antrenman dan sonra ağrım olmuyor??

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Ozenc97 tarafından 10 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Ozenc97

Ozenc97 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar, ben bu hafta agirliga basladim ve dun 2.gunumdu ilk 2 hafta hamlik gitsin diye karma calistiriyorum 2 haftadan sonra bolgesele baslayacagim fakat bu calismalardan sonra agri olmasi gerekmiyor mu? Her alette 3×12 yapiyorum ve 25 kg ile 35 kg arasi yapiyorum agirliklari her set arttiriyorum ve zorluyorum kendimi son 3-4 tekrar da cidden kaslarimin agridigini hissediyorum calisma sonrasi da protein ve karbonhidrat tuketiyorum ve yoruldugumu kaslarimin kasildigini hissediyorum fakat sabah uyandigimda hicbir agri hissetmiyorum dokundugumda bile olmuyor sebebi nedir acaba gelisme mi olmuyor cidden kafama takildi. Yardimci olursaniz sevinirim..

2. mehmet67

mehmet67 Üye

Beğenileri:
    99
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    istanbul
    Yeni baslamissin.Compound hareketlerle calis.örnegin kolda sadece biceps kasi yok.bicepse yardimci kaslada var.eger sen sadece bicepsi calistirirsan diger kaslari calistirmassan gelismen yavas ve sinirli olur.Cok fazla agirlik kaldiramassin

Çalıştıkça güçlen, güçlendikçe daha fazla çalış

Ozenc97 bunu beğendi.
  3. Ozenc97

Ozenc97 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Anladim tesekkur ederim

mehmet67 bunu beğendi.
  4. mehmet67

mehmet67 Üye

Beğenileri:
    99
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    istanbul
    Ornegin sirt icin barfiks cek.Yine mi agri olmuyo?Ayangina tak 5 kg 10 kg agirlik.Ayni anda birkac tane kasin calisiyor.Vücudun daha fazla hormon salgiliyor.Daha etkili antrenmanlar icin compound hareketler yap.

Çalıştıkça güçlen, güçlendikçe daha fazla çalış

Ozenc97 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş