bayanlarda spora verilen ara

Konusu 'Kadınlara Özel - Fitness ve Antrenman' forumundadır ve yeliz35 tarafından 7 Eylül 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 11 üye.
  1. yunus.bicakli

yunus.bicakli Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    bence arkadaşa ne program la ilgili nede beslenme ile ilgili yardımcı olalım. neden mi ?
    bana kalırsa arkadaşımızın hedefi saglam bir vg ci olmak istiyr. ben ce tüm forum üyeleri aramızda para toplayalım (( PARA konusun da yardımcı olalım)) :D 200.000 dolar arkadaşı mss olimpia yapmya yeter sanırım:)
    saygılar ISPARTA dan :)

yeliz35 bunu beğendi.
  2. ozeeee

ozeeee Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    selam,
    Birşey sormak istiyorum.Benımkı sizlerden farklı bir durum sanırım. Çok fazla ağırlık çalışmıyorum kilo vermeye yönelık bol cardio yapıyorum( günde bir saat). ve yedıklerıme baya bi dikkat ediyorum.yaklaşık bir aydır böyle devam ediyor.ve şimdi gideceğim bir seyahatten dolayı 15 gün cardio yapamayacağım. aktif bir 15 gun olacak ama, ciddi anlamda yaptıgım cardio ımkanım olamıcak malesef. yine yediklerime cok dikkat edeceğim halde bu 15 günlük ara bana kilo aldırır mı??

3. 2shae

2shae Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    spor sonrası ağrılar için yeşil çay öneririrm men's health dergisinde okumuştum, ben de maalesef yazın spor yapamadım ve geçen hafta tekrar başlayınca inanılmaz bir ağrı oluştu akşamında yeşil çay içtim çok iyi geldi tavsiye ederim herkese

4. yeliz35

yeliz35 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    merhabalar,
    sadece cardio çalıştığın için yediklerine dikkat ettiğin sürece 15 günde kilo alman mümkün değil. Zaten hareketli geçeceğini söylemişsin. Bol su almaya özen gösterebilirsin ama 2 haftada kilo alacağını zannetmiyorum. Hiç endişelenmene gerek yok :) Hatta arada kaçamak bile yapabilrsin küçük bi sütlü tatlı gibi. Metabolizmanı canlandırman ve alıştığı sistemden çıkarman için yapmalısın. Beslenmeme dikkat ediyorum dedin bunları da büyük ihtimalle biliyosundur ama söylemeden geçmek istemedim :):)thums:

5. trabzon61

trabzon61 Yeni Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    parayla olmaz spor işi azim disiplin ve kararlılıkla olur yelizde de bunlar var gibi

6. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
  7. yeliz35

yeliz35 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    sadece maddi imkanlar yetmez vücut geliştirme için ama büyük yeri vardır bu es geçilemez :) azim kararlılık bilinç sürekli yeni şeyler öğrenmeye açık .. sayılabilir.:)

8. ozeeee

ozeeee Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    evet bayanım

diez bunu beğendi.
  9. ozeeee

ozeeee Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    süper:) aslında gerçekten duzenlı yedıkce 15 gunde kılo almak mumkun olamaz ama yıne de ilgili bırılerınden onay almak cok ıyı oldu. spor bağımlılık olunca insan tatilde napıcagını düşünür hale gelıyor resmen.belkı de cardioyu kesınce vucut sasıracak ve zayıflama devam edıcek dedıgın gıbı değişik seylerde yersem umarım ıyı olur benım ıcın
    cok tesekkurler cevabın ıcın :)

10. yeliz35

yeliz35 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    spor hayattır :):)

11. ozeeee

ozeeee Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    kesinlikle katılıyorum !!! bak bugün yapamadım bir gün vucudum dınlensın diye çünkü eliptik fazla yapıyorum sanırım ve resmen baldırlarım agrıdan mahvoldu. sabahtan beri spor yapmadıgım için gunum korkunc geçiyor.sürekli hareket etme ıhtıyacım var resmen:) benim bu 15 gunluk seyahat nası gecicek sporsuz allah bilir:)

12. yeliz35

yeliz35 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    çok güzel geçecek seyahatin bence buna kendini inandırsan iyi olur :) Ayrıca o kas ağrısı gelişmenin belirtisi yani hiç endişelenme. Sıkılaşıyorsun ve şekilleniyorsun daha ne isteyebilirsin ki :) Mesela ben 2 hafta sonra tekrar başlayacağım salonda. İlk gittiğim günün ertesi yaklaşık 2-3 gün o ağrıları ben de çekeceğim. Ama cidden özledim. Şimdiden iyi eğlenceler sana :)

13. trabzon61

trabzon61 Yeni Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    yeliz program istiyormsun cevpa vermedin hala

14. yeliz35

yeliz35 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    evet neden olmasın :) program bekliyorum;)

15. ozeeee

ozeeee Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    nası özlediğini çok iyi anlıyabiliyorum,bizimkisi en güzel bağımlılık heralde;)bakalım inşallah dediğin gibi güzel olur seyahatim.senin de bu sayılı ıkı haftan hemencecik geçer de inşallah küçüldüğünü sandığın(ki bence bu kadar düzenli çalışmayla bi ayda küçülmesi çok zor) kasların fırlayıverir:)çok saol,sana da spor dolu günlerbench_O

yeliz35 bunu beğendi.
  16. trabzon61

trabzon61 Yeni Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    antenman programı veya beslenme hangisi

17. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    izliyorum 3-5 gündür anlam veremiyorum bi türlü...

-program lazım..
    -lazımsa ben veriyim
    -beslenmede istermisin?
    -olursa güzel olur
    -hangisini istiyorsun beslenme mi program mı..?

bu başlığın amacı spora verilen aranın sorulması..
    lütfen program ya da diet ihtiyacınız varsa öncelikle forumda inceleme yapın..eğer forumda size uygun programlar bulamazsanız iligili başlıkta sorun..ilgili bir başlık bulamazsanız o zaman doğru bölümde başlık açın..

Available, TuGhAn, yeliz35 ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  18. yeliz35

yeliz35 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    ben de veremedim de teklif edilince iyi peki dedim ama hala uzatılması konunun sıkıyor cidden evet hem de konu ile alakasız. neyse teşekkürler konuya açıklık getirdiğiniz için.

diez bunu beğendi.
  19. muscled_girl

muscled_girl Üye

Beğenileri:
    146
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Yeliz35 öncelikle merhaba.
    Ben kendimde maalesef sık sık ara veriyorum ve eğer aynı kilolarla devam edersem çok ağır ve acı çekiyorum.Bu ağrılar ve acılar normal zamanda ki gibi gelişmenin getirdiği ağrılardan değil :) Hayatını olumsuz yönde etkilio,programını bilmiorum ama örneğin ilk gün biceps calışıosun ve o biceps ağrısıyla 2.-3. günün programını aksatmak zorunda kalıosun.Tavsiyem ilk 1 hafta bütün bölgeleri 1 gün icinde 1-2 hareketle hafif olarak calışman.
    Kolay gelsin ;)

yeliz35 bunu beğendi.
  20. yunus.bicakli

yunus.bicakli Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    para ile olmaz demişsin bu konuda eminmisin ?

para ile olmaz demişsin.. bu konuda eminmisin ?

peki yeliz hanımın günde ne kadar protein tüketmesi gerekiyor bunu biliyor musun? hım biliyorum der gibi odun sanki . peki o kadar proteini tüketirken sıfır yağ ve çok küşük karbonhidrat alması gerekiyor bunuda bilmekte fayda var
    peki bunları yapabilmesi için ( yani en iyi bir şekilde yapabilmesi için aylIK olarak ne kadar paraya ihtiyacı var bunuda bilmek gerekli ) yani laf ile paynir gemisi malesef yürümüyor keşke isterdim ki maddiyat önemsiz olsa idi v.g. de ama malesef degil kısa bir cümle ile özet geçmek gerekirse düşüncem
    türkiyede iyi bir v.g. ci olmak için aylık 1000 tl gibi bir rakam harcamak gerek die düşünüyorum . aksini düşünen hocalarıma ve kardeşlerime saygım sonsuz tabiki. bu benim şahsi düşüncemdir:) saygılar ISPARTA dan yunus BIÇAKLI.

yeliz35 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş