BIG SIX PACK 15 YEARS OLD

Konusu 'Üye Videoları' forumundadır ve burakdemiral98 tarafından 13 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 32 üye.
  1. freakedout

freakedout Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    13
    Zaten çok zayıf olduğun söylenmiş. Bence kafayı sixpack e takarsan ilerleyemezsin. Öncelikle göğüs omuz bölgelerine odaklanmalasın üst vücudunu sırtta dahil olmak üzere birazda olsa hacimlendirmelisin biraz pilav ye et ye ne bulursan ye belliki pek kilo alabilen biride değilsin. Bırak sixpacklerin bir süreliğine kaybolsun problem değil ama azıcık hacimlen sonra karın kasların bir anlam ifade edebilir.

redpack bunu beğendi.
  2. burakdemiral98

burakdemiral98 Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bursa
    ARKADAŞLAR YORUMLARINIZA ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM YAPICI YORUM ATMAK YERİNE BENİ SPORDAN SOĞUTMAYA YÖNELİK ATMISSINIZ TESEKKUR EDERİM. AMA İNANIN SİZİN BU ATTIĞINIZ YORUMLAR BENİ DAHA DA AZİMLENDİRİYOR YANİ BUNA EMİN OLABİLİRSİNİZ BEN BU SPORA HAYATIMI ADICAM ;) EVET BEN DE BİLİYORUM GÖĞSÜM VE ARKA KOL KASLARIM GERİ, AMA ÇALIŞIYORUM BU 1 AY'DA OLUCAK İŞ DEĞİL Kİ FARKINDAYIM YANİ BAZILARINIZ GERÇEKTEN ÇOK BOŞ YORUM ATMIŞSINIZ, BU ARADA KİLOM 64, ALLAH AŞKINA ÇOCUĞUN TEKİ SOKAKTA BÖYLE BİNLERCE KİŞİ VAR DEMİŞ LÜTFEN BANA BİR TANE GÖSTERSİN? YAKINDA PROTEİN TOZU KULLANMAYA BASLICAM ZATEN GENETİĞİM O BOS KONUSAN ARKADASLARIN COGUNDAN DAHA İYİ, İYİ BİR ANTRENMAN SIKI ÇALIŞMA İYİ, YAĞ ORANI DÜŞÜK, HACİM KAZANIP İYİ BİR VÜCUT YAPACAĞIMA İNANIYORUM :) BAZI ARKADAŞLAR GİBİ 115 KİLODAN GELİP VG YAPMAK MI DAHA İYİ YOKSA BÖYLE YAĞ ORANI AZ KİŞİLERİN YAPMASIMI DAHA İYİ? TABİKİ YAĞ ORANI AZ KİŞİLERİN SIKI BİR PROGRAM İLE HACİMLENİP YAĞSIZ HARİAK VÜCUTLAR ORTAYA ÇIKARABİLİRLER. ÖYLE ELEŞTİRİLER YAPMISSINIZ Kİ SANKİ 25 YAŞINDAYIM 5 YILDAN BERİ SPORLA UĞRAŞIP BU HALE GELDİM.. SADECE EVDE EN FAZLA 2 ÇALIŞARAK BU HALE GELDİM BİLİYORUM HACİMLENMEM GEREK, YAPICI YORUMLARINIZ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM ;) VE BİLİYORUM BAŞLIK BİRAZ SAÇMA ONCA ELEŞTİRİ EĞER BUNUN İÇİNSE? BİR DE BENİ ELEŞTİREN ARKADASLAR VÜCUTLARININ FOTOĞRAFLARINI BEKLİYORUM..

Dengesizzz ve bayr bunu beğendi.
  3. neverbackdown.

neverbackdown. Üye

Beğenileri:
    672
    Ödül Puanları:
    123
    Sana sadece gülüyorum , gelip burada insanları kandırıyorsun. Başka forumlarda '' yağsız seksi karın kasları yaş 16 '' diye konu açmayı biliyorsun değil mi ?

Egonu tatmin etmek için konu açıyorsun gelmiş burada +110 kg insanları eleştiriyorsun. Ben yaptığımı snap shots a da koydum. Ayrıca kilom 64 yazmışsın orda 61 yazıyor ;)
    O karın kasları olmayan insanlarında kas kütlesi senden fazla :)

Hadi git harika vücut çıkar hacimlende görelim. Genetiğin hepimizden iyi zaten , geniş omuzların , devasa kolların var.

Başka şeylerde dicektimde büyüklük bende kalsın. Ona buna artislik yapan tiperdensin çevremdede çok var yani.

88 kiloyum ben vücudumda üye fotolarında var ne yaptığım :)

Ama senin süper karın kasların var hll spr devam

Son düzenleme: 14 Mart 2014
    Mr.ø ve egemennn bunu beğendi.
  4. efervan

efervan Üye

Beğenileri:
    86
    Ödül Puanları:
    38
    Never kardeşim varya alnından öpesim geldi içimdekileri şu arkadaşa dökmüşün. Karın kaslı ceset torbası kardeşimiz sen en iyisisin devam et :)

neverbackdown. bunu beğendi.
  5. barfiksPro

barfiksPro Üye

Beğenileri:
    150
    Ödül Puanları:
    53
    biraber saçma saçma konuşmayı bi kes istersen. neverbackdown yaşının gereği aptalca konuşmuş tamamda senin yaşın kaç birde alnından öpesin geliyor çocuğu. ne zorun var başlığı açanla çokmu kıskandın çocuk koymuş videosunu atmış başlığını seni ne ilgilendirir buranın paşası senmisin insanların nasıl göründüklerinden sanane. çek sende böyle bir video at bakalım yorumlar nasıl olacak ? varsa tabi böyle medeni cesaretin. yahu arkadaş amma uzattınız başlığı açan arkadaşın suçu ney bana böyle yorumlar atsınlar ben daha sert bir cevap veririm

6. neverbackdown.

neverbackdown. Üye

Beğenileri:
    672
    Ödül Puanları:
    123
    Ben hiç aptalca konuştuğumu düşünmüyorum abi. Akıl yaşta değil , baştadır.Ben ilk mesajımda doğru düzgün yazdım hacimlenmen gerek diye ne aşağıladım ne de argo kelime kullandım. Ama baktımki bu arkadaş başka forumlardada burnu havada konular açmış ordaki kişilerlede aynı şekilde tartışmaya girmiş . Son mesajındada kilolu insanlara sitem etmiş , genetiğininin buradaki insanlardan iyi olduğunu söylemiş.Kızlar için spor yapsaydım o kadar kilo verdim 7-8 kilo daha veririm karnı netleştiririm yani çok zor bir şey değil.

efervan bunu beğendi.
  7. RabbitHole

RabbitHole Üye

Beğenileri:
    242
    Ödül Puanları:
    53
    hanginiz 15 yaşında böyleydiniz :))

Dengesizzz ve burakdemiral98 bunu beğendi.
  8. barfiksPro

barfiksPro Üye

Beğenileri:
    150
    Ödül Puanları:
    53
    bence senin yapman gereken burada insanlarla polemiğe girmeyip kendi yolunu çizmen yani diyelimki konuyu açan burnu havada birisi bırak burnu havada olsun burada birileriyle tartışmaya girmek kimseye fayda sağlamıyor yani konuyu açan arkadaşa yapılan yorumlar bana yapılsa aynı şekilde bende tepkimi verirdim, yani şöyle söyleyeyim dışardan birini bu konuda senle konuyu açan kişinin yorumlarına baktığında sanki bir kıskanma olayı varmış gibi gözüküyor, düşün bu arkadaşa zayıflığından dolayı aşağılayıcı yorumlar gelmiş sanada açtığın konuda kilondan dolayı aynı şekilde yorumalr gelse tekpin ne olurdu, benim lafım sana değil burda sanki başlığı açan üyeyi aşağılamayı vatani görevi zanneden diğer üyelere, hayır görmesem tamam ama dakikada bir bildirimde geliyor bende okudukça yazma gereği duyuyorum, 15 yaşa göre bence güzel bir vücut o kadarda eleştirilecek bir yanı yok

burakdemiral98 bunu beğendi.
  9. efervan

efervan Üye

Beğenileri:
    86
    Ödül Puanları:
    38
    Sana mı soracam nasıl konuşacağımı ?
    İstediğim gibi eleştiririm avukatım mısınız ?
    Kibir olduğu sürece kimseden olumlu bir yorum alamaz bu benim görüşüm size ne niye savunuyorsunuz ?
    15 yaşında bizde böyleydik ben amatör futbolcuyum benim 13 yaşımdan beri baklavam var zayıflıktan ama hiç bir zaman çıkıp gelip big six pack demedim. Ben açıp bir kişiye göstermedim . Bak yukarda da dedim mütavazi şekilde açsaydı gerekeni yapardık.

10. Alibyk42

Alibyk42 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Kardeş senin idol yanlış senin arnold dan kalır yanın yok :D ayrıca yapıcı yorum atanlar neden bu kadar avukat kesilmiş adam başlıkda yorumlarınızı alayım yazmış insanlarda yorum yapmış niye millete saldırıyosunuz
    ayrıca efervan ın söylediği gibi sokaktan zayıf birini çevirip 100 mekik çektirseniz onun kaslarıda böyle durur. iyi güzel yaşına göre yapmışsındır ona laf yok ta burda kibirli konuşmalara gerek yok

efervan bunu beğendi.
  11. tahirx

tahirx Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Burak kardes programini yazarmisin???

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

efervan bunu beğendi.
  12. efervan

efervan Üye

Beğenileri:
    86
    Ödül Puanları:
    38
    Az önce başka forum sitelerinde de arkadaşın hitap şeklini endomorf insanlara karşı ezici tavrını gördüm. Şimdi bu egonun anlamı ne ? Bende ektomorfum ama endomorf bi insanın bizden daha kolay geliştiği daha güçlü olduğu bariz ortada

Alibyk42 ve neverbackdown. bunu beğendi.
  13. mustafa088

mustafa088 Üye

Beğenileri:
    86
    Ödül Puanları:
    38
    Başlık adı Big six pack 15 years old
    Konu hakkında detaylı bilgi verilmemiş
    kaç zamandır bu sporu yapıyor bir zaman dilimi yok. Sadece kendini tatmin etmek amacı ile video atmış.Birde bu video'ya güzel yorum'mu bekliyor neyini savunuyorsunuz anlamadım adam deseki uzun zamandır uğraşıyorum arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum dese anlarım ama sadece egosunu tatmin etmek için buraya gelip big six pack diye konu başlığı açarsa bu adam bu yorumları hakediyor söylenicek başka birşey yok.

neverbackdown., Alibyk42 ve efervan bunu beğendi.
  14. gurbuz1

gurbuz1 Üye

Beğenileri:
    208
    Ödül Puanları:
    43
    Great six pack-Amazing six pack miş triplere bak :D :D

egemennn ve efervan bunu beğendi.
  15. rapperuzi

rapperuzi Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    her insanda belirli bir miktar kas vardır senin gibi vücut yağ oranı çok düşük olan insanlarda çok net belli olur benim çok arkadaşım var öyle dambılı eline almamış karın kasları olan
    --- Mesaj birleştirildi, 17 Mart 2014 ---
    133 kilodan 90 kiloya kadar düştüm ve şunada emin olki kilo almak vermekten çok ama çok daha zordur ve kilolarımın %:90ını yağlardan yaktım önümde 2 aylık sıkı bir kardiyoyla 84e düşüp kardiyoyu haftada 2 gün vg antremanlarını 4 gün yapıp %.10 yağ oranını yakalayıp önümüzdeki kışa 4 ay kala güzel bir bult diyetiyle kışa bult bir şekilde girmek. 133 kilodan bu kiloya kadar düşmüş biri için imkansız yoktur. ama sen ve senin gibi egoist insanlar kendi açıklarını kapatmak için başkalarının açıklarını yüzüne vurmaktan hiç çekinmezler ve onları başarıdan çok başarısızlık bekliyor yani senide. protein tozuna güvenen bir sporcudan ne hayır gelirki kedine? bende kullanıyorum ama ümidi protein tozuna glutamina aminolara kretainlere bağlamak yerine hergün yataktan kalkınca kendime bugun daha iyi olucak bir günü daha geride bıraktım hedefe giden yolda 1 günü daha geride bıraktım diyerek güne başlayan sporcular başarıyı yakalarlar.ve onlar herzaman her konuda başarılı olan insanlardır. ve unutma ki arnoldda küçükken 150 kiloluk bir çocukmuş ve şuan efsane yani egoist kardeşim benim senin önünde çok uzun bir yol var aynı şekilde benimde bu yolda yürürken önce kendi vücudunun durumunu sorgulada daha sonra 115 kiloluk arkadaşlarla ilgilenirsin ;)

Son düzenleme: 17 Mart 2014
    efervan bunu beğendi.
  16. burakdemiral98

burakdemiral98 Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bursa
    TAMAM ARKADAŞLAR BENİM YAĞSIZ VÜCUDUM SIKI ÇALIŞMA İLE İYİ BİR HALE GELMEZ AMA ENDOMORF ARKADAŞLAR AZICIK ÇALIŞMA İLE HARİKA SONUCLAR ELDE EDER PEKİ ;)

17. efervan

efervan Üye

Beğenileri:
    86
    Ödül Puanları:
    38
    Sen çalışıp başarabilceğini söyledin de biz mi duymadık ? Sen mucizeymişin gibi gelip kibir ego yaptın burda. Dalga geçtiğin konu aynende öyle

18. mericboss99

mericboss99 Üye

Beğenileri:
    196
    Ödül Puanları:
    43
    Burak kardeşim saçmalamışsın kendini tatmin etme bu ne kendini beğenmişliktir iki elle belin sarılabilir o kadar ince bir adamsın zayıfsın tabii görünecek karın kasları youtube'a video koymuşsun bir de harika karın kasları diye.Kimse sana çalışıp yapamassın diye bir şey söylemedi tabii ki yaparsın ancak gelip burda genetiğim sizden iyi,harika karın kasılarım vb. ifadeler kullanırsan insanların doğal olarak tepkisini toplarsın.Önce hacim kazan.

efervan bunu beğendi.
  19. Cigabyte4

Cigabyte4 Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    38
    Bay "Çubuk Kraker" :D

20. unknown00

unknown00 Üye

Beğenileri: