Bir Hayat Nasıl Mahvolur ?

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve diesel. tarafından 16 Ocak 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 19 üye.
  1. TaoOfJeetKuneDo

TaoOfJeetKuneDo Üye

Beğenileri:
    71
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Hatay/İskenderun
    Çok geçmiş olsun.Umarım en kısa zamanda sağlığına kavuşur aramıza dönersin.

2. Balboa

Balboa Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Çok Geçmiş olsun

Allah Şifa versin kardeşim

3. HDMI

HDMI Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Antalya
    Dostum ufak bir detay ama testi 1 kez yaptırıp sonuçtan emin olma. Eniştemde de çıkmıştı Hepatit B. Uzun süre farketmesede aslında Hepatit B'li değilmiş. Başka bir yerde yaptırdığı testlerden sonra virüsün olmadığı anlaşılmıştı. Yinede nolur nolmaz tekrar ettir.

Geçmiş olsun sıkma canını. Ben kanser olup, ölümü %100 ken kahkahalar atan yakınlarımı gömdüm toprağa. Moralini yüksek tut.

4. mutlu33

mutlu33 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    abi öncelikle geçmiş olsun... Bende hepatıt b taşıyıcıyım haftada 1 igne tedavisi görüyorum fakat sporumuda yapıyorum benim tedavilerim iyiye gidiyor. Bu hastalık üzülmemekle moralle iyilesen bi hastalıkdır. Ben sporumu yapıyorum ve cok iyiyim sen takma devam et benim önerim odur ben öyle yapıyorum saygılar..

5. FiestaCondom

FiestaCondom Üye

Beğenileri:
    227
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    ankara
    Oncelikle gecmis olsun kardesim pek fazla bilgim yok ama cogu kisi yuksek karbonhidrat kullaninca karacigerinde sorun cikiyo yani gainer karbohidrat tozu filan kullananlar bundan sikayetci biraz arastir derim karacigeri protein mi karbonhidrat mi yorar diye biliyosun doktorlarin bi dedigi bi dedigini tutmuyor bu actigin basligi www.beslenmebülteni.com a acip ordan ogrenebilirsin
    Tekrar gecmis olsun

6. captctlk

captctlk Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    çok geçmiş olsun abi

7. Jesse_James

Jesse_James Yeni Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    0
    cook cook gecmıs olsun dostum .. bende de cok zayıf olmama ragmen bılıncsızce spora basladıgımda hemen kılo almak ıstedıgımden dolayı asırı derecede karacıger yaglanması olmustu ınternetten cok arsatırdım savas74 nıcklı arkadasın dedıgı gıbı GNC marka CHOLINE INOSITOL VE MILK THISTLE ( DEVE DIKENI VE ENGINAR HAPI ) KULLANDIM 1 AYDA GECIRDI. tabı hepatıte ne kadar faydası olur bılemem ama mılk thıstle karacıgerı sureklı onaran bır hap . cholıne ınosıtol ıse yaglanmayı atıyor dıye bılıyorum .

8. asistanm

asistanm Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    dostlarım bu hastalıgın yüzde bir milyon tedavisi var bakın birisi ne yazmış Çagrı Toker su an şaşkınım bu konuyu burada gördüm benim annem hepatit b hastası yıllarca hastaneye taşındık bir sürü ilaç karaciger biyopsileri interferon tedavileri sonuc alamadık alt ast 90 ın altına hiç düşmedi alt 300 cıkıyordu ve doktor karaciger nakli gerekli diyordu bunu bir komşumuzdan duyduk 1 senedir kullanıyoruz annem in karacigeri komple yenilenmiş doktorlarımız hayretlere düştü ben bu ürünü saglıklı kalmak için şu an kendim kullanıyorum kesinlikle insanlara tavsiye ederim maalesef saglıgımız elden gidince hiçbirtşeyin degeri yok ve herkese bagırarak söylerim kardeşim alın kullanın benim ne bir karım ne cıkarım var ama bu bir mucize face den beni bulun 5533900039 ile aratıranız cıkarım

Sayfayı Paylaş