bel üstü ağırlık antrenmanı

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve igormami tarafından 1 Şubat 2019 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. igormami

igormami Üye

Beğenileri:
    250
    Ödül Puanları:
    73
    herkese merhaba

yakın bir zamanda spora tekrar başlayacağım. 1 senedir spor yapmıyorum. ondan önce 2 sene powerlifting yaptım. kuyruk sokumumda açık ameliyat yarası olduğu için bel altı spor yasak ama aynı zamanda deadlift de yasak. ama bel üstü serbest hiç bir sıkıntı yok. yani bel üstü her türlü ağır egzersizi yapabilirim. 4 gün spora gideceğim. böyle beni sıkılaştıracak, biçimlendirecek, fitleştirecek bir program var mı? neler yapabilirim?

2. igormami

igormami Üye

Beğenileri:
    250
    Ödül Puanları:
    73
    konu günceldir.
    --- Mesaj birleştirildi, 2 Şubat 2019 ---
    konu günceldir.

3. EmreBeastPower

EmreBeastPower Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    18
    AÇIK AMİLYEAT YARASINDAN KASTIN ESTETİK İÇTEN DİKİŞMİ EGER ÖYLEYSE DOKTORUNLA KONUŞ O DİKİŞLER ERİYİNCE BAŞLAYABİLİRSİN EE ZATEN BEL ÜSTÜ BİRSÜRÜ HAREKET VAR

Güç aşkı bunu beğendi.
  4. igormami

igormami Üye

Beğenileri:
    250
    Ödül Puanları:
    73
    dikişsiz ameliyat. hareketli bölge kuyruk sokumu olduğu için kapanmadı. tekrar ameliyat olmam için, fitleşmem ve sıkılaşmam gerekiyor.

5. Ömer Alken

Ömer Alken Üye

Beğenileri:
    170
    Ödül Puanları:
    53
    Bel altı egzersizlerden kasıt alt vücut egzersizleri ise bana çok mantıklı gelmedi.Sonuçta üst vücuı çalıştıran hareketlerde öyle ya da böyle vücudu yorar ve belli başlı açılarda tutmak gerek hareketleri yaparken.Bu yüzden yin kalça ve beli hareket ettirmek gerekir.

Sayfayı Paylaş