Bir Ektomorf, İki Dambıl, İstek ve Kararsızlık! Program Yok!

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve RtnCbk tarafından 18 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. RtnCbk

RtnCbk Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba değerli arkadaşlar,

Şuanda evimde 2 adet dambıl var(Toplam 22KG). Ve bir adet kapı barfiksi fakat ev değiştiği için kapı barfiksi işe yaramıyor ama çok iyi şınav çekilebiliyor kendisi ile.

Şimdi kısaca kendimden bahsedeyim;

1.76 boyunda, 55 KG ağırlığında bir ektormorf vücut tipli genç olarak karşısınızdayım :)
    Nizamı olarak 20-25 arası omuz hizasında şınav çekiyorum. Zorlasam 30-35.
    Şuan 8.5 KG dambıllar ile çalışıyorum ve hiç zorlanmadan 8'e, zorlarsam 14-15e kadar Dumbbell Curls yapabiliyorum.

Evet bunları yapabiliyorum ama çok düzensiz, kafama esinde saymadan set sayısı olmadan yapıyorum.

Şu an için tek ihtiyacım olan şey benim sınırlarımı zorlayacak bir antrenman günlüğü. Yoğun olarak Göğüs, Kol ve Bacak olması süper olur.
    İnternette ve forumda yaptığım aramalar ya sonuç vermedi yada istediğim gibi değildi, gözden kaçmış olabilirler bilemiyorum.

Evet arkadaşlar,

Evde 2 adet dambıl ile en iyi şekilde vücudumdaki kasları yakmak istiyorum. Gün gün, set set olan bir kaba taslak program önerinizi bekliyorum.
    Programım olmadığı için verim alamıyorum.

NOT: Zorlasın.

Hepinize çok çok teşekkürler, iyi yakmalar :)

2. SweentLy

SweentLy Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    28
    Program için genç ve fitin sitesine bakabilirsin

3. zeo64

zeo64 Co-Moderator Yönetici Co-Moderator

Beğenileri:
    1.831
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli / Uşak
    forumda nerede arayıp bulamadınız?en basitinden bu yazdığınız yeni başlayanlar bölümünün sabit konularında bile aradığınız mevcut.daha özenli araştırma ile istediğiniz her şeye ulaşabilirsiniz.araştırıp okuduktan sonra aklınıza takılan bir şey olursa gene buraya yazabilirsiniz.

4. Alper17

Alper17 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Benimde 2 adet dumbelim var 50 kg forumda flexor hocanin evde dumbel calismasi vvar odan bir program hazirla etkisini gorursunn 5 aydir uuyguluyorum

zeo64 bunu beğendi.
  5. ozan048

ozan048 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Pilates topu al bitane de

Sent from my iPhone using Tapatalk

6. RtnCbk

RtnCbk Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Benim istediğim program türü şu şekilde;

Mesela Pzt: 10x4 set bu hareket, 10x2 bu hareket (Sayılar gerçeği yansıtmamaktadır.)
    Salı: 10x3 Şu hareket, 8x4 bu hareket, 5x4 şu hareket
    Çarşamba: Bu kadar tekrar ve sette hangi hareketler falan, resimli güzel, AĞIR bir program.

Siz nasıl çalıştınız mesela? Hangi hareketi kaç tekrar ve set ile hangi günler yaptınız. Ama bende sadece 2 dumbell var :)

Sayfayı Paylaş