Antrenman Programı

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Alperen K. tarafından 27 Aralık 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Alperen K.

Alperen K. Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Öncelikle herkese merhaba.Ben bizim sitemizdeki küçük bir spor salonu var oradan yararlanıyordum.Sitede antrenör var haftanın 3 günü akşam saat 6'dan sonra geliyo 10'da salon kapanıyor ve devlet okulu beden hocasıymış bu yüzden çok güvenemedim.Hocayı ilk gördüğümde koşu bandındaydım.Yaşımı felan sordu boy kilo felan hiç sormadan yarım saat sonra bir kağıtla geldi program yapmış bana ben size detaylarımı ve programı atayım uygun mudur değil midir bilemiyorum size danışmak isterim.

-Yaşım 14
    -1.70 boy 65 kg
    Bu sene TEOG sınavım var sınav nisanda ve sınav yaklaşınca antrenman yapmayı azar azar bırakıcam sonra tekrar başlayacağım.Bir de tam bir boş gün yok o yüzden de biraz şüpheciyim antrenörden dinlenmek önemli forumdan gördüğüm kadarıyla
    Antrenör ban şöyle bir program yazdı:
    -Pazartesi Çarşamba yüzeceğim (havuz var) Cuma Pazar 1 saat tempolu yürüyüş
    -Salı Perşembe Cumartesi antrenman.
    Antrenmanda ise 15dk'dan 2 defa bisiklet 15 dk Kürek 15dk koşu tımanışı 25dk koşu bandı Düz mekik 10x4 Ters mekik 10x4 Çakı karın 10x4 Yarım mekik 10x4 Dumbell kol çekiç biceps 2,5 kg
    Dumbell kanat triceps 2,5 kg

Programda hiç göğüs felan yok bir aylık program dedi verdi biraz şüphelendim size danışıyorum yanlışsa nasıl yapmalıyım bir öneride bulunun

2. Alperen K.

Alperen K. Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Güncel ++

3. plajyolu.41

plajyolu.41 Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    28
    Yaşın daha küçük ondan sana vucüdünün şeklini bozabilecek hareketler vermemiş.

4. Alperen K.

Alperen K. Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Peki şu çalışmadığım günlerde yüzme ve yürüme hakkında ne düşünüyorsun ?
    Forumda bas bas bağırıyorlar dinlenme önemli diye o yüzden ikilemde kaldım ...

5. fbirfn

fbirfn Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    38
    yerinde olsam teog tan sonra başlardım bu işe. ilerde pişman olursun günde 50 soru daha fazla çözseydimde daha iyi bir lisede olsaydım diyeceksin. tabi insanlar doyumsuz. 440lık liseye gidiyorum ama ben iyi bulmuyorum. neyse dediğim gibi sınavdan sonra başla ama beslenmene dikkat et. biyerden başlamak lazım

6. plajyolu.41

plajyolu.41 Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    28
    Ben senin yerinde olsam sadece yüzerim hiç bodye bulaşma bu yaşta 16-17 yaşında bu spora başlarsan daha iyi olur.

7. ilyas.rohat

ilyas.rohat Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Sınava aldanma sporuna devamet liseye geçince daha rahat felan olmıycan tam aksine daha tempolu olucak zaten spor senin hayatını düzene sokar sürekli faliyette olmanı sağlar başarıs ulaşmanı kolaylaştırır. Programda iyi yaşın itibariyle aletlere çok yüklenme vücut ağırlığınla çalış yüzmede gelişimin için çok faydalı bir spor vücudunu düzene sokar dediğim gibi asla bırakma her zaman devam et

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sayfayı Paylaş