Bacak ağrısı sorunsali

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve umutcann16 tarafından 5 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. umutcann16

umutcann16 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yaklaşık 4 aydır düzenli olarak kardiyo ve yağ yakmaya yönelik ağırlık antrenmanı yapıyorum. Bu süreçte ayak çalışmayı ihmal ettiğimin farkına vardım ve dün sağlam bir ayak antrenmanı yaptım, dünden bu yana iki ayağımın da diz kapağının hemen üst tarafında feci şekilde yürümeyi bile engelliycek bir ağrı var, sorum şu ağrının geçmesini bekleyip bir gün ara vermelimiyim yoksa bu sineye çekilip devam edilecek normal bir bacak çalışma sonrası ağrımsimidir. Tecrübeli hoca ve arkadaşlardan tavsiyelerini bekliyorum. Ara vermeye kesinlikle karşı bir insanım buyuzden taktım bu konuya.

2. zeo64

zeo64 Co-Moderator Yönetici Co-Moderator

Beğenileri:
    1.831
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli / Uşak
    uzun süredir çalışmadığını söylemişsin,hamlık ağrısı olur öyle.48 saat sonu maksimuma ulaşır,sonrasında hafifler 2-3 gün sonrasına geçer,tecrübeyle sabit :)

3. mtbowded2

mtbowded2 Üye

Beğenileri:
    76
    Ödül Puanları:
    38
    Agrinin eklem mi kas mi olduguna karar ver. Eklemse sevilmeyen bir agridir kassa sikinti yok arkadas yukarda belitmis

4. umutcann16

umutcann16 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Allah düşmanımın başına vermesin böyle bir ağrı gece ağrıdan uyuyamadım desem yeridir :( enazından tahmini de olsa ne kadar daha çekeceğimi biliyorum artık :) kas ağrısı mi eklem ağrısı mi tam kestiremiyorum ama sanırım kas ağrısı. Beni şaşırtan şey 4 aydır düzenli spor yapmama rağmen böyle extrem bir bacak ağrısı çekmek, bana bişey olmaz modundaydim çünkü aklım başıma geldi artık :) teşekkürler yorumlarınız için :)

Sayfayı Paylaş