arkadaşlar merhaba size bi sorum olacak sizce kız ayarlama konusunda kaslı vücudun katkısı olurmu ?

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve izmirbixici35 tarafından 16 Kasım 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 21 üye.
  1. derin_aker

derin_aker Üye

Beğenileri:
    280
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    istanbul
    kız için spor yapan gün gelir kız yüzünden spora gidemez..önemli olan sporun getirdiği sonucu sevmek değil, sporun kendisinden çalışmaktan keyif almaktır.sporu böyle yapan adamı kimse yıkamaz üstüne de kızı kendiliğinden tavlar..kız yanında hediye.

mrchest, Freaks, Balboa7 ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  2. Shinigami

Shinigami Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Tecrübelerimden yararlanarak söylüyorum vücudunu çok ön plana çıkartma yani kendini çok kasma kızdan anladık kaslısın tarzı bir tepki alabilrisin. Ama ben henüz kaslı ve fit bir vücuttan etkilenip sevmeyen bir kız görmedim tabi yüzünde güzelse tadından yenmez :D Ama kas yaptın diye her kız üstüne atlar diye bekleme atlamaz diyede bekleme :) Yani sana şunu diyorum vücut tek gecelik veya kısa süreli ilişki seven kızlar için güzel birşey tabi ama kızı kendine bağlamak istiyorsan sana tamamen aşık olsun istiyorsan kaslı,kassız,hatta yağlı bir vücudun bile şansları eşittir herşey konuşma tarzına muhabbetine giyimine ve yarattığın etkiye bağlıdır tabi kıza para yedirirsen daha etkili olacaktır :D

3. kaldıray

kaldıray Üye

Beğenileri:
    215
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    fotoğraf
    Yer:
    marmaris
    Sen oyle san badketbol aşığı ne kizlar var tam senin kafanda dünyadan haberin yok şahsen gördüğüm için söylüyorum hayatinin askini kaçırmışsın maalesef
    --- Mesaj birleştirildi, 1 Mayıs 2015 ---
    Sen oyle san badketbol aşığı ne kizlar var tam senin kafanda dünyadan haberin yok şahsen gördüğüm için söylüyorum hayatinin askini kaçırmışsın maalesef

4. aydogan77

aydogan77 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    8
    genelde kızlar bu konuda yk bnm içn tbki pra önmli dgl olrmu önmli şy prya tpn br kz dğlm bn .s.s.s.s.s.s falan derdi helal olsun

Sayfayı Paylaş