Arkadaşlar dayanamadım ve ilk araba kaldırma video'mu çektim. :D

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Kayra Bey tarafından 15 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 37 üye.
  1. Kayra Bey

Kayra Bey Yeni Üye

Beğenileri:
    81
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Emin olun dikkat edeceğim.weightlifter

2. Ferhat_V

Ferhat_V Üye

Beğenileri:
    81
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    istanbul
    sen isparkta çalışmaya başla bence hem spor olur hem para kazanırsın :)

Efrahim ve Kayra Bey bunu beğendi.
  3. baskn35

baskn35 Üye

Beğenileri:
    124
    Ödül Puanları:
    53
    Dostum forumdan edindiğim kadarıyla hakkında az çok bilgi sahibiyim. Her ne kadar saçma sapan vidyolar çekip kendini komik duruma düşürsende, kimse üstüne alınmasın ama ortalamanın üzerinde bir zekaya sahipsin, gerek gittiğin okul gerek anlattığın bilgisayar yazılımları, konuşman vs. ele alındığında zeki bir arkadaşsın. Neyin ne olduğunun farkındasın. Ve bence rahatlıkla 1 yılda bu yağlarının çok büyük bir kısmından kurtulabilirsin. Niye bekliyorsun ki? Önünde forumun, arkanda sana destekçi annen.. İstemez misin 1 yıl sonra before-after vidyosu çekip foruma koyup, 20-30 teşekkür almayı? Herkes görünce bu dalga geçenler tebrik etmez mi seni? 1 yıl önce okulunda seninle dalga geçenler, şimdi sana saygı duymaz mı?
    Hala birkaç video çekecem diyorsun kesinlikle vakit kaybı diyorum. Hemen bir diyet programı ve antreman programı yapmalısın kendine. Forumda onlarca konu var kilo verme hakkında, vakit ayırıp okumanı öneririm. Bana gelirsek, henüz 17 yasındayım. Boyum ortalamanın altında 168 civarı. Fazla kilom yoktu ama yinede özgüvenim yoktu... 7 aydır ciddi bir beslenme programıyla bu sporla ilgileniyorum ve görenler gerçekten inanamıyor, hayata bakışımdan, konuşmalarıma kadar bu spor tamamen beni değiştirdi. Kesinlikle biran önce başla..

zrb20 ve Kayra Bey bunu beğendi.
  4. jarhead

jarhead Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    Kesinlikle çok zeki bir arkadaşsın.Bu kafayı pazalayacak tek şeyde senin için fazla kilolarından arınmak olacaktır..Bunu ekran kartı vs. anlatımların için söylemiyorum akıllı birisin ve herşey senin elinde..Video hakkında konuşmayacağım başarılar diliyorum..

sultanmehmed ve Kayra Bey bunu beğendi.
  5. Bigdaddy

Bigdaddy Üye

Beğenileri:
    112
    Ödül Puanları:
    53
    arkadaşın kafasını bulandırmayın lütfen, o arabaları kaldırarak hepimizi etkilemedi mi? Resmen kıskandığınız için adamı bu yoldan çevirmeye çalışıyorsunuz, başka birşey değil. Ben vidyoyu ağzım açık izledim, hatta özenip dışarda bir araba kaldırmaya da çalıştım ama gücüm yetmediği için başarılı olamadım. Bu forumda böyle başarılı bir arkadaş olduğu için de gurur duyuyorum.

6. TeFo

TeFo Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    28
    Son düzenleme: 17 Nisan 2012
  7. Kayra Bey

Kayra Bey Yeni Üye

Beğenileri:
    81
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    @baskn35, çok teşekkür ederim... Emin olun ki en kısa zamanda bir program yapacağım. :) O video'lar da işin eğlencesi... Arkadaşlar arasında 1 ya da 2 tane daha çekerim, ondan sonra da hayatta böyle şeylere girişmem bir daha. :)

@jarhead, teşekkür ederim. :)

8. Bigdaddy

Bigdaddy Üye

Beğenileri:
    112
    Ödül Puanları:
    53
    ya yeni vidyo çekicek misin? in sokağa koy yine kameranı yere, sırayla sokaktaki en hafiften en ağır arabaya kadar hepsini kaldırıp çek de görelim.

9. Phil_Heath

Phil_Heath Üye

Beğenileri:
    1.372
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Civil Engineer
    Yer:
    Istanbul-Southampton-Moscow
    kayra dedim dedim dinlemedin ne oldu şimdi?

Efrahim, ZeusS_ ve Danny Boy bunu beğendi.
  10. forceresul

forceresul Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    baba sen adam gibi diyet yapsan 80 kiloya insen mükemmel olursun.bir spor salonun yazıl süper bir şekilde karşımıza çık.:))adamsın kayra :)

zrb20 bunu beğendi.
  11. dkemre

dkemre Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Kardeşim ne diyelim bu olayları yaparken bir sakatlık yaşama yeter. Bence ayberk arkadaşımızın dediği gibi artık diyet yapmanın vakti geldi. Bence boşuna uğraşma zamanında Chris Angel'da kaldırmıştı araba(1 polis arabasıydı sanırım) fazla konuşulmadı oda. Diyeceğim şu ki artık böyle işleri bırak bi an önce fit bir vücuda sahip olmaya bak !!!

forceresul bunu beğendi.
  12. Kayra Bey

Kayra Bey Yeni Üye

Beğenileri:
    81
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Teşekkürler arkadaşlar, kendime programlar hazırlayacağım zayıflama konusunda. :)

...

zrb20 bunu beğendi.
  13. king87

king87 Üye

Beğenileri:
    206
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Bilgisayar Muhendisligi
    Yer:
    Ankara
    Kilo vermenin yaninda psikolojik yardimalmani da oneririm. Bu bir ayip vs. degil, sonucta hepimizin belli problemleri var bunlar gun yuzune cikabilior, icimize atip buyuyebiliyorvs.
    Kisaca soyle diyim,profosyonel yardima ihtiyacin var. Bir psikologa gorun yasin genc, fiziksel sorunlari halledersin cozum basit; iyi bir diyet, spor ve zaman.Ama psikolojik sorunlar fiziksel sorunlardan daha vahim sonuclara neden olabilir, daha buyuk sorunlara yolacabilir.
    Bir psikologa gorunmekten inan hicbirseykaybetmezsin.

Efrahim, Kayra Bey ve Azi bunu beğendi.
  14. Kayra Bey

Kayra Bey Yeni Üye

Beğenileri:
    81
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Teşekkürler, psikolog yardımı alıyorum aslında ama çok sık değil... O sıklığı arttırmaya çalışacağım. :)

...

15. tigerrr

tigerrr Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    2. Üniversitesini okuyor
    Şimdi birisi çıkıp ben kayraya meydan okuyorum tek yumruğumla değil çeyrek yumruk vursam bile yıkarım dese kayranın tepkisi ne olur acaba ?

16. themertyildiz

themertyildiz Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    103
    20 Yaşındayım boyum 168 kilom da 67. Bundan 3-4 sene önce 86 kiloydum. O ilk çektiğin videondaki gibi ben de senin gibi nefes nefese kalıyordum,merdiven çıkamıyordum vs vs. Psikolojik sorunlarım varmıydı vardı. Hatta daha önceden yazdığın gibi benim de senin gibi ''Majör Depresyon,Obsesif Kompulsif Bozukluk'' teşhisim vardı.

Bir gün ayna karşısına geçtim ve kendime dikkatlice baktım düşündüm taşındım,değişmeye karar verdim.Önce kilodan başladım sağlıklı beslendim ıvır zıvır,abur cubur ne varsa komple kestim.Her sabah vücut ağırlığımla spor yaptım.İlk günler hızlıca kilo vermem de bu yolda olan inancımı arttırdı.Yaklaşık 1 yıl kadar süre boyunca 20 kilo verdim.Tabi bu arada psikiyatristi aksattım mı ? Hayır aksatmadım düzenli olarak gittim.

Yani sana diyeceğim klasik olcak ama insan isterse değişir,değişebilir.Bence böyle araba kaldırma,uçak çekme vs yapacağına sağlıklı yaşama ve ve ve '' psikolojik yardım '' a derhal başla.Psikiyatriste gitmek ayıp,suç,utanılcak bir olay değil. He bir de insan sosyal varlıktır.Bunu unutmamak gerekir

Hadi kolay gelsin başarılar. thums:

Kayra Bey ve Danny Boy bunu beğendi.
  17. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    tabikide psikolojik yardım almak ayıp değildir bende 3 bağımlılık için yaklaşık 2 ayı geçkin süredir gidiyorum yararıda oluyor tabikide :)

themertyildiz bunu beğendi.
  18. Kayra Bey

Kayra Bey Yeni Üye

Beğenileri:
    81
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Teşekkürler arkadaşlar, dediğim gibi, aldığım psikolojik yardımın sıklığını arttıracağım. :)

19. Bigdaddy

Bigdaddy Üye

Beğenileri:
    112
    Ödül Puanları:
    53
    Psikologa da git, arabanı da kaldır, ikisi ayrı şeyler.

20. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    iyiki arabayı kaldırırken sahibi görmemiş yoksa tam komedi olurdu :D

Azi, Phil_Heath ve Danny Boy bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş