Antrenman Tavsiyesi

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Preskyle tarafından 18 Nisan 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Preskyle

Preskyle Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    İyi günler arkadaşlar. Kilom 97 boyum 178 cm. Fotoğraflardan anlaşılacağı üzere kilo vermek istiyorum. Spor salonu olarak üniversitenin salonuna gidiyorum. Oradaki Besyo okuyan arkadaş 30 dk. koşu-yürüyüş, 30 dk. bisiklet ve mekikten oluşan bir spor programı verdi. Fakat bu antrenman beni fazla zorlamıyor ve kilo vermek adına başarılı olabileceğimi düşünmüyorum. P90x isimli programa başladım ve bir hafta oldu. Sizce bu programa devam etmeli miyim yoksa spor salonunda başka türlü bir antrenman içerisine mi girmeliyim. Son olarak üniversitede öğlen yemek yiyemiyorum. Bunun için öğlen beslenmemi aksatmayacak ne gibi tavsiyeler verirsiniz ? Sabah 2 yumurta 1 adet süt ve 1 dilim beyaz peynirden oluşan bir kahvaltı yapıyorum. Akşamları ise tavuk yemeği ve yanına sebze veya salata alıyorum. Yani protein ağırlıklı beslenmeye çalışıyorum. Suyu günde 2.5-3 litre civarı tüketiyorum. Tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkürler.
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]

2. Mr.Simith

Mr.Simith Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    18
    Dostum atlayabiliyorsan 20dk ipte atla derim

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

3. umut1319

umut1319 Üye

Beğenileri:
    39
    Ödül Puanları:
    38
    P90x iyi bir programdır uygulayabiliyorsan devam et gerçi besyo öğrencisinin dediğide kötü bi sistem değilmiş ilk aşamada ama her neyse yemek olarak bence sürekli yanında 1 tane ton balığı götür okuldanda ayran alırsın o seni bir süre tutabilir acıkırsan dışarda süt alabilirsin üstüne yada kendine bi tane shaker şişesi al ben ünide hep şey yapıyorum 4 kaşık Lor 3 kaşık yoğurt 1 tane muz u mikserden geçirip içicek yapıodum üstüne tarçın atınca boza gibi oluyodu hem proteini yüksek hemde tok tutuyor bu arada p90x le biraz yavaş olur ama sağlam kilo verirsin koşu bisiklete nazaran

D2403 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş