Arkadaslık teklifi 2. Bi konuşma

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Leopara tarafından 14 Kasım 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. Leopara

Leopara Üye

Beğenileri:
    265
    Ödül Puanları:
    73
    Teşekkur ederim.Bi bayanın yorumu iyi oldu.Aklımdakileri yazmışşın zaten :) Ayrıca istesemde kuramam romantik cümleler :)

2. Leopara

Leopara Üye

Beğenileri:
    265
    Ödül Puanları:
    73
    Abi senin şu tavsiyelerini dinlesem salondan atılırım gibime geliyo ama hayırlısı :)

3. derin_aker

derin_aker Üye

Beğenileri:
    280
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    istanbul
    boşver ilerde çok kurmak zorunda kalacaksın benden söylemesi :) 19 yaşında aşırı romantıkliğe romantik girişlere gerek yok sizin yaşlarınız heyecan ister sakinlik istemez ..en başta arkadaşça yaklaş arkadaş gibi olun sonra ne olcaksa olsun.zaten bu süreç ne kadar uzarsa o kadar iyi çünkü en güzel zamanları aşkın tadını çıkar :)

Leopara bunu beğendi.
  4. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    aşk için salondan atılmak ne ki? ölümü bile göze alabilmek gerekir bazen.. bak hanımefendi diyor ki git "bu hareketi yanlış yapıyorsun de"
    ben ise diyorum ki git, "hareketi çok güzel yapıyorsun de"
    gidip de kıza hareketi yanlış yapıyorsun dersen, "sana be salak" cevabını alırsın, "hareketi çok güzel yapıyorsun" dersen, "teşekkür ederim" cevabını alırsın, tercih senin.
    --- Mesaj birleştirildi, 14 Kasım 2014 ---
    empati kur. bayanı geçtim, hanzonun biri yanına gelse, "abi hareketi yanlış yapıyorsun" dese ne hissedersin?
    ya da aynı hanzonun gelip, "abi müthiş çalışıyorsun" dediğini düşün. emin ol farklı duygular hissedersin. ben sana balık tutmayı öğretiyorum, diğer türlü yaparsan balık sen olursun. hem de sazan.

ozaner bunu beğendi.
  5. ersaydin

ersaydin Üye

Beğenileri:
    123
    Ödül Puanları:
    53
    Genç arkadaşa vaktinizi ayırıp samimi tavsiyelerde bulunmanız cok Hoşuma gitti. Bir gün beraber keşkül yemek dileğiyle...

--- ERA ---

6. Leopara

Leopara Üye

Beğenileri:
    265
    Ödül Puanları:
    73
    Forumun sapığı felanmısın yoksa playboymu olmaya çalışıyosun

7. ersaydin

ersaydin Üye

Beğenileri:
    123
    Ödül Puanları:
    53
    Terbiyeni takın !

--- ERA ---

8. Leopara

Leopara Üye

Beğenileri:
    265
    Ödül Puanları:
    73
    seviyorum abim seni:) Eğer bi kismet olurda bu iş olursa lahmacun yemeye goturcem senden bahsetcem :cool:

Yaver27 bunu beğendi.
  9. Leopara

Leopara Üye

Beğenileri:
    265
    Ödül Puanları:
    73
    Peki!

10. derin_aker

derin_aker Üye

Beğenileri:
    280
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    istanbul
    ben hareketi yanlış yapıyorsun de sonra doğrusunu göster anlamında söyledim.bir arkadaşın kalbini geri kazanmaya çalışmıyoruz.güzel hisler için erken davranmasın aşk böyle acımasız bir şey neyse siz zaten her söylediğime karşı çıktığınız için ben geri çekiliyorum. arkadaşımız genç üzülmesin istemiştim..kusura bakmayın ama bana yalaka gibi iltifat edeni sevmem ilk etapta çünkü güvensiz görünüyorlar..erkek kendine güvenmeli güçlü durmalı kadının masumluğunu kadına hissettirmeli.kadınlar kadın aramıyor erkek gibi erkek arıyor.biraz gerçeklerden konuşalım arkadaşın yaşı 19 ve yeni nesil sizin bildiğiniz gibi değil kusura bakmayın ama malesef bu böyle aşk ilişkileri samimiyetinden çıktı gitti herşey taktıkle yürüyor yeni gelen nesilde..herneyse ..

Leopara bunu beğendi.
  11. Leopara

Leopara Üye

Beğenileri:
    265
    Ödül Puanları:
    73
    Bende gidip iltifat etcek biri degilim kızda olgun biri gibi yeni nesil tabirine uydugumu soylenemez.Yazdıkların benim dusunduklerimin aynısı zaten ;)

derin_aker bunu beğendi.
  12. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    benim söylediklerim yalakalık değil. iletişim ilietişim! yalakalık, bir menfaat beklentisi içinde olduğunuz kişiye yapılır. oysa bu arkadaşımız , hanımefendiden menfaat değil, tatlı bir güleryüz bekliyor, bir hanımefendinin yeni saçına, yahut ayakkabısına, yahut kıyafetine "çok güzel olmuş" demek, yalakalık değildir. aşkta önemli olan karşınızdakini mutlu etmek değil midir? o halde karşınızdakini mutlu edecek sözler sarfedeceksiniz. karşınızdakini anlayabilmek çok önemlidir. benim kız arkadaşım bana doğum günümde ne hediye tmişti biliyor musunuz? baklava! evet 1 kilo fıstıklı baklava almıştı. ve inanın gidip 1 otomobil alsaydı bu kadar mutlu olamazdım. çünkü beni anlıyor ve ne ile mutlu olacağımı biliyor demek ki. ben baklavadan mutlu olurken, bir başkası belki kombine bilet ile mutlu olur. spor salonuna giden bir hanımın hangi tür cümle ile mutlu olacağını az çok tahmin edebiliyorum. bir hanım spor salonuna gidiyorsa, düzegün bir fizik ve sağlık için gidiyordur. açıp da karaciğerine bakamayacağınıza göre, estetik görüntüsüne iltifat edeceksiniz. eğer bu kız sporcu değil de akşama kadar telefondan bebek köpek videosu izleyen bir geri zekalı olsaydı, cepten yollanacak bir aşk mesajı ile mutlu olacaktı. spor salonunda vakit geçiren bir hanımın kalbini kazanmak istiyorsanız, yanına gidip çok güzel koştuğunu söyleyeceksiniz arkadaş.
    burda boş boş işkembeden sallamıyoruz, bişey biliyoruz da konuşuyoruz. yıllarca sokakta çalıştım. belki 1 milyon insanla tanıştım muhabbet ettim iletişim kurdum. köylüsü zengini fakiri milletvekili sanayicisi genci yaşlısı... hepsi ile nasıl iletişim kurulacağını çok iyi bilirim.
    --- Mesaj birleştirildi, 14 Kasım 2014 ---
    tamam, 32 yaşına gelmiş hala bekar biri olabilirim:cool:
    ama iletişim kurmakta problem yaşamıyorum ben, sadece teferruatlarda anlaşamamaktan bekar kaldım.
    sen bu derin hanıma uyma. benim dediğimi yap.

13. o0Freedom0o

o0Freedom0o Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    28
    leopara şimdi burada sana böyle konuş,şunu yap demişler bende sana yollar gösterebilirim şunu söyle ,şunu de gibi fakat sen şimdi bizi dinlersen sonuç ne kadar iyi olursa olsun bir sonraki aşamada afallayacaksın şimdi ne söylicem şimdi ne yapıcam diye öyle kalırsın karşısında o yüzden özgün ol konuşan sen ol yani biz olmayalım biz sana sadece fikir verebiliriz senin bunu kendine uyarlaman lazım yaverin söylediklerinide çok samimi buldum ama dediği şeylere katılmıyorum yani aslında katılırdım ancak 2000 yılında olsaydık :) şimdi eskisi gibi değil gidip kıza çok güzelsin,çok güzel hareket yapıyosun vs. dediğin zaman ne olur söylim mi hiçbir şey çünkü bunu herkes söylüyor emin ol o kıza çoğu erkek aynı şekilde yaklaşıyor sende gidip elbisen çok güzel vs. dersen diğerlerinden bir farkın olmaz sıradan olursun evet yaverin dediği gibi teşekkür eder ama hala sıradan herkes gibisin ama farklı birşey söylersen o zaman akılda kalırsın. yaver öyle yazınca dejavu oldum bir kaç ay önce spor salonundayken arada selamlaştığım adamların konuşmasını duyuyorum ben şu kızla tanışmaya gidicem diyor yanındaki arkadaşına o da diyoki ne diceksinki olum diğer adamda diyoki çok iyi spor yapıyorsun derim :p beklediğim cevaptı aslında sonucuda merak ediyorsan söylim o olaydan bir hafta kadar sonra salondaki bir kızla konuştuğumu görünce yanıma geldi aynen konuşma şu - kardeşim az önce konuştuğun kız sevgilin mi ? - yok - o zaman beni tanıştırırmısın o kızdan hoşlanıyorumda :) hangi arada diğerinden vazgeçti bundan hoşlandı ben oraları anlamadım bile zaten böyle adamlar her zaman kaybederler umarım anlatabilmişimdir demek istediğimi herkes gibi olma her zaman farklı bir tarzın olsun bu arada yaver adını çok geçirdim umarım yanlış anlamaz aksine ben çok samimi buldum konuşmalarını keşke dediği gibi olsaydı herşey nerede o eskiler :)

Leopara bunu beğendi.
  14. Leopara

Leopara Üye

Beğenileri:
    265
    Ödül Puanları:
    73
    Tam olarak kimsenin dedigini yapmam zaten elbet olur sadece görüsleri merak ediyorum insan yine aklına yatanı yapıyo.Yorumlarınız benim icin onemli yaver abinin yeri ayrı ne kadar samimi bulsamda o bi okadarda sacma buluyorum ama yaver abi iddali :)

15. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    zaten en son 2000 senesinde aşık olmuştum. hakkaten devir o kadar değişti mi yahu?

o0Freedom0o, ozaner ve Leopara bunu beğendi.
  16. derin_aker

derin_aker Üye

Beğenileri:
    280
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    istanbul
    olgunsa o zaman buna değer
    değişti malesef çok üzülerek ben bunları söylüyorum..inanılmaz değişti kimin ne beklediğini bilemiyorsunuz ve bir şey ekleyeyim mi? eskiden samimiyet varken bunlar iltifatlar yerini bulurdu çünkü insanlar kendini bilirlerdi.şimdi kendini bulamamış insan sayısı o kadar fazla ki.eğer çok içten herşeyi içinizden geldiği gibi söylerseniz aşk ilişkilerinde kesinlikle kaybedersiniz ben bunu görüyorum malesef artık bu böyle..aşk için ölümü göze alan insanlar kaybeder şu devirde.malesef.
    --- Mesaj birleştirildi, 15 Kasım 2014 ---
    size kendimden bir örnek vereyim: babam 83 yılında gaziantep te askerken bulduğu bir ağacın yaprağına şiir yazıp gönderirmiş.hala dururlar.sonra yıl 2009 oldu felaket bir şekilde boşandılar.çünkü annem herşey eskisi gibi sandı ama babam çağa ayak uydurmuş genç sevgililer edinmişti kendine.olmuyor yani artık kimse yapraklara şiir yazmıyor.

Son düzenleme: 15 Kasım 2014
  17. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    ortam bu kadar bozulmuşsa arkadaşımız neden yaklaşmak için taktik arıyor ki?
    valla gençler sizin de işiniz zormuş yahu. ben her türlü 30 yaşında eski kafa birini bulurum da, sizin bu yeni nesil kızlardan çekeceğiniz var..

neverbackdown. bunu beğendi.
  18. Leopara

Leopara Üye

Beğenileri:
    265
    Ödül Puanları:
    73
    Ortam bozukta herkese bozuk degil abim

19. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404