Antrenman Günlüğüm

Konusu 'Antrenman Günlüğü' forumundadır ve CaglarYildiz tarafından 15 Mart 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. CaglarYildiz

CaglarYildiz Üye

Beğenileri:
    172
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar Mühendisi
    Yer:
    Ankara
    bu hafta ne yazıkki antreman yapamadım sırtımdaki ağrıda dolayı tam geçmedende yapmak istemedim sakatlarım bir yerimi diye ama mutsuzum :(

yeme düzenimi değiştirmedim ama minimum 4 öğün yiyorum ve hepsinde bulgur eğer bulgur olmazsa makarna yiyorum yanında tavuk köfte ya da et yiyorum haftaya yeniden antremanlarıma dönmeyi planlıyorum

2. CaglarYildiz

CaglarYildiz Üye

Beğenileri:
    172
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar Mühendisi
    Yer:
    Ankara
    sırtımdaki ağrılar baya bir azaldı yarından itibaren kaldığım yerden devam ediyorum programıma yeterince tembellik yaptım :)

bu arada antreman yapmazken de beslenme bicimimi bozmadan devam etmeye çalıştım haftasonları hariç :D

haftaici yine sabah yumurtamı peynirimi sütümü içtim
    oglen bulgur köfte
    ogleden sonra bulgur köfte
    akşam sebze pirzola tavuk ya da balık

haftasonu ise
    sabah yumurta peynir süt
    oglen makarna tavuk
    ogleden sonra makarna pirzola
    akşam salata tavuk yada bonfile

3. CaglarYildiz

CaglarYildiz Üye

Beğenileri:
    172
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar Mühendisi
    Yer:
    Ankara
    dün uzun bi aradan sonra gögüs çalıştım ve bugün ağrılarılarını çektiğim için mutluyum demekki iyi çalışmışım :)

bugün sırt günüm vardı barfix çekebildiğim için mutluyum :)

beslenme düzenim aynı değişen bişey yok haftada bir ya da iki gün bulgur yerine makarna yiyorum yoksa bulgurdan bıkmak istemiyorum

4. CaglarYildiz

CaglarYildiz Üye

Beğenileri:
    172
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar Mühendisi
    Yer:
    Ankara
    bendeki şansızlıkta kimsede yok herhalde :(

geçen hafta sırtım tutulmuştu hareket ederken bile zorlanıyordum antreman yapamadım:(

bu hafta geçti dedim antremanlara başladım hoop bu seferde hasta oldum evde yatıyorum halsizim boğazım acıyor burnum tıkalı :(

biran önce iyileşip antremanlarıma dönmek istiyorum

5. CaglarYildiz

CaglarYildiz Üye

Beğenileri:
    172
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar Mühendisi
    Yer:
    Ankara
    bir süredir foruma giremiyordum gerek işlerden gerek okuldan dolayı motivasyonuda biraz kaybetmiştim
    şimdi spora donme cabalarım devam ediyor
    dün gögüs çalıştım bugün sırt günü hadi hayırlısı

6. kam1kaze

kam1kaze Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Ne durumda caglar antrenmanlari biraktinmi yoksa?

7. CaglarYildiz

CaglarYildiz Üye

Beğenileri:
    172
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar Mühendisi
    Yer:
    Ankara
    tesadüf bayadır girmiyordum siteye bugün girecegim tuttu siz dün mesaj atmışsınız :D evet bırakmıştım ama sakatlıktan dolayı omzum cıkmıştı o yüzden 2-3 aydır yapmıyordum spor ama bugün itibariyle tekrar başlıyorum :) umarım bir daha sakatlık falan yaşamam aldığım tüm supplementleri bırakmış durumdayım doğal beslenerek vüct geliştirmeye devam edecğim zaten 75-80kg olanları için doğal yollardan protein ve carb ihtiyaclarını karşılamada bir sorun yaşancağını düşünmüyorum bakalım bu şekilde gidebildiğim kadar gitcem

8. CaglarYildiz

CaglarYildiz Üye

Beğenileri:
    172
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar Mühendisi
    Yer:
    Ankara
    Bugün uzunca bir aradan sonra ilk defa antreman yaptım kısa sürdü malum omzumu tekrar zorlamak istemedim ne kadar da gögüs calıssam açma yaparken omzuma yük biniyor neyse sonuç olarak kendimi çok zorlamadığım bir antreman yaptım

yeme düzenimi çok değiştirmiştim yağlıda yiyordum fastfoodda tatlıda antreman yapmadığdım dönemde şimdi bugünden itibaren eski sisteme dönüş yapıyorum tatlıdan hazır gıdalardan uzak duruyorum sistemli bir şekilde beslenmeye devam

bıraktığım zaman vücudum yavaş yavaş şekil almaya başlamıştı şimdi ise tamaen eski halime dönmüş durumdayım herşey tamamen eksik yani :) yine toparlarım umarım en kısa zamanda

9. kam1kaze

kam1kaze Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Ben ilk zamanki vucudunuda iyi bulmustum cok yagli degildi sanirim vucut yapindan kaynaklaniyor sakatligin icin gercekten uzuldum. Tekrar duzeltecegine eminim fotograf koy simdiki halinden ilerisi icin motivasyon olur bizde gorelim nekadar kilo aldigini ve nekadr yol kat edecegini :)

10. CaglarYildiz

CaglarYildiz Üye

Beğenileri:
    172
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar Mühendisi
    Yer:
    Ankara
    yol katetmedim aksine geriye gittim üc ay çalışmayınca eridiğim gibi yağlandımda tabiki yine vücut yapımdan dolayı ne kadar yağlandımda desem kastığım zaman baklavlarım görülüyor ama yinede yağlandım

foto elbette koyacagım ama şimdi değil kendimi iyi gördüğüm zaman

bunun dışında bu hafta ne yaptım ve bundan sonra ne yapacağımla iligli gögüs kol ve sırt calısabildim bacak ve omuz calısamadım omuz sakatlığımdan dolayı zorlamak istemdim squat ve deadlift gibi hareketler var bacak calısmamda omuz zaten başlı başına sorun benim icin o yüzden bu hafta onları yormadım

antreman günlerimde birgün arayla açık havada koşabildiğim kadar koşup yağlanma olayını tamamen silmeyi düşünüyorum

program yaptık hocamla ama gayet standart bir programım var onuda birgün yazarım açık haliyle ama koşu sayesinde hem kondisyon kazanmış olucam hemde yağlarımdan kurtulcam şimdiki amacım bu kendimi iyi hissettiğim zamanda ağırlık antremanımı biraz zorluycam

11. CaglarYildiz

CaglarYildiz Üye

Beğenileri:
    172
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar Mühendisi
    Yer:
    Ankara
    sıkıntılı bir haftayı daha geride bıraktım :(

pazartesi günü gögüs çalışırken boynumda bir kırtlama sesi ve sonrasında inanılmaz bir ağrıyla antremanımı yarıda kestim sonrasında koşumu yapıp o günü sonlandırdım

sonraki gün sırt girceğim gün yani ağrım devam ettiği için antreman yapamadım

kol günümde antremanımı ve koşumu yapabildim ağrılara rağmen

dünde bacak çalışmamı yaptım

bugün halı saha macım var antreman yok

yarın omuz calıscam koşum var yine

beslenmemse dört oğünden oluşan toplamda 100-110gr protein içeren yaklaşık 400gr karb iceren bir beslnme programı

yağlarımdan kurtulmayı umuyorum en kısa zamanda :D

12. Extravaganza

Extravaganza Üye

Beğenileri:
    2.573
    Ödül Puanları:
    123
    Günde 400gr karb alarak mı yağlarından kurtulacaksın?

dungean bunu beğendi.
  13. CaglarYildiz

CaglarYildiz Üye

Beğenileri:
    172
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar Mühendisi
    Yer:
    Ankara
    ben her zaman böyle besleniyordumki onceki sayfalardan fotolarıma bakarsanız ozamanlar antreman oncesi ve sonrası ogunlerimde ikişer tabak ogle ogünümde bir tabak makarna yiyerek besleniyordum sabahki ogünümde yulaf vs yiyordum daha fazla carb alıyordum ama yagsızdı vücudum herkesin bazal metabolizması farklı calısıyor bildiğiniz üzre

Sayfayı Paylaş