Bacak Boyu

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Turanata tarafından 13 Ekim 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Turanata

Turanata Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    İyi Akşamlar,

Arkadaşlar 16 yaşındayım 170 boyunda 62 kiloyum.Gördüğüm kadarıyla yaşıtlarımın boy ortalaması 1.75-1.76.Yani ortalamadan 5-6 cm kısayım.Boyumu uzatmak için yüzmeye başladım.Sorum ise şu:

1.16 yaşından sonra 10 cm daha uzayabilir miyim ?
    2.Bir de yüzmede sanırsam gövde daha çabuk uzuyor.Uzun gövdeli kısa bacaklı olmak istemem bacak boyumu uzatmak için ne yapmalıyım ?

2. Savino89

Savino89 Üye

Beğenileri:
    212
    Ödül Puanları:
    53
    Bende 16ya giriyorum yüzme gerçekten dediğin gibi üst vücudu iyi geliştirir ve uzatır bacak boyu için hızlı sprint koşular bacak boyunu uzatır aynı zamanda ip atlama ve normal zıplamada aynı şekilde tabi bunlardan önce beslenme çok önemli bol bol süt yumurta et peynir yoğurt vs. kaliteli beslenmek gerek .

3. _Tunc_

_Tunc_ Üye

Beğenileri:
    357
    Ödül Puanları:
    73
    Karsında dediklerinin hepsini yapan 8 yıllk lisanslı yüzücü var bende 16 yasındayım yasıtlarımla benim beslenmem karsılastırılmayacak kadar iyi ama boyu %90 tek şey belirliyor -GENETİK-

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

4. Savino89

Savino89 Üye

Beğenileri:
    212
    Ödül Puanları:
    53
    Genetik mutlaka önemlidir önemsiz demedim ama işi sadece genetiğe burakıp boyum uzamıyor demek biraz saçma olur ama örnek vermem gerekirse uzak bir akrabamın anne baba dayı amca full kısa adamın boyu 186 ve annesi sabahları bile balık yediğinden söz ediyor yani olayı sadece genetik deyip yabana atmak doğru değil .

Sayfayı Paylaş