Beslenmem yeterli mi ? Lütfen yardımcı olun...

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve EmreGeldi tarafından 8 Mart 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. EmreGeldi

EmreGeldi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Abilerim kardeşlerim merhabalar.Formu bayağıdır takip ediyorum ve şimdi kaydoldum ve size sorumu yöneltmek istiyorum.Ben 4 ay öncesine kadar 1.65 boyunda 72 kiloda şişman biriydim :D Biraz azim birazda hayatıma değişiklik nedeniyle ve sigarayı bırakmakla birlikte spora başladım.Önce sabah ve akşamları koşu yapmaya başladım sonra salona yazıldım.Ama bb değil dövüş sanatlarıyla uğraşıyorum 2 aydır.56 kiloya kadar düştüm fakat bazı sorunlar var beslenme ve kaslanma konusunda.Ben haftanın 6 günü salondayım kimi günler boks kimi günler ağırlık basıyorum ama kesin 3 gün muay thai ve kick boks antremanı yapıyorum.Kısaca şunu diyim ben çok halsiz kalıyorum 1 hafta sonrasında o yüzden hep diyeti yani beslenme programımı bırakıyorum saldırıyorum önüme gelene.Bana bu konuda yardımcı olur musunuz ? Sizlere beslenme programımı yazıyorum.
    Sabah (08.00-09.00 arası)
    Uyanır uyanmaz yarım litre su+ılık suyla limonlu sirkeli su içiyorum 1 bardak
    3 kaşık yulaf+3 kaşık musliyi 1 kaseye koyup yağsız süt katıyorum.5 yumurta beyazı,Gr olarak demicem ama 1 avuç kadar lor peynir ve 2 dilim tam tahıl ekmeği.
    Ara Öğün (10.30-11.00)
    1 adet Elma
    Öğlen (12.30-13.00)
    1 kase kadar tavuk 1 büyük boy bol baharatlı limonlu salata bulgur/kepekli makarna/nohut/mercimek haşlama olarak ve dönüşümlü. 1 dilim kepek ekmeği.
    Ara Öğün (15.30)
    1 adet kivi yada portakal,125 gr light yoğurt.
    Ara Öğün (17.00)
    1 adet meyve
    Antreman Öncesi (19.00)
    Tam tahıl ekmeğine lor sandviç
    Antreman sonrası (22.00)
    1 adet elma
    Akşam yatmadan yarım saat önce 23.00
    1 kase yağsız yoğurt 1 bardak yağsız süt .
    Günlük 2.5-3 litre su tüketiyorum.
    Günlük 1 bardak kahve ve 2 bardak yeşil çay içiyorum.
    Önerilerinizi bekliyorum..
    --- Mesaj birleştirildi, 8 Mart 2015 ---
    Yok mu yardım edecek kimse ?

Son düzenleme: 8 Mart 2015
  2. hakan.9801

hakan.9801 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    CNC
    Yer:
    Ankara
    hoşgedin kardesim

Oncelikle bunlari yiyerek gunun hangi zaman dilimlerinde halsizlik hissediyosun soylermisin

3. EmreGeldi

EmreGeldi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Genelde pazartesi başladığım da cumartesi akşamı antremanın daha ısınma evresinde bitiyorum tükeniyorum.Çok mu kötü bir beslenme şeklim var ?

4. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Konu başlığınız kilitlenmiştir.

Kilitlenme sebebi ;

* Günlükler bölümüne açtığınız başlık günlük niteliğinde değil soru niteliğindedir.10.07.2011 tarihinde yapılan duyuru gereği günlükler bölümüne açılan soru başlıkları artık doğru bölüme taşınmamakta ve içeriğine bakılmaksızın kilitlenmektedir. (ayrıca bkz : Forum Kuralları Madde-26)

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş