Arnold'un Şimdiki Hali

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Despo tarafından 23 Eylül 2004 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. Beatboxer

Beatboxer Üye

Beğenileri:
    164
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    izmir
    Bill Grant 'e bir bakın...

http://www.billgrant.net/

2. Cracker

Cracker Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    arnold isimli ucubeye king diyoruz ama Türkiye hakkında yaptıklarını göz ardı etmemek lazım mesela ermeni soykırımı için yaptığı girişimler gibi 8) ben bu yüzden kıl oluyorum o çapulcuya ondanda süperleri var....

asıl king hulktur 8)

3. sarc4stic

sarc4stic Özel Üye

Beğenileri:
    2.261
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Satış Temsilcisi
    Yer:
    Istanbul
    O "ucube, çapulcu" dediğin Arnold bu sporu bu kadar yayıp, büyütmese acaba senin o spor salonuna kaç kişi gelirdi? Ya da sen bu spora başlar mıydın hiç?

Saygı duymayı öğrenmemiz lazım. Sporculuğu ayrı, görüşleri ayrı. Ayrıyeten adam California valisi. Ermeni sorunu ile cidden ilgilendiğini hiç sanmıyorum(akraba vs... yok ise). Tamamen politik, California'da yaşayan Ermeni sayısı bayağı fazladır.

Bu arada Hulk'un kral olmasıyla ilgili yorumum: :lol:

4. N-aim

N-aim Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Adana
    Arnold dışardan aptal gibi görünür ama adamın göstermediği bir kurnazlık var.Ne zaman nerde olacağını biliyo birazda şansının yardımıyla.Yoksa buralara gelmesi bir tesadüf olamaz.Amerikalılarda boş beyin olduğu için oy toplamak arnold için pek zor olmasa gerek :D

5. Cracker

Cracker Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ben hiç sanmıyorum arnoldun bu sporu falan yaydığına terminatorde falan uyduruk bişey olmuş boş bir amerikalı ben geçmişimi biliyorum ve dedelerimin kurtuluş savaşında çektiği şeyleride hiç unutucak değilim bir yabancı budalayı örnek alıcağına dönde Türk sporcuları destekle bırak artık amerikan özentiliğini sana benden tavsiye ;)

307KD bunu beğendi.
  6. MK #7

MK #7 Özel Üye

Beğenileri:
    1.522
    Ödül Puanları:
    123
    saçmasapan konuşma lafı almış nerelere getirmişsin, yazılanları iyi oku zaten uyarın var üye olur olmaz üslubuna dikkat et banlanma!

7. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Milliyetçi olmak iyi hoş, ancak en basit imla kurallarından bihaber şekilde yazı yazmana bakılırsa, kendi milli değerlerine ne derece vakıf olduğun asıl tartışma konusu...
    Amerika'lılara budala demek moda olmuş, tamamı "aptallardan oluşan" bir millet nasıl oluyorda tüm dünyadaki trendlere şekil veriyor, bunu sorgulamak lazım.
    Terminator serisinin ilk iki filmi, bilim kurgu sinemasının en iyi örnekleri arasında sayılır, uyduruk dedigin o filmlerde hangi noktaları "uyduruk" buldun acaba?...
    Arkadaşlara tavsiyelerde bulunmuşsun, ama sen beni dinle, önce dön kendine bak, bir kendine çeki düzen ver, sonra başkalarına akıl dağıtırsın, eğer elinde dağıtacak kadar fazla kalırsa ;)

8. sarc4stic

sarc4stic Özel Üye

Beğenileri:
    2.261
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Satış Temsilcisi
    Yer:
    Istanbul
    Dedelerinin hikayelerini dinlemekte iyisin ama okuduğu anlama konusunda biraz sıkıntın var sanırım.

9. [Zafer]

[Zafer] Üye

Beğenileri:
    244
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Üniversite öğrencisi
    Yer:
    İstanbul
    Toplum olarak şu düşünce yapısından bi kurtulabilsek aah ah.Olayları,insanları değerlendirmemiz maalesef çok subjektif ve duygusal.Arnold hatalar yapmış olabilir,ama bu onun büyük bi oyuncu olduğu ve Body Building'in hala temel direği olduğu gerçeğini değiştirmez.Sırf uyruğu ve dini değişik diye bi adamı bi iki yanlışı için bu spora ve sinemaya yaptığı onca emeğe tuu kaka demek işte bu bahsettiğim toplumumuzun yanlış değerlendirmesinin tipik bir örneğidir!Ama o belki bi Arap olsa,bi Türk ya da müslüman olsa,adı Ahmet olsa Hasan olsa,Avusturyalı olmasa Hulk Hogan resminin yerinde kesinlikle o yer alırdı ben biliyorum :) Şu forumda,ülkemizde ve dünyada bu spor şu anda şu haliyle tapılacak derecede çok taraftar topladıysa bunu ben de dahil Arnold'a borçludur!Ronnie ve diğer yeni jenerasyon sporcular her ne kadar kütle ve diğer özellikler de çok daha ileride de olsalar ki hepsine saygım ve sevgim var tabiki ama bi Arnold olamazlar! Şu an ben butterfly hareketini zevkten uçarcasına,hardcore bi şekilde yapıyorsam bunun nedeni salonda butterfly makinesinin karşısındaki butterfly yapan Arnold'un resmidir!Ben bu sporu bu kadar seviyor ve yapıyorsam sebebi Arnold'dur bilmem anlatabildim mi :idea: Seni derin düşünmeye davet ediyorum arkadaşım...

10. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Arnold Schwarzenegger benim gözümde yani bir bodycinin gözünde hala bodyci Arnolddır yani California valisi olması yada ona buna destek vermesi benim gözümde bodye örnek olan kişiliğini değiştiremez..biz hala eski resim ve videolarına bakarız..

Arnold hiç abartısız (tipi neye benzerse benzesin) çok zeki, çok inanmış, oldukça sabırlı, inandığını başarabilen nadir insanlardandır..Çocukken Dünyanın en iyi bodycisi olduktan sonra hollywood da aktör olacağım demiş ve bunu başarmış, domino taşları gibi hepsinini sıralayıp itinayla devirmiştir..Amacına ulaşabilmek için türlü fedakarlıklarda bulunmuştur.

Ailesini, vatanını,ailesinin itibarlı bir insan olma vaatlerini yeri gelmiş askerlik görevini terkederek sadece bodycilere değil tüm amacına ulaşmak için şevki kırılanlara çok iyi bir örnek olmuştur..Amacı dostu olabilmiş nadir yakın tarih şahsiyetlerindendir..

Bir bodyci için hayatı örneklele doludur..Terminatörler ve Devlat adamlığıyla değerlendirmek doğru değildir.Kitaplarını okumuş ve videolarını izlemişler beni anlıyorlar zaten...videolarını izlemekten kastım sadece antreman görüntüleri değil verdiği demeçlerdir..

11. karathunn

karathunn Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    izmir
    bu arnold olamaz kesin montaj...

12. cNyT

cNyT Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    28
    öyle zaten. bu arada imza iyiymiş

13. karathunn

karathunn Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    izmir
    teşekkürler kardesim...

14. sohbetseli

sohbetseli Özel Üye

Beğenileri:
    885
    Ödül Puanları:
    103
    Bikac sene once dediginiz film olayından goruntu bu olabilir bunda iyi gordum :lol:

15. tunahan480

tunahan480 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    matematik öğretmeni
    Yer:
    istanbul
    kanser

11- Irkçı, Dini baskı içeren mesajların sahipleri siteden uyarılmaksızın uzaklaştırılacaklardır.

16. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Re: kanser

17. oric

oric Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Resimlerin fotomontaj olmadığı belli, çünkü ense ve omuzların arkasında üçgen şeklinde trapezler oldukça şaaşalı olarak görülüyor, diğer vücut bölgeleri de herhangi bir sokaktaki 60 yaşındaki adamınkinden heybetli ...

18. beat me

beat me Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    kesinlikle bu arnold olamaz zannetmiyorum yani arnoldun bu hallere düşeceni ama frank baba süper diyeyim ben size

19. goldtrapper58

goldtrapper58 Yeni Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    ya arkadaslar neden bukadar sorun yapıyorsunuzkı 60 yasında birinin ustunu cıkartın bakalım hengı manzarayla karsılasacaksınız kaldıkı arnold ıstedıgı zaman vucudunu duzeltebilir 6 ay calısmamıs resim cok normal karasan demişki gazetecılerın yanına bırakmaz felan demıs ya kendı reklam yapmak ıcın kendisi soylemıssen biliyorsunuzkı boyle yıldızlar reklam ıcın herseyı yapar

20. cherokee

cherokee Üye

Beğenileri:
    127
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yük.Müh.
    Yer:
    Niğde
    Arkadaşlar arnold'un şimdiki vücudu sıkıdır veya değildir bunu bilemiyorum ama çalıştığım salonda 60 yaşında bir beyefendi geliyor. vücudu inanılmaz güzel sanki 35 yaşlarında gibi sıkı ve define bir vücud.. kendisi iskenderunda bir fabrika sahibi. şu sıralar görünmüyor. eğer izin verirse fotolarını çekip buraya koymayı düşündüm. o zaman 60 yaşındaki biri için hep beraber yorum yaparız .

Sayfayı Paylaş