Beyler evde spor yapıyorum toz alacağım tavsiyeleriniz önemli

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve yusufdemiryurekk tarafından 5 Haziran 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. yusufdemiryurekk

yusufdemiryurekk Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Beyler selamın aleyküm orta düzeyde vücut geliştirme ile ilgileniyorum vücudum çok sağlam olmasa da orta düzeyde iyidir göğüsler hariç düzgün vücudum var.Artık ben de bir protein tozu almaya karar verdim hem kilo da almak istiyorum.Hani pek bilgim de yoktur o konularda sitede Hardline Progainer 5000gr. adlı ürünü buldum çoğu kişinin memnun olduğunu gördüm ben de almak istiyorum.Sizin görüşlerinizi alabilir miyim işe yaraması konusunda.
    Yaptığım program da bu sitedendir https://www.bodyforumtr.com/threads...bell-ile-çalışma-proğramı-yapılış-Şekli.8554/
    Bu programla devam etmeli miyim yoksa değiştireyim mi evde çalışıyrum dumbell mevcuttur.Ya da değiştir dediğiniz bir program var mıdır? Yardımcı olan herkese teşekkür ederim.

2. hukukcu

hukukcu Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    28
    Progainer önermem. Onu alacağına Whey bcaa glutamine yada kreatin al daha iyi, gainer kadar gereksiz birşey yok. Program olarak Body beast öneririm evde yapilmalik

SM-N7500Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş