Beslenme düzeni (yardım)

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve sendrom1 tarafından 5 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. sendrom1

sendrom1 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar,

Yaklaşık 5 aydır BB ile uğraşıyorum ve kilom (68) ilk başladığım durumda fakat yakınlarım beni gördüğünde ciddi bir gelişim olduğunu söylüyor ki banada öyle geliyor.fakat kilo almakta sıkıntı çekiyorum.karın bölgesinde biraz yağlanma vardı hala aynı durumda.
    Günlük beslenme öğünüm şöyle ;
    sabah ; 3-4 yumurta beyazı , 100-150 gr lor peyniri , 2 dilim çavdar ekmek , 1 bardak meyve suyu
    sabah ve öğlen arası takviye almıyorum.
    öğlen ; en az 100 gr. kırmızı veya beyaz et , ekmek , ayran
    ara öğün 1 ölçek protein tozu , 1 adet muz
    saat 17.00 da 150-200 gr. pilav
    20.30'da antrenman
    22.00 'da 1 ölçek protein tozu
    23.00 'da 200 gr. pilav ve 100 gr. kırmızı et.
    not:biraz geç uyurum :D

hafta sonları bazen bu programı bozduğum oluyor. fakat bu programda eksik olan veya ilave edilmesi gereken bir şey var mıdır? yardımcı olabilir misin.

2. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Bu yumurtaların sarıları hep boşa gidiyor :/

100 gr kırmızı etle dişlerini karıştırırsın sadece, daha çok protein lazım. Tozlarla birlikte belki yeterli oluyordur gerçi ama garanti olması açısından eti arttırmanda fayda var. Toplam kalori miktarını da bilmek gerek tabi ilaveye gerek olup olmadığını anlamak için. Bunun yanında yaşın, yaşam tarzın, yaptığın antrenman programı, amacın, temel hareketleri kaç kilo kaç tekrarla çalıştığın ve buna bağlı olarak ne kadar sürede bir ağırlık arttırabildiğin vs...Bunları bilmeden her yorum kafadan sallama olur.

3. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Konu başlığınız kilitlenmiştir.

Kilitlenme sebebi ;

* Günlükler bölümüne açtığınız başlık günlük niteliğinde değil soru niteliğindedir.10.07.2011 tarihinde yapılan duyuru gereği günlükler bölümüne açılan soru başlıkları artık doğru bölüme taşınmamakta ve içeriğine bakılmaksızın kilitlenmektedir. (ayrıca bkz : Forum Kuralları Madde-25)

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş