Arkadaşlar sporu bırakayım mı?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve BlueTix tarafından 2 Şubat 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. BlueTix

BlueTix Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Merhaba arkadaşlar ben bu vücut geliştirme işine kilo almak için başladım.Başlangıç tarihim:27 Kasım
    Başladığımda 61 kiloydum şimdi 63 buçuk.Günde en fazla 3 öğün yiyorum maalesef programa uymuyorum.

başlangıç omuz 105 kol 28 göğüs 88 bel ?
    2.ay omuz 113 kol 31 göğüs 93 bel 78

Bunlar gelişimim.Açıkçası ben bu sporun yavaşça sonuç vereceğini biliyorum.Ben 3 sene bile olsa 5 sene bile olsa kilo almak için bu sporu yapmayı göze aldım.Ama babam ve annem body yapmamı desteklemiyor.Ekonomik durumumuz iyi değil.Ben bu sporu yapmayı çok istiyorum güçlendiğimi hissedebiliyorum ama cumartesi günü salona gittiğimde hoca bana şu sözleri söyledi:Sen hep aynısın 2 aydır geliyorsun sivrisinek gibisin dedi.Ben bunu duyunca moralim alt üst oldu.Zaten hayattan çok sıkılıyorum cidden şu spor olmasa bilgisayar harici eğleneceğim birşey yok.Ama annem ve babama sigara içmek zor gelmezken benim spor salonu ücretim olan 70 tlyi vermek onlara zor geliyor.Hocada böyle diyince iyice moralim bozuldu.Sizce ne yapmalıyım arkadaşlar,abiler?Bi nevi içim doldu size içimi döktüm.

2. SansiBB

SansiBB Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kardeşim her şey geçer dert etme. Bence spora daha fazla asılmalısın bırakma her şeye rağmen spora gönül ver sonucunda mutlu olursun . Zorluklara göğüs ger kimsenin sözlerine kulak asma aç internetin var araştır ordan bulursun doğruları. Zaten 2 ayda pek bir gelişme olmaz hocan yanlış şeyler söylüyor kulak asma devam et.

3. Balboa7

Balboa7 Üye

Beğenileri:
    1.355
    Ödül Puanları:
    103
    2 ayda nasıl bir sonuç bekliyormuş sayın hocanız :) yahu bu sporun ilk ay amacı zaten gelişmek değil hareketleri öğrenmektir hadi 2 yıl yapsanız bir gelişme olmasa diyeceğim doğru neyse maddi durumunuz kötüyse salonu bırakın ve oraya vereceğiniz ücretle ayarlanabilir dumbbell seti alın evde spor yapın yumurta lor peyniri yoğurt makarna bulgur gibi ucuz ama etkili gıdaları tercih edin zamanla herşey yoluna girer pozitif düşünün

4. BlueTix

BlueTix Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Maalesef istemsiz olarak bıraktım.İşte 20 gün falan oldu.Aileme yalvardım lütfen gönderin falan diye ama beni hiç dinlemediler.Duruşum falan yine bozuldu kambur yürüyorum.Daha iri gözüküyodum saldım.Yürüyüşüm düzelmişti o da gitti.70 tl vermek zor geldi onlara.Ailemden nefret ediyorum.

5. ahtapot

ahtapot Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    8
    Ayarlanabilir dumbell seti barfiks çubuğu alabilirsin tek seferlik bir miktar ödeyip devam edebilirsin spora 2. El satanlar falan da oluyor o şekilde ucuza getirebilirs

Sayfayı Paylaş