Böyle Bir Vücut İçin Nasıl Bir Çalışma İzlenmeli?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve legend1907 tarafından 1 Haziran 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 17 üye.
  1. kahveisteyen

kahveisteyen Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Resimdeki aktör Star Wars'da Anakin Skywalker'ı canlandıran Hayden Christensen. http://desiringhayden.net/images/displayimage.php?album=toprated&cat=4&pos=1
    Milyon dolarlarla çalışılan bir sektörde estetik bir vücuda sahip olmak pek zor olmamalı. Bizim harcadığımız paralarla kaslı bir vücuda ulaşılabilir ama daha saç traşının kalitesine ulaşamayacağımız bu adamın vücut estetiğine ulaşmak fersah fersah uzak bizden.

mady44 bunu beğendi.
  2. canadianfb

canadianfb Üye

Beğenileri:
    80
    Ödül Puanları:
    0
    burda olay para değil..vücudunu geliştirmek için ne kadar fazla para harcıyor olabilir ki?özel bir antrenörü olsa (ki olmazsa olmaz değil sadece lüks) ve en iyi supplementlere sahip olsa (en iyi supplement ile ortalama bir supplement arasında ne kadar fark olabilir) hatta bi de kendi spor salonu olsa (bu da lüks) ne kadar etki edebilir ki ?

eğer herhangi bir aktörle yapılmış bir röportajı okuduysan adamların oynayacakları rollere hazırlanmak için ne kadar sıkı ve bilinçli çalıştıklarını farketmişsindir..zaten bu adamların böyle vücutları olmasa bu kadar ünlü olamazlardı

3. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    genetik yatkınlığın (kemik) uyumlu değil. biri gibi olmak için en azından kas yapısı kemik yapısı benzemeli . küçük bir örnek calvicla kemiği uyumsuz yani omuzun genişliği ile göğüsün sınırını belirleyen kemik.

soru şu olmalıydı ''bu pozisyonumu en iyi nasıl değerlendiririm''

4. sohbetseli

sohbetseli Özel Üye

Beğenileri:
    885
    Ödül Puanları:
    103
    Aynen öyle. Mesela Robert amcayı boksörü canlandırdığı filmde fit görürsün. Başka bi filmde yağlı göbekli görürsün. Film için en çok kilo alma rekoru bile onda. Metot oyuncuları karakteri için her her konuda her şeyi yapar mutlaka değişir. Bunu yapabilen oyuncular çok nadirdir. Artık Marlon Brandonun son zamanları gibi şişti kaldı. Onlar sporcu değil oyuncu. Yani onların işi bu. Karaktere bürünmek için disiplinli olmazlarsa ayakta kalamazlar. Bizdeki gibi evin içinde başlayıp biten filmler yok orda ekmeden biçmeyi beklemek yok trilyonlar havada uçuşuyor film için :)

onur10 bunu beğendi.
  5. legend1907

legend1907 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    13
    pki buna bnzeyen bnm yapabliceğm en ii vcut nsıl olablr nsıl deerlendireblrm yni? şişmek isteyen bri deilm hoşuma gtmio sdc zayıf ama bütün hatları belli olan fit bi vücut istiorm resimdeki gbi?

şimdiden saolun=)

6. semto_lopez

semto_lopez Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    başla bodybuilding'e yavaş yavaş oluşacak hepsi benim daha 2 ay oldu vücumdaki görüntü farkını hissedebiliyorum. önemli olan istekli olmak, bilgili olmak gerisi gelir.

7. sohbetseli

sohbetseli Özel Üye

Beğenileri:
    885
    Ödül Puanları:
    103
    Zaten söylemişsin FİTness :) Vgde yapabilirsin aynı tarzda. Yani yüksek tekrar, düşük ağırlık ve set aralarında minimum dinlenmeyle. Beslenme de ona göre olmalı tabi. Önceki mesajlarda diyecektim yine fitness mı body mi muhabbeti çıkacak diye demedim :) İkisinin tartışması olmuyor her ne kadar aynı şeyler de olsa sadece görünüm farkı değil bence kazandırdığı şeyler açısından da ayrılıyor ikisi (sayısız ortak faydaları dışında). O yüzden isteyen 60, isteyen 150 kilogramlık vücudu sever, hedefler.

8. fitnessist

fitnessist Üye

Beğenileri:
    437
    Ödül Puanları:
    73
    sizi bilmem ama ben resimde zayıf bir adam görüyorum. bu vücut için ortalama bir fitness vücudu bile denmez. fit olmak için dahi fazla cılız bence.

ayrıca bir açıdan çekilmiş siyah beyaz bir fotoğrafa bakılarak vücut hakkında fikir sahibi olak çok zor.

bundan birkaç yıl evvel bodyspace e aydınlık bir odada pencerenin önünde arkadan ışık gelen bir resmime before, karanlık bir odada ışığın yukarıdan gelen farklı bir pozda resmime after diyip eklemiştim.

iki resmide aynı gün çekmeme rağmen, "inanılmaz değişim" "nereden nereye" "kaç sene çalıştın " gibi yorumlar almıştım

velasıl kelam fotoğraf yanıltır. en iyi aynanın bile görüntüyü ışık ve açı faktörlerinden ötürü %80 e kadar absorbe edebildiğini biliyor muydunuz?

9. canadianfb

canadianfb Üye

Beğenileri:
    80
    Ödül Puanları:
    0
    açıkçası ben karın kaslarımı hangi açıdan çekersem çekeyim kasların ortası adamınkiler kadar derin görünmüyor..arkadaş bu vücudu beğenmiş ve böyle bir vücuda nasıl ulaşabileceğini soruyor. bazen herşeyin kas kütlesi miktarı olmadığını düşünmek gerekir..

10. semto_lopez

semto_lopez Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    canadianfb genetik yapıyla alakalıdır die düşünüyorum kaslarının ortasının derin olması olayını. avatardaki senin resminse senin vücudun hayden kinden daha ii bence

11. canadianfb

canadianfb Üye

Beğenileri:
    80
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkürler benim fotoğrafım ama öyle derin karın kaslarım olsun isterdim hakkaten..

12. Kspong

Kspong Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    bencede seninki daha hoş :)

Sayfayı Paylaş