Bcaa Alıp 2 veya 3 Gün Aç Kalırsak Kas Kaybı Olurmu

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve KaanScaletta tarafından 1 Ekim 2020 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 16 üye.
  1. MrDiyar

MrDiyar Üye

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    DIYAROV ALMAZ
    Videoda kocaman sustanon yazısını bir ben görüyorum siz körsünüz.Çoluk çocukla polemiğe girmek kadar yorucu birşey yok,işinize bakın.

kirliiiii bunu beğendi.
  2. ahmet377

ahmet377 Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    38
    kardeşim bu sporda benden üstün bi yanın yok sadece 1.5 senedir spor yaptığını herkes biliyor bu forumda , gelip burda 10 senedir vg yapıyormuş gibi atıp tutamazsın ondan dolayı , çoluk cocuk diyende sanki 40 yaşında adam :D

3. MrDiyar

MrDiyar Üye

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    DIYAROV ALMAZ
    Kimin nerde ne olduğu belli olmaz ben bu foruma fikir almaya gelmedim o imzadaki bilgileri not olarak girdim benim ne olduğum ne yaptığım kimseyi ilgilendirmiyor insanlara yardımcı oluyorum çok şükür yardımcı olduklarımdan da bir şikayet almadım ben çocuk avutacak insan değilim ayrıca içinde bulunduğum sektör için gerekli eğitimleri aldım,hala almaktayım.Sen sabah akşam youtubeda erkekleri izlemeye devam et.

kirliiiii bunu beğendi.
  4. ahmet377

ahmet377 Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    38
    sen de gördüğün her iri adama ilaçlı demeye devam et

5. MrDiyar

MrDiyar Üye

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    DIYAROV ALMAZ
    Tamam paşam sen benim yazdığımı kabul ediyorsan benim için sıkıntı yok.

6. ahmet377

ahmet377 Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    38
    görende sanacak 95 kg yağsız 45 cm kol ölçülü arkadaşımız millete akıl fikir veriyor
    ronnie de senin kadar ego yoktur

7. metinav

metinav Üye

Beğenileri:
    471
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Lojistik
    Yer:
    Kocaeli
    Aynen her kürde alınan kilonun su olan kısmı gidiyor sadece, en az 1/3 kalıcılık söz konusu.Kürden sonra ister istemez yağlanma ve su tutumu olabildiği için sulu ve bulk görünüm olur.Özellikle endomorflar kürde kazandıklarını geri vermezler kolay kolay.Ektolarda metabolizma hızlıdır ve kayıp daha fazla olur, ama kürde metabolizmaları değiştiği-bozulduğu için eskisi gibi çöp bedene geri dönmezler beslenmede aşırı hatalar yapmadıkça...

MrDiyar bunu beğendi.
  8. MrDiyar

MrDiyar Üye

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    DIYAROV ALMAZ
    Haklısın birinin haklı olması için en az 90kg olması gerekiyor benim kolum 43 günü gelir 45 de olur takıntılı değilim powerbuilding tarzı ufak tefek çalışıyorum salona bile gitmiyorum ama senin kadar dert etmiyorum.Kendimi tuz+carb la da şişirebilirim,ödem de toplayıp 100kg oldum da diyebilirim kendi yağımda kavruluyorum.Hastalanınca sakın 90kg altı doktora görünme kesinlikle haksızdır.Sakın 90kg 45cm kolu olmayan öğretmenden ders alma hiçbirşey bilmiyordur.Sen bu kafayla her tarafını delik deşik ettirenlerden olursun demedi deme...

Kagank34 ve metinav bunu beğendi.
  9. ahmet377

ahmet377 Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    38
    yeter kardeşim hadi git işine ya

10. ulaire

ulaire Üye

Beğenileri:
    1.190
    Ödül Puanları:
    123
    Yav arkadaş, ilaçlı yada değil niye bu kadar önemsiyorsunuz. Niye bu derece bir uğraş veriyorsunuz... İzlersin videosunu, okursun yazısını sana mantıklı olan kısmı alır geçersin gerisi ile niye bu kadar kasıyorsunuz... Enerjinizi daha verimli kullansanız olmaz mı?

MrDiyar ve ahmet377 bunu beğendi.
  11. NeverEnough

NeverEnough Üye

Beğenileri:
    652
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Stj.Dr.
    İlaç kullananların emeğini hiç küçümsemiyorum ancak etraf o kadar ilaçlı dolu ki, youtube'dan fizik gören çocuklar doğalları küçümsemeye başlıyor. Kafayı bu kadar takmasınlar, yazık.

MrDiyar bunu beğendi.
  12. MrDiyar

MrDiyar Üye

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    DIYAROV ALMAZ
    Hocam aslında kafaya takılacak birşey değil cevap vermezdim ama agresyon anıma denk geldi sağlık olsun ben şahsen doğal yolu öneriyorum,savunuculuğunu da yapıyorum fakat ben doğalım diyen tipler insanları bu hale getiriyor.Çok zor birşey de değil doğal limitlerin nasıl olduğunu bilmek,ufak bir araştırmayla hayatlarını bu işe adayıp ilaçsız ömür boyu çalışan ilk vücutculara da bakabilirler;https://rarehistoricalphotos.com/first-bodybuilders-1900s .

kirliiiii, NeverEnough ve hermit bunu beğendi.
  13. hermit

hermit Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Bilgiyi paylaşmak güzel de genç arkadaşlarla bu kadar derine inersen aşırı yorulursun. :)

kirliiiii ve MrDiyar bunu beğendi.
  14. UçurtmaAvcısı

UçurtmaAvcısı Üye

Beğenileri:
    97
    Ödül Puanları:
    38
    Abi bu ne herkes ilaçlı çıkıyor ya , şimdi doğal olarak 300 conventional DL yapamaz mıyım , 5-6 yılda adam gibi idmanlara olmaz mı ?

15. ulaire

ulaire Üye

Beğenileri:
    1.190
    Ödül Puanları:
    123
    300? Bı 10 sene profesyonel şekilde yaparsan olabilir. Profesyonelden kasıt düzgün bir antrenör ile. Bir noktadan sonra belki 1 ay çalışıp 2.5kg arttığında sevinir hale geliyorsun. Bide tabi kiloya daha doğrusu kas kütlesine bağlı olarak herkesin bir limiti var. Limite gelince kas kutleni arttirman gerekiyor. Böyle böyle olabilir tabi neden olmasın.

Moto G (4) cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

MrDiyar ve UçurtmaAvcısı bunu beğendi.
  16. UçurtmaAvcısı

UçurtmaAvcısı Üye

Beğenileri:
    97
    Ödül Puanları:
    38
    Gerçekler acıtırmış hocam bende dün 180 gelince 300 e 2 yılda çıkarım diyordum :D
    --- Mesaj birleştirildi, 4 Ekim 2020 ---
    Hocam bu kanıtlar hikaye asıl şuna bak :D
    Dakika 3.15 de ben yaparım gelsin küre sokayım tüm masraflar benden deneyelim diyor

MrDiyar bunu beğendi.
  17. ulaire

ulaire Üye

Beğenileri:
    1.190
    Ödül Puanları:
    123
    Bahsettiğim limit ağırlıklara ulaşınca daha iyi anlarsın mevzuyu. Şuan 180 deysen belki 3-4 seneye ulaşabilirsin. Ama cidden profesyonel çalışman lazım. Daha sert antrenmanlar, daha iyi beslenme ve uyku. Birde tahmini 110-120 kilo civarına çıkman gerekebilir. Tabi gerekmeyedebilir. Sonuçta herkesin vücut tepkisi farklı. Genede 2 sene civarına zor

Moto G (4) cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

UçurtmaAvcısı bunu beğendi.
  18. UçurtmaAvcısı

UçurtmaAvcısı Üye

Beğenileri:
    97
    Ödül Puanları:
    38
    İnşallah hocam , Fırat Balkaya dan koçluk almaya başladım formumu analiz etti , yeri itmiyormuşum , sırtı sıkmıyormuşum , omurga nötralitesi yokmuş , sadece elinle çekiyorsun dedi :D 2 haftada formumu düzelttim 160 dı maxım , dün 180 denedim rpe10 da olsa kitlemeyi başardım . Sumoya geçicem yakında , daha ağır kaldırırım sanırım sumoda .

MrDiyar bunu beğendi.
  19. Sietre

Sietre Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Sabırla ve disiplinle herkesin ulaşabileceği bir vücut var ama.bizim insanımız cahil ve fesat hemen ilaca bağlıyor. Bunun sebebi de ilacı reklam eden insanlar tabii ki. Sonra ortalıkta çok var öyle olacağını sanıp küre girip aslında düşündüğü gibi yürümediğini anlayıp tarihe karışıp daha salon yüzü görmeyen insanlar.

ahmet377 bunu beğendi.
  20. KaanScaletta

KaanScaletta Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    38
    hala soruma cevap gelmedi bcaa alıp 7 günlük su oruçları tutabilirmiyim kas kaybı olurmu

Serdar yıldırım bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş