Aynı anda hem zayıflama hem kilo alma

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Hakan Özkutay tarafından 25 Ocak 2020 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Hakan Özkutay

Hakan Özkutay Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba arkadaşlar. Siteye yeni üye olduğum. Bir kaç yıldır çözemediğim bir problem var. Burdaki tecrübeli arkadaşlara sormak istediğim bir şey:
    Ben 1.87 boyunda 70 kilo bir insanım. Vücudum ve bacaklarım bu boya göre çok zayıf duruyor. İnsanlar sürekli kilo almam gerektiğini söylüyor. Ama bu vücutta bir de göbeğim var. Yani hem zayıfım hem göbekliyim. Normalde göbekli insan kilolu olur. Yediklerine dikkat eder kalori alımını azalatır. Zayıf insanda arttırır. Ama benim hem zayıflamam gerekiyor hemde kilo almam. Çıkamdım işin içinden. Belliki spor yapmam lazım ama en uygun spor hangisidir benim için. Amacım kesinlike kas yapmak değil. Sadece dengeli bir vücut. Tecrübeli arkadaşlar öneri verirlerse çok sevinirim.

2. afka9

afka9 Üye

Beğenileri:
    792
    Ödül Puanları:
    123
    Beynim yandı aynı anda hem zayıflamam hem kilo almam gerek deyince. Skinny fatsin anladığım kadarıyla. Kilo al kas kütleni artır. Definasyon la sonra atarsın yağı

3. Frightos

Frightos Üye

Beğenileri:
    149
    Ödül Puanları:
    53
    Found 404 error..

4. Hakan Özkutay

Hakan Özkutay Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    :) Arkadaşlar biraz tuhaf ifade ettim sanırım kendimi. Bu işlerden pek anlamıyorum bu güne kadar hiç ilgilenmedim. Bu yüzden ifade tarzımdan dolayı şaşırmışsınız kusura bakmayın. Sadece burda işi bilen ustalardan yardım almaktı amacım. Teşekkür ederim.

5. Skinnyfat

Skinnyfat Üye

Beğenileri:
    206
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İstanbul
    Tarif ettiğine göre skinnyfatsin. Başlangıçta yag yakarken kas kazanabilirsin.

Sayfayı Paylaş