Bilgili arkadaşlar yardımcı olabilir mi

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve tp9elitecombat tarafından 7 Aralık 2019 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. tp9elitecombat

tp9elitecombat Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhabalar yeni üyeyim 8 aylık bir geçmişten sonra kendime çeşitli destekleyiciler almak istiyorum fakat kafam fazla karıştı whey, kreatin ve bcaa seçimi yaparken karar veremedim öncelikle askerim ve bulunduğun birimden dolayı yoğun tempo ile sürekli eğitim aşamasındayım ve bu bir süre daha böyle sürecek o yüzden daha iyi değerlendirmek istiyorum seçtiğim ürünler aşağıda bcaa konusunda çok şüphem yok fakat whey ve kreatin konusunda tam bilgi bulamadım etkileri muadillerine göre iyimi vereceğim ücreti hak ediyorlar mı bilemiyorum diğer kreatinlerden ve wheylerden farklı olarak içerisinde ekstralar var fakat faydası nasıl bilen arkadaşlar yardımcı olurlarsa çok memnun kalırım yada muadil öneriniz varsa paylaşırsanız sevinirim şimdiden teşekkür ederim herkese iyi çalışmalar
    Whey:Weider 100% Whey 2270 gr (usa)
    Bcaa:Nutrend Compress BCAA 4:1:1
    Kreatin:Weider Maximum Krea-Genic

2. Despa

Despa Üye

Beğenileri:
    136
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Fransa
    Hocam weider ürünleri aşırı pahalı, daha pahalı daha çok işe yarayacak diye bir şey yok, fiyatını hak ettiğini düşünmüyorum. Optimum-Scitec gibi bilindik markalar şaşmadığınız sürece bir fark olmaz.

3. Skinnyfat

Skinnyfat Üye

Beğenileri:
    206
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İstanbul
    Weider pahalı ve Türkiye’de satılanların içeriği ile Amerika’dakilerin içeriği farklı diye biliyorum, o kadar para vermeye değmez gibi geliyor, sonuçta amaç destek sağlamak. Kreatin ise merdivenaltı olmadıkça uygun fiyatlı birsey alınabilir, çoğu birbirine yakın ürünler. Su an Kreatinli Hardline whey 3 matrix kullanıyorum, bu kutu bitince kreatini ayrı almayı düşünüyorum.

4. brfnbrfn

brfnbrfn Bölüm MOD Yönetici Bölüm MOD

Beğenileri:
    104
    Ödül Puanları:
    38
    Protein alımınızda problem yoksa bence iyi bir bcaa yeterli olacaktır, aromalılar da (xtend ve benzeri) şekerli şeyler canım istedikçe de tüketiyorum ben memnunum

5. tp9elitecombat

tp9elitecombat Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Maddi olarak durumum iyi fakat verilen yemekler ve bulunduğum yerden dışarı çok çıkamadığım için protein konusunda sorun var o yüzden değerleri üst düzey bir ürün arayışı içerisindeyim ayrıca tam bilgi sahibi olmadığımdan gidip kandırılmak istemiyorum kendimce araştırıyım dedim bu seferde fazla bilgi bulamadım
    --- Mesaj birleştirildi, 7 Aralık 2019 ---
    Evet onu bende okudum kreatin konusunda haklısınız onun için farklı markaya yöneleceğim bende
    --- Mesaj birleştirildi, 7 Aralık 2019 ---
    Aslında multipower yada muscletech markalarıda çok ilgimi çekti fakat içeriklerini yayınlamıyorlarmış o yüzden tereddüt ettim bende dediğiniz markalara bakacağım çok sağolun

Sayfayı Paylaş