böcek fobisi

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve BOSNAK tarafından 26 Haziran 2008 başlatılmıştır.

böcekten korkarmısınız

1. evet

63,2%
  2. hayır

36,8%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 69 üye.
  1. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    böcek fobim var onların bana dokunmasından aşırı derece tiksiniyorum hepsinden uzak duruyorum en korktuğum şeylerden biri üstümde bir böceğin yürümesi :( sinekler değil ama kalan çoğu böcekten kaçmışımdır...hele en son bir arı gömleğimin ön cebine girdiğinde delirmiştim çıkana kadar çıldırdım...ama sadece ben korkmadığımı oylamada korkan kesimin fazla olduğunu gördüm yanlız değilim :) ye öldürmeliyim böcekleri yada uzak durmalıyım...

2. lazruleti

lazruleti Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Bir İnsan Hayatı Boyunca Ortalama 8 Böcek Yutuyorsa :) korkmaya gerek yok :)

3. YandımAli

YandımAli Üye

Beğenileri:
    615
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Bilişim Teknolojileri ve Programlama
    Böcekler benden uzak dursun elimi yıkarken hamam böceği gördüğümde bi anda çığlık attığımı ve annemle babamın telaş içinde yanımda bittiğini hatırlıyorum gülmeyin küçüktüm:)

4. kazaam

kazaam Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    öğrenci
    benim yaşım 26 192 boyum var hala öldüremiyorum :D boyundan utan diyorlar:D

5. Zerk

Zerk Üye

Beğenileri:
    461
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Muhasebeciyim
    Geçen yaz çarşıda yürüyorum. Böyle gömleğin üstten 2 düğmesini açmışım püfür püfür esiyor, ohhh mis geziyorum... Birden göğsümde bir şey hissettim, bir baktım ki bakmaz olaydım :mad: uçan hamam böceğiymiş. Tırnaklarım biraz uzun, başladım göğsümü tırnaklamaya param parça ettim kendimi ve gömleğimi :D

Oradan Napoli'ye geçip, üstüme bir tişört aldım, evime gittim. Fena bir şeydi... Allah kimseye yaşatmasın. :mad:

6. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Ben böcekten korkmuyorum tiksiniyorum her böcekten değil tabi yazları tatile gittiğim için şehirden uzaklaşıyorum solucan yakalayıp balık tutuyoruz sumuklu boceklerı kırıp balık tutuyoruz kucukken bakmaya ıgrendıgım şeylerı sımdı elıme alıp ava cıkıyorum

alışmak meselesı alışırsanız korkmazsınız korkunuzun üstüne gıtmezsek hep korkarız ustune gıtmek gerek babam hep dıyor ıgrenıyorsan agzına at bı daha ıgrenmessın dıyor :D

mesala karıncadan iğrenen çok az ınsan var o kadar goruyoruzkı alışmısız

7. Karakaş

Karakaş Üye

Beğenileri:
    1.704
    Ödül Puanları:
    103
    uçan hamam böceği.. 3 harfli görmüş gibi oluyorum yeminle. tüylerim diken diken oluyor. ıyyk yazarken bile fena oluyorum.

Zerk bunu beğendi.
  8. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    hehe one fena birşey ya :D basıp öldüremezsinde uçup üstüne konabilir

3 sene önce apartmanda büyük hamam böcekleri vardı siyah ezip öldürmeye iğreniyordum :shock:

9. mertcx

mertcx Üye

Beğenileri:
    86
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    Yapmayın etmeyin arkadaşlar bu sevgi dolu şirin hayvanlara kıymayın :p
    Ben çok severim böcekleri evimde özel olarak yetiştirdiğim hamam böceği kolonim bile var.
    2 tarantulam bir de akrebim var o yüzden alışkınım böyle şeylere.
    Küçükken babam hep belgesel izletirdi o yüzden böyleyim galiba :evil:

10. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Bende ızlıyorum en sevdıgım belgesle bocek belgeselleri

nat geo tv de ısır beni programı vardı adam dunyanın her bolgesıne gıdıp kendını boceklere ısırtıyor hosuma gıdıyor:D

birde dıscoveryde ınanılmaz kurtulus var adam hayatta kalmak ıcın bocek yıyor solucandan corba bıle yapıyor :)

11. acemierkan

acemierkan Yeni Üye

Beğenileri:
    112
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    tornacı
    Yer:
    gaziantep
    ya tamamda biraz aşırı değilmi bu tepkiler ve örneğin uğur böceği ondanda tiksinen varmı

ve eğer böcek evinizde değilse öldürmeyin mümkünse yazık onlarda yaşasın 3 günlük dünyada

ben odama giren sinekleri önce sözlü olarak uyarırım üstüme konmaya başlarlarsa kovalarım pencereyi açarım çıksın diye kovalarım eğer çıkmazda inat yaparsa etrafta uçuşup bana gıcık yaparken bir yere konunca sinekten 10 20 santim uzağa doğru bi osmanlı tokatı savururum o çok süratli haraket ettiği için savurduğum tokatı yer ya yerde ters dönmüş şekil bayılır ya komaya girer yada bir iki bacağı kırılır garibanın ama öldürmem onu şöyle bir yaprak peçete ile alır pencereden dışarı atarım veellerimi yıkarım ama öldürmem

evimden dışarı atarım haşeratı mümkünse

Cidade de Deus ve enemy bunu beğendi.
  12. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    o konuda çok iyiyimdir yazın balkona çıkar sinekleri öldürüp veya yaralayıp apt. herkezin kullandığı bodrum birde herkezin ayrı olan bölmeler var kapıyla kilitli filan tabi kiliti herkezde bizimki hep temiz herkezin kullandığı temizlik filan yapılmıyor örümcek ağı vardı bende sinekleri canlı canlı veya ölü oalrak ağa atardım sineklere çok sinir olurdum vız vız ya kanatları kopartıp atardım örümceğin ağına yada bacaklarını tabi plastik eldivenle yaparım temizlik konusunda biraz titizimdir apt.dakilere bozdurmadım o örümcek ağını en sonunda örümcek ordan kayboldu naparsanız yapın dedim örümcek ağı filan bırakmıyolar artık bana.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 23:35 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 23:32 ----------

raid alabilirsin 14 gün süresi var 14 günde yaklaşık 10 tl para o kadar bile değil aslında yedeği ucuz zaten 1 ayda 2 kez para vercen taş çatlasa 20 tl ama rahat olcan.

13. Cattleya

Cattleya Yeni Üye

Beğenileri:
    233
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Aydın
    - Her tür örümcek
    - Akrep
    - Hamamböcekleri

Tüylerim diken diken oluyor

14. Swager

Swager Üye

Beğenileri:
    391
    Ödül Puanları:
    73
    8 yaşına kadar bende çok korkardım bilirim bunu.8 yaşında pikniğe gittiğimizde ağacın dibine gittim oraları bigüzel suladım tam şortu yukarı çekiyordum bi baktım kocaman bir böcek benimkinin üstünde korkudan böceği tutup elimle sıktım ve öldürdüm artık hertürlü öldürüyorum.bide toplumda dalga geçiyorlar özellikle spor yapan iri bir adamsanız dahada dalga geçiyolar :)

15. JuN1oR-BuilD3r

JuN1oR-BuilD3r Üye

Beğenileri:
    287
    Ödül Puanları:
    73
    Durum Aynı şöyle :D

Ekli Dosyalar:

• 1.jpg
      1.jpg
      Dosya Boyutu:
      50,1 KB
      Görüntüleme:
      364
    Son düzenleme: 16 Şubat 2012
  16. Lady.V.Vivien

Lady.V.Vivien Üye

Beğenileri:
    323
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Istanbul
    evet. özellikle hamam böceği ve çiyan ikilisi.

17. leecH

leecH Üye

Beğenileri:
    319
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Anket sonucuna çok şaşırdım:) Bizim evde de bi ablam korkar, yerde hamam böceği görse sanırsınız eve aslan girdi öyle bir bağarış, çağarış. Bende hemen gider olay mahalline el koyar ve çığlıklardan korkan yavrucağı gazeteyle alıp bahçeye sallarım:D

18. Bigdaddy

Bigdaddy Üye

Beğenileri:
    112
    Ödül Puanları:
    53
    konuyu okuyunca midem kalktı yemin ediyorum, akrepten çıyandan korkarım ama hamamböceği vs midemi bulandırır. bu arada peygamber devesi denen böceği severim, bi kere sokakta bulup eve getirmiştim, kafasını döndürüyo falan sevimliydi kerata. biraz oyalandıktan sonra doğaya saldım.
    örümcekleri de diğer haşerayı falan öldürüyo diye severim ama dokunmam.

19. ParZ

ParZ Üye

Beğenileri:
    869
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Böcek ve sürüngenlerden nefret eder iğrenirim. Ama pek korktuğum söylenemez bu yaz kıskaç böceği boldu buralarda, ilaçladım kurtuldum.

20. 45_Burak

45_Burak Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    18
    Arkadaşım geçen ben spor salonunda makinede çalışırken kafama böcek düştü baş parmağım kadar bi çığlık attım sonra çok feci utandım :)

*can* ve selim4141 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş