan yardım eden herkese çok çok teşekkür ederim.

OttomannSlapp bunu beğendi.
  2. OttomannSlapp

OttomannSlapp Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Barfiks barı
    Selamlar dostum. Sporda o kadar çalışıyosun yoruluyosun evet kaybettiğin vitaminler için ve ayrıca kas onarımı için bol bol sebze meyve yemeni öneririm. Meyve tabağı yap kendine tüket onları.Yorgunluğuna gelince, yaş kaç ? Ona göre kreatin kullanmanı önereceğim veya başka şeyler düşüneceğim. Sevgiler

3. Sgns12

Sgns12 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Yaş 16 kreatin istemiyorum birde daha çok yeniyim enerji için whey öneriyorlar ama ne kadar doğru bilemiyorum.

Sayfayı Paylaş