arkadaşlar merhaba size bi sorum olacak sizce kız ayarlama konusunda kaslı vücudun katkısı olurmu ?

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve izmirbixici35 tarafından 16 Kasım 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 21 üye.
  1. izmirbixici35

izmirbixici35 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    yorum şeklinde katkılarınızı bekliyorum.her yorum önemli benim için

2. mmayg

mmayg Üye

Beğenileri:
    130
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    masabaşı iş
    olmaz

3. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    diğer başlıkta fiziğini gördüm. standartın üstünde güzel bir fiziğin var. sen o fizikle kız ayarlayamamışsan, bence hiiiiç kas mas çalışıp da umutlanma. sende başka bişeyler eksik belli ki
    --- Mesaj birleştirildi, 16 Kasım 2014 ---
    başka bişey derken, "beyin" olarak algılama sakın :D ikna kabiliyeti, iletişim konusunda problemlerin olabilir...

4. telepati

telepati Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    43
    kasli vucudu bilmemde kasli ferrari bu isi iyi basariyor..bu sporu kendin icin yap..kariyerine gelecegine odaklan...para para parraaaaa

aydogan77 ve izmirbixici35 bunu beğendi.
  5. derin_aker

derin_aker Üye

Beğenileri:
    280
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    istanbul
    gecelik gündelik haftalık 2 haftalık kız ayarlarsınız o da paranız varsa.üzgünüm beyler sponsor olmanız lazım.

izmirbixici35 bunu beğendi.
  6. kaldıray

kaldıray Üye

Beğenileri:
    215
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    fotoğraf
    Yer:
    marmaris
    her meselenin ayrı uzmanlığı var o kouda yatırım yapman gerekir senin merakın olduğu halde sağlkla ilgili bir konuya yatırım yapıyorsan. kararlarını bir daha gözden geçir. insan ilişkilerinde meraklar çok çeşitli. ama genele göre bir cevap vermemiz gerekir. vücut tamamsa kıyafetler kaliteliyse bakımlı ayakkabılar boyalı falansa paran var imajı verebilirsin. ağzını açmadan işi nereye götürebileceğin tamamen şansa kalmış rast gele diyelim.

7. Mustimusti

Mustimusti Üye

Beğenileri:
    408
    Ödül Puanları:
    63
    Agzin laf yapmali,cebin dolu olmali,
    Bu sporda %60beslenme %30 antrmn %10 dinlenmeyse sordugun sorudada %60para %30laf %10 kas.

aslangur, Akay ve Balboa7 bunu beğendi.
  8. Balboa7

Balboa7 Üye

Beğenileri:
    1.355
    Ödül Puanları:
    103
    fit bir vücudun tabiki katkısı olur olmasınada ama tek başına yeterli değil eğer kadınların büyük bir bölümünün zihninde iz bırakmak istiyorsanız bu sizin elinizde bile değil çünkü anormal derece yakışıklı olmanız lazım ki olsun tip yoksa yada ortalama ise etkileme oranı düşer ama bunu biraz fit bir vücutla kapatabilirsiniz çünkü düzgün bir fizik insanın çekiciliğini yükseltir iyi bir eğitim ağzın laf yapması lazım paraya gelirsek para miktarı yükseldikçe güzel bakımlı kızlara ulaşmak daha kolay olur ama bütün bunlar kadınlar konusunda hep derim beklentisi yüksek olanlara yok ben mütevazi bir kız bulurum fazla özelliği olmasın dersenizde olur tabi sonuçta kimse kız arkadaşsız kalmaz

Savino89 ve zafer_zaferoglu bunu beğendi.
  9. F35

F35 Üye

Beğenileri:
    212
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İzmir
    1 aydır peşinde koştuğum bir kız vardı aşık olmuştum çünkü bırakamazdım,, konuşduk hep redetti beni reddetti bırakmadım peşi mesender mesajlaştık hiç bir şekilde görüşme teklifimi kabul etmedi hep red.. yolundan gittim çiçek gönderdim herşeyi alttan aldım, birgün iş çıkışında çıktım karşısna kendimi anlattım tanııttım orda arkadaşlık teklifimi kabul etti.. üzerinden 10 gün geçti aşkımı itiraf ettim yalandır bir hevesdir geçer dedi... olmadık yerde karşısına çıktım yine bi süpriz yaptım ona ve dün çıkmaya başladık... düzgün zor kızlar zor kazanılır..
    --- Mesaj birleştirildi, 18 Kasım 2014 ---
    yani kas da para da hikaye para bazı kızlar için geçerli ;)

10. Eskişehirspor

Eskişehirspor Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Muhasebeci
    Yer:
    Antalya
    Arkadaşım bı iş artık o kadar kolay hale geldi ki vücutluda olur vücutsuzda onunda etkisi olur ama merak etme. Hepsının hastası başka.Ona ilgili kızlarda var ama bu konu gereksiz gibi olmus sanki. Bunları bilmen gerekir. Yada çok küçük bir kardeşimizsin...

11. columbu

columbu Üye

Beğenileri:
    1.079
    Ödül Puanları:
    103
    Ne aradığına bağlı. Ömür boyu gözlerinin parlamasını istiyorsan ne para ne de kas sökmez. Ha iyi olur, gelirin iyiyse rahat bir yaşam sürersin, kas kütlen de iyiyse fiziksel beğenin olur, eşin de bundan mutlu olur. Yoksa bar kapılarındaki kaslılarla takılan, sonra da gidip bilmem ne tekstilin küçük veliahtıyla evlenen kızlar olduğu kadar, falanca şirketler grubunun patronu ihmalkar eşini, güzel fizikli gariban gençlerle aldatan çok sayıda cemiyet hanımı da var. Hormon ve mantığın savaşı bu, yani bir dönem ilki, bir dönem diğeri galip geliyor, sonra da yine başa dönüyor :) Bence sen bu savaşın ganimeti olma, zor olanı seç, en üstteki erkek ol. Akıllı ol paranı kazan, vücudunu da beynini de geliştir, mertlik ve merhamet kurallarını çiğneme, gerisi kolay. Yukarıdakilerin hiçbiri, akşam eve girdiğinde ağzının içine bakan sıcacık bir çift göz kadar etkili olamaz.

alizade, Freaks, frodobagins000 ve diğer 7 kişi bunu beğendi.
  12. Balboa7

Balboa7 Üye

Beğenileri:
    1.355
    Ödül Puanları:
    103
    tartışma çıkarmak değil amacım yanlış anlaşılmasın fakat özellikle para bazı durumlarda hikaye olmuyor örneğin hoşlandığınız kız aileden zengin iyi eğitim almış üstüne sporda yapmış bu durumda onunda bir erkekten para kas iyi eğitim beklemesi çok doğal ancak kendi çok fakir ve şişmansa tutup çok zengin kaslı erkek istemesi saçmadır birde evliliklerde bence belli bir yaşam standartıda olmalı şimdi hem ne demişler iki çıplak bir hamama yakışır

derin_aker, Mustimusti, F35 ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  13. F35

F35 Üye

Beğenileri:
    212
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İzmir
    Aynen haklısın katılıyorum, benim yaşantım belli orta halli orta tipli bir insanım buna göre bir seçim yaptım kız arkadaş konusunda ve kazandım,, ben şimdi gidipte izmirdeki aaa bbb holdingin zzz şirketler grubun kızıyla çıkamam peşine düşemem çünkü boyumu aşamam herkes ayağını yorganına göre uzatacak buhayatta ozaman başarılı ve mutlu oluruz..

columbu ve Balboa7 bunu beğendi.
  14. F35

F35 Üye

Beğenileri:
    212
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İzmir
    Birde böyle türden kızlar 1 haftada 20 25 mekanda chekin yapabiliyolar altınada kendisi not düşmüş zaten bazı kişilere zarf atıyor [​IMG]

Sent from my iPhone using Tapatalk

15. VolkanAlagoz

VolkanAlagoz Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    İstanbul
    Kadınlar uzun boylu erkekleri sever nedeni güçlü,kalıplı bir görüntü yaratmasıdır bilinç altları onlara bu mesajı verir, fit vücut dinç,kuvvetli bi görüntü yaratır fakat 170 boyun varsa fit vücudun hiç bir işe yaramaz minimum 180 boyun sıradan olmuyacak çekici bir yüz tipin geniş omuzların derin adalelerin varsa en zengin adamın yanındaki kadını bile kısa süreligine bile olsa ayartabilirsin tabi iletişim konusunda kendini geliştirmen gerek kısa süre dememin sebebi her ne kadar fiziksel olarak alfa statüsüne ulaşırsan ulaş çağımızda madiyat gibi kadınlara uzun süreli garanti tanıyan bi gerçek var

16. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    ya dur gençleri gaza getirme. :) şimdi senin bu yazıyı okuyan 190lık fit genç gidip ağaoğlunun sevgilisine KOÇ'un karısına falan yazar da dayak yer, başına durduk yere iş almasın :)

Mertcan44 bunu beğendi.
  17. deniz10

deniz10 Üye

Beğenileri:
    80
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Kadınları etkileyen ortak bir payda vardır oda başarıdır ne yakışıklılık ne de vucut, okadar kızla-kadınla çıktım ki yakışıklı birisi sayılırım tek ortak payda başarı, yaptığın işte yaptığın sporda farketmez , kadınlar tutarlı azimli ve başarılı erkekleri sever tabiki başarının getirdiği parayıda :)

18. kaldıray

kaldıray Üye

Beğenileri:
    215
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    fotoğraf
    Yer:
    marmaris
    ben kel göbekli ortalama bir insanım kadınlara hiç şaşmaz bir garanti veriyorum nedir diyolar heyecenla "hepimiz ölücez" bundan daha garanti bişi mi var :)

19. derin_aker

derin_aker Üye

Beğenileri:
    280
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    istanbul
    insan dediğin çok çeşitli bir varlık.hele erkek kadın arasında olan şey çözülememiş ve çözülemez.gözle göremediğin şeyler var kız ayarlama konusunda.feromonlar mesela.kızına göre değişir spor salonunda ayarlarsın belki çünkü hedef aynı olduğu için.onun dışında ağzının laf yapması lazım

20. kaldıray

kaldıray Üye

Beğenileri:
    215
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    fotoğraf
    Yer:
    marmaris
    evet sen en çok sevdiğin şeyler yap aynı şeyleri seven birini oralarda bulursun

Sayfayı Paylaş