Bacakların çok kalın

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve chun97 tarafından 29 Eylül 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. chun97

chun97 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Arkadaşlar ben yaklaşık 4-5 aydır yapıyorum bu sporu ve son 2-3 haftadır bacakların kalın olması şikayetiyle her antrenman sonunda 4 Set ve hafif tekrar yaparak bacak çalışıyorum yani hoca böyle söyledi bu şekilde yaparak bacaklardakı yağlardan kurtulup incelir ve şekle girer hemde testosteron salgılar yararlı olur dedi.
    Sizce biraz inceltmek için başka ne yapılabilir çoğu kişi kalınlaşmasını istiyor ama bende çok iri bacak olmasını istemiyorum görüşlerinizi bekliyorum
    Kilo:70
    Boy:1.75

2. Axe

Axe Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    En başta kemik yapın çok onemli bununla birlikte çok tekrar ile inceltebilirsin bacaklarını 12 tekrarın altında bir tekrar yapmanı tavsiye etmem

3. chun97

chun97 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    12*4 yapıyorum sizce iyimi siz ne önerirsiniz

4. aLptekinOsman

aLptekinOsman Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Yağ yakımı olabilmesi için daha fazla tekrar yapman gerekir. Yapabileceğin ağırlıkta 20-25 tekrar yapmanı öneririm.

5. chun97

chun97 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Çok tekrar iyi olur ama yapabileceğim ağırlık değil de hafif kiloda çok tekrar iyi olur diye biliyorum ben

6. zeo64

zeo64 Co-Moderator Yönetici Co-Moderator

Beğenileri:
    1.831
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli / Uşak
    yağları cok tekrarla yakma fikrini savunmayalım burda,beslenmenizi düzeltirsiniz yağlar yakılır gider,bacak kaslarım çok büyümesin,ama chicken leg de olmayayım derseniz,ağır ve çok düşük tekrar bacak çalışın-vg den ziyade powerlift tarzı- güçlü bacaklara sahip olun :)

Sayfayı Paylaş