Bel,karın ve göğüs yağları

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Ogzhnkymc tarafından 13 Ekim 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. Ogzhnkymc

Ogzhnkymc Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Tekniker
    Yer:
    İzmir
    Merhaba arkadaşlar , yaklaşık 1 yıldır idman yapıyorum.1 yıl ara verdim ve bel,karın,göğüs bölgesinde ciddi bir yağlanma oldu. Bu yağlanmayı önlemek için nasıl antrenman yapmalıyım ? Hafif kilo çok tekrar mı Ağır kilo ortalama tekrar mı ? Hacim kaybetmek istemiyorum.Özellikle bel simidimi atmam gerekiyor. Nasıl idman yapmalıyım ya da kullanabileceğim supplement varsa yardımcı olursanız sevinirim

2. NEBUKADNEZAR

NEBUKADNEZAR Üye

Beğenileri:
    245
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Sakarya
    Ağır kilo 10-12 tekrar ama dinlenme süreleri 45snyi geçme bu şekilde sağlam nabız yükseltirsin ve nefes nefese kalarak sağlam kalori yakarsın(tabi kalori yakacam die de antremanda yoğun kalp atışından ölme,kiloları ona göre ayarlarsın işte,cünkü hem agır kg hem dinlenme sürelerinin azlıgı kalp atım hızını arttıracak ve kalp cok fazla oksijen isteyecek vücuttan,vücudun kalbin istediği oksijeni ona vermesi lazım yoksa kalpte baskı oluşur yetersiz kandaki oksijenden dolayı, dinlenmelerde git nefes alabileceğin bi yere cam kenarı falan mesela bol bol oksijen al ciğerlere) + antreman sonrası birazcık dinlenip hemen sonrasında 15-20dk hiit kardiyo.(1.5dk 12hız kosu 1.5dk 6hız yürüme) ve beslenme düzeni oturtman lazım,beslenmede forumu araştır bir sürü konu vardır kilo vermek istiyorum nasıl beslenmeliyim diye soran kişilerin açtığı.

Ogzhnkymc bunu beğendi.
  3. KadıköyTank

KadıköyTank Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Yer:
    Kadıköy
    Dostum sana tek tavsiyem miğde bölgesi oblikler alt karın üst karın yanlar bel hiç farketmez hepsini yok edicek tek şey 2 aşamalı bir program
    1. 3 beyaz asla tüketme
    2. Cardio
    1 munite jump rope
    30 second mountaın clımbers
    10 jump squat
    5 set
    haftada 2 gün uygulaman yeterli :) faydasını 2 haftada görürsün emin ol

Ogzhnkymc bunu beğendi.
  4. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368