Bölgesel zayıflama programı hakkında

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Memduh Başgan tarafından 13 Mart 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Memduh Başgan

Memduh Başgan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bu konuda gerçekten bilgisi olan hocalarım yardım ederseniz çok memlun kalırım şimdiden teşekkürler...
    yaş=21
    boy=1.75
    kilo=77
    kalça=102cm
    üst bacak=59cm
    bel=91cm
    kalça ve bacakta biriken yağlarımı eritmek istiyorum sadece bu 2 bölgede yağ birikmesi var ve bu gözle görülür bir derecede tabi bu durum baya bir rahatsız ediyor:) göbek o kadar önemli değil o yüzden sadece üst bacak ve kalçayı eritmek ve küçültmek adına ne tür antremanlar uygulamalıyım özel program yazacak hocam varsa çok memlun kalırım.Ayrıca bu süreçte nasıl beslenmeliyim. SPOR SALONUNDA ÇALIŞMAYA BAŞLAYACAM BAZI ARKADAŞLARIMIZ ORADAKİ HOCA YARDIMCI OLUR ZATEN DİYE YORUM YAPACAK BİLİYORUM AMA ADAMLAR İLK GİTTİĞİNDE 3-5 GÜN İLGİLENİYOR SONRA HEP RUTİN ŞEYLERİ TEKRARLATIYOR PROFESYONEL BİR PROGRAMLA ÇALIŞMAK İSTEDİĞİMDEN BURAYA KONU AÇTIM YARDIM EDEN HERKEZE TEŞEKKÜR EDERİM...

2. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Bölgesel zayıflama diye bir şey olmaz.

Bekci bunu beğendi.
  3. Memduh Başgan

Memduh Başgan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hocam bölgesel zayıflama olmaz demişsin bu konuyu biraz daha açarmısın nasıl atacaz o zaman bu fazlalıkları ? ayrıca vermiş olduğun linkteki arkadaşın açıklamasından hiçbirşey anlayamadım :D

4. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    O linki sana atmadım, imzam o :) Ama güzel konudur, okursan zaten uygulayabileceğin birçok program var o konuda. Bölgesel zayıflama yoktur, yağ her yerden gider, bunda açacak bir şey yok. Sen bölgelere bakmadan yağ yakımına bakacaksın, bunun için de beslenme ve yağ yakımı bölümlerindeki sabit başlıkları oku. Yeterince bilgi var, gene de anlamadığın bir şey olursa veya spesifik sorun olursa gene başlık açarsın. Önden temel bir bilgi birikimi edin ama.

5. Memduh Başgan

Memduh Başgan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yağ yakımından kastın cardio mu birader ?

6. Memduh Başgan

Memduh Başgan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    önerisi olan yokmu arkadaşlar ???

Sayfayı Paylaş