Artık kilo veremiyorum..

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve SonBarikat tarafından 15 Kasım 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. SonBarikat

SonBarikat Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Bu liste artık kilo verdirmiyor ? 110 kilo dan 98 e düştüm ancak şuan kilo vermem durdu
    Öncelikle gün içerisinde neler yediğimi yazayım ;
    08 : 00 - Sabah 6 yumurta akı , 1 çay bardağı yulaf kepeği , 1 büyük bardak yarım yağlı süt ve 1 ölçek protein tozu, (yulaf kepeğini yumurta akıyla karıştırıp az yağlı tavada pişiriyorum. 8-10 badem veya ceviz

10 : 00 ara öğün 6 parça yarım ceviz veya elma

12 : 30 Öğle : İşyerimde ne çıkarsa şansıma makarna pirinç pilavı ve ekmek yememeye özen gösteriyorum sebzeli yemeklere abanıyorum çorbalar en iyi dostum yiyebilirsem bir kutu ton balığı yiyorum.

14: 30 ara : cevizi yediysem elma elmayı yediysem ceviz :))

16 : 30 molası eti form veya ülker altınbaşak bisküvi 1 paket şekersiz çayla

19: 00 akşam : 200 - 300 gr tavuk veya balık veya et artık Allah ne verdiyse ..

saat : 19:45 antrenman vakti salona gitmeden bir ölçek l karnitin alıyorum salonun yolunu tutuyorum 45- 70 dk süper set antrenmanım ve sonrası 15-20 dk kardiyo antrenmanım

antrenman sonrası 1 ölçek whey protein.

Pazar günü hariç( pazar günü denizde geçtiği için ) benim haftanın 6 günüm bu çeşitler birbirine yakın değerlerdeki lerle değişiyor

Evet ben artık kilo veremiyorum şu vücut önce suyu atar vs klişe öneri verecekler lütfen vermesin çünkü 60 lık teyzelerde aynı şeyleri söylüyorlar.. ne yapabilirim neler eksiltip ekleyebilirim Teşekkürler..

2. derin_aker

derin_aker Üye

Beğenileri:
    280
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    istanbul
    ne kadar süredir bu listeyle kilo verdin bilmiyorum ancak vücudun bu beslenmeye alışmış olabilir veya su alımını azaltmış olabilirsin ayrıca yağ verip kas eklemiş olabilirsin ve kilo aynı görünüyor olabilir.yağ oranın önemli şuanda. en son yorumuna çok güldüm ayrıca. bir de öğünlerin yerini değiştirebilirsin ayrıca 110 kiloyken yediklerini bu kiloda yemeye devam edersen kilo vermen durabilir 1 paket yediğin etiformları yarım paket ye mesela.çünkü vücut ağırlığın azaldıkça ihtiyacın olan kalori miktarı da azalabilir.ama kas almış yağ vermiş olabilirsin. belki bir gün ekstra kardiyo eklemen gerekir.

SonBarikat bunu beğendi.
  3. Academy

Academy Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    öğrenci
    kilon azaldıkça ihtiyacın olan kalori de azalır . diyetini değiştirmen işe yarayabilir

4. _Emir_

_Emir_ Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    fazla zengin geldi bana liste. ara öğün haddinden fazla. artı yağ yakma aşamasında iken protein tozunun da amacını anlamadım. hem yağ yakıp kg verip hem de kas kütlesini aynı anda arttırmaya çalışmak bana pek reel gelmiyor. Ben yerinizde olsam protein tozunu ve gereksiz ara öğünleri listeden çıkarır, iş yerinde yemek yerine evden öğün götürür ve de iyice yağ oranı düştükten sonra kas arttırımına geçerdim.

Sayfayı Paylaş