Antrenman sonrası karbonhidrat emilim hızları

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve jimraynor tarafından 3 Ağustos 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 10 üye.
  1. umur35

umur35 Yeni Üye

Beğenileri:
    1.031
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    Bu bölümde çok ilgi çekici bir konu.
    Hala lor üzerinde bir hemfikirlik sağlanamadı.
    Hocanın görüşleri ne bu konuda, çok merak ettim.

2. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076

vıtargo yu turkıyede gıttıgıdıyordan kolayca bulabılısın zaten turkıyedekı resmı sıetsı sporama . ben kullndım vıtargo oldukca ıyı bı urun toz denemz zaten hocanın dedıgı gıbı pudra gıbı desk daha dogru olur

bence gaıner yerıne vıtargo alman daha dogru olur aslında olcek mantıgıyla ve verımlılık olarak bakrsak vıtargo pahalı olmasına rahmen cok cok daha hesaplı bır urun

3. moothy

moothy Üye

Beğenileri:
    1.308
    Ödül Puanları:
    123
    bulamadım hocam sporama sitesinde
    başka bir siteye atıyor ama oradada ürün yok

Gittigidiyorda da bulamadım

4. AngryHun

AngryHun Üye

Beğenileri:
    1.132
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Kimyager
    Yer:
    İstanbul
    yanlış hatırlıyor olabilir misiniz.bu yazınızı görünce bb.com'dan içeriğe baktım ve vitargo veya waxy maize gibi şeyler göremedim.içerik:

Protein Matrix Comprised Of (Whey Protein Concentrate [Milk], Whey Protein Isolate [Milk], Calcium Caseinate, Micellar Casein [Milk], Milk Protein Isolate [Milk], And Egg Albumin [Egg]), Glutamine Peptides [Wheat], Richmix Sunflower Powder Consisting Of (Sunflower Oil, Corn Syrup Solids, Sodium Caseinate [Milk], Mono- & Diglycerides, Di-Potassium Phosphate, Tricalcium Phosphate, Lecithin [Soy], And Tocopherols), Polydextrose, Natural & Artificial Flavors [Soy, & Milk], Nutrisperse MCT Powder Consisting Of (Medium Chain Triglycerides, Non-Fat Dry Milk, Disodium Phosphate, And Silicon Dioxide), Cellulose Gum, Cookie Crumb Consisting Of Wheat Flour [Wheat], Sugar, Canola Oil, Cocoa, Sodium Chloride, And Sodium Bicarbonate), Sodium Chloride, Sucralose, Acesulfame Potassium, A²Zorb (Papain And Bromelain)

sultanmehmed bunu beğendi.
  5. jimraynor

jimraynor Üye

Beğenileri:
    961
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Endüstri Mühendisi
    Yer:
    Antalya
    Lor yesende gece yatmadan yine casein protein almalısın diyor. Gaspari Myofusion gözdesi 14 saate kadar emilimden bahsetti. Kahvaltıdan sonraki öğünde ve yatmadan önce alındığında gün boyu 24 saat boyunca vücuda aralıksız küçük miktarda protein sağladığını söylüyor.

Protein olarak her zaman bana ana öğünlerde et ara öğünlerde peynir olmalı der. Yatarken yemek yemeye karşı mideyi yormaya hiç gerek yok o yüzden protein tozunu öneriyor. Acıksan ve lor yesen bile üzerine toz yap diyor çünkü lor peynirinin çok uzun süre emilmediğinden bahsetti. Ayrıca tekrar lor için sorarım.

Hocama bunu da sorucam link alıp gönderirim.

Yanlış hatırlıyor olabilirim şimdi dışarı çıkıcam yarın bakıp dönerim.

6. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    ö.m attım lınkı :)

moothy bunu beğendi.
  7. umur35

umur35 Yeni Üye

Beğenileri:
    1.031
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    Özel mesaj attığını belirtmek için konuya mesaj yazanda ilk seni gördüm steven. :eek:
    Zaten foruma girdiği an mesajınla karşılaşacak. :)

moothy ve Danny Boy bunu beğendi.
  8. Kaanrlz

Kaanrlz Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    0
    Acıkcası yeni 2 adet protein tozu aldım iso93 ve myofusion şuan myofusion u kullanıyorum lakin yatmadan oncesı ıcınse iso81 düşünüyorum.myofusion un içerisinde kazein içerigi az diye biliyorum tam oran olarak bilmesemde daha agırlıklı olarak yumurta ve whey agırlı olmalı yanlıs hatırlamıyorsam.iso81 de yine komplike bi toz ama daha nightime bi protein tozu.Onun dısında kazein olarak saf ON casein var ikisi arasında kaldım bemde stevenlms bende bir ö.m rica edicem senden vitargo için.

Sayfayı Paylaş