Beslenme Programım Olmuş mu?

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve occupant tarafından 26 Eylül 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. occupant

occupant Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Haftada 4 kere havuza gidiyorum fakat olimpik olduğu için 4-5 kere git gel yapıyorum yani kaslarımı çalıştırmaya yönelik yüzmüyorum ve havuz günleri P90X yapmak bana çok zor geliyor onun dışındaki günlerde P90X kilo almaya yönelik özel programım var evde dumbell ve vücut ağırlığımla çalışıyorum ama kaslarımın çalıştığını hissediyorum.

Neyse kendimce diyetkolik.com'daki besin değerlerine bakarak bir beslenme programı oluşturdum fakat çok dengesiz oldu günlük almam gerekenleri doğru hesapladığıma eminim tamam belki bir uzmana danışsam o daha iyi hesaplar ama aşağı yukarı benim için gereken bunlar fakat günlük alınanlar gerekenleri karşılamıyor. Nerede yanlış yapıyorum?

Fitness geçmişim var fakat beslenme konusuna daha yeni yeni dikkat etmeye ve düzenli olarak spor yapmaya başladım.

Boy 180, kilo 62, yaş 19

2. occupant

occupant Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Bu işlerden anlayan birisi yardım edebilir mi?

3. Candot

Candot Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    43
    kilo almak istiyorsan karbonhidrati bayagi artirsan iyi olur 240gr civari almaya calis. Sabah yumurtanin iksinin sarisini ye sadece. Protein de biraz fazla aslinda, 90-120 arasi almaya calis, abartma proteini gerek yok. Karbonhidrat nasil alicam dersen, kahvaltida ekmek ye, yemeklerde bir veya iki dilim ekmek ye. Kahvalti ve bir ogun yulaf ezmesi ye.

Sayfayı Paylaş