Best Model of Turkey'e katılmayı düşünüyorum [seneye]

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve onuryuzak tarafından 5 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 25 üye.
  1. AkrepHan

AkrepHan Yeni Üye

Beğenileri:
    288
    Ödül Puanları:
    0
    o zaman ne diye sabahtan beri benle tartışıyosun 3 4 yıl yap diyince hemen çıkışıyosun senin vücuttan önce o kafayı değiştirmen dinlemeyi bilmen gerekir bende ilk başlarda kafamın dikine giderdim forumda giderek bilgi birikimim arttıkça forumda geçirdiğim zamanda artıyor. bunlarla paralel olarak dinlemeyide öğreniyorsun zaten

2. lakers44

lakers44 Üye

Beğenileri:
    148
    Ödül Puanları:
    53
    yine anlamamışsın. ben sana bişey demiyorum ki orada. bir kanıya filan varmadım. anlatmak istediğim bu yarışmalarda önce tip gelir demek istedim orada. vucut illaki bir şekle sokulabilir demek istedim.

3. onuryuzak

onuryuzak Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    ilk başlarda sende öylemişsin demekki bende öyleyim. İleride herşey değişir demekki.

4. AkrepHan

AkrepHan Yeni Üye

Beğenileri:
    288
    Ödül Puanları:
    0
    tamam değiştim ama istediğin yer için yeterli değil çok çok zaman var 1 yıl da değil 3 4 yılda 10 yıl çalışacaksın istesende ronnie coleman, jay cutler gibi olamazsın hatta ilaç kullanmazsan greg plitt gibi bile olamazsın bi süre sonra gelişimin durcak o zamana kadar düzgünce sporunu yap 10 yıl sonrada yaptığını korumaya bak yeterlidir o zaman o yarışmaya katılırsın 4. yılda katılırsın ama pek bişey bekleme

her şey sabır ve zamandan geçer sabretmeyi bilmeilisin

iyi forumlar

5. CarpeNoctum

CarpeNoctum Üye

Beğenileri:
    1.298
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Zimbabwe
    https://www.youtube.com/watch?v=wu-B5JO2SRg

01.45 sn deki eleman girdiyse , bizm köşedeki kıraathaneden 10 gençten 8 i bu yarısmaya girer :) tabi 185 üstü olanlar sanırım senınde en önemli dezavantajn şuan için.

Ancak vucut ıcın arkadasların soyledıklerı herseye katılıyorum , nihayetnde vg forumu elestırıler dahada ağır olacak , yani istedigin vucut tipi zaten bu forumda alay konusu (cok fazla olmasın sıx pack gogus kıvamı)
    Şu aşamada hedeflerın dogrultusunda başarılar dilerım , umarım hayallerın gerçeklesir en azndan bi yarısma katılma heyecanı yasaman ümidi ile.

Ayrıca özverıne hayran kaldım real ortamdada hedefınızn arkasnda durmanız umıdı ıle , geçen bi arkadasta baslık acmıstı aynı hedef dogrultusunda,şu ozverıden 10/2 verınde bana ünlü olım harcanıyorum yemnle :)

Azi bunu beğendi.
  6. Azi

Azi Yeni Üye

Beğenileri:
    2.003
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    01.45 saniyedeki çocuk kalkan333'ün abisi Alican Kartal'dır...

Phil_Heath, xinplysz ve StormBlast bunu beğendi.
  7. onuryuzak

onuryuzak Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    arkadaşın açtığı başlığın linkini bulabilirmisiniz acaba?

Sayfayı Paylaş