Bel Çukuru ve Boyun eğriliiği

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve ali63kal tarafından 3 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. ali63kal

ali63kal Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar merhaba yeni kayıt oldum siteye herkese başarılar diliyorum öncelikle

benim şöyle bir problemim var. vucut yapımda bel çukurum artmış sırtım ve boynumda öne bükülmüş biçimde
    yani lordoz belde artmış ve göğüste kifoz var

bu görüntü beni rahatsız ediyor.göbeğim olduğundan çok görünüyor ve elbiselerimde darlık sırtta zorlanma falan olmaya başladı.

sorun için antrenman gerekiyormuş.doktora da gittim r
    ancak doktor bir sorun olamdığını söyledi
    bu anrenmanda hangi kas grupları çalıştırılır.bunun için salona gitmeyi de planlıyorum. sizden de tavsiye bekliyorum teşekkürler

2. SweetChild

SweetChild Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci - Futbolcu
    Yer:
    Elazığ
    resim koysan iyi olur

3. wTurner

wTurner Üye

Beğenileri:
    105
    Ödül Puanları:
    53
    Evet resim koyarsan iyi olur ve bir kaç harketten uzak durman gerekebilir

4. fiko07

fiko07 Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    38
    aynı sıkıntı bendede vardı salona başladığım ilk günden hocam gördüğünde sen çokmu bilgisayar oynuyorsun demişti :D barfix çekerek düzelir demişti ama kesin bir şey diyemem.

5. efendi87

efendi87 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Arkadaşlar merhaba sizce bendeki durum nedir,resimlerimi aşağıdaki postta göreceksiniz.Yorumlarınızı bekliyorum lütfen.Lordoz hangi derecede hangi hareketlerden kaçınmalıyım?hangi hareketleri iyi gelir.Forumu çok araştırdım bütün postlara bakatım ama önce tespiti doğru yapmam lazım.Kifoz da var sanırım,ama kendi kendime yorum yapmak istemiyorum.YOrumlarınız benim için çok değerli olacak
    https://www.bodyforumtr.com/threads/lordoz-mu-kİfoz-mu-her-ikİsi-mi-resimli-lutfen-yardım.103625/

Sayfayı Paylaş