ANTREMAN YARDIM (!)

Konusu 'Diğer Spor Antrenmanları (Yüzme, Futbol vb)' forumundadır ve fıratmak tarafından 1 Haziran 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. fıratmak

fıratmak Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Arkadaşlar futbolcuyum 172 boy ve 59 kiloyum sezonun başlamasına henüz 3,5 ay gibi bir süre var salon idmanına girmeyi planlayıp,hacim ve kuvvet kazanmak istiyorum. Size sorum ise atacağım program uygun mudur ?

http://www.kasvekuvvet.net/dogan-or...r&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

SORU 1 : hipertrofi dönemini 3 ay gibi uzun bir süre tutmama gerek var mı çünkü vücudum spora zaten yatkın 2 ay yeter mi ?
    SORU 2 : 2 ay hipertrofi döneminin ardından kuvveti yapmam doğru olur mu
    SORU 3 : İdmanların sonuna kardiyo interval idmanları eklesem 10-15 dakikalık ekstradan bi sıkıntı yaşar mıyım

TEŞEKKÜRLER ŞİMDİDEN.

2. zeo64

zeo64 Co-Moderator Yönetici Co-Moderator

Beğenileri:
    1.831
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli / Uşak
    özelden yazmıştınız ona cevap verdim birkaç soru yönelterek fakat bu konunuzu yeni gördüm.futbolcusunuz,ağırlık idmanlarına kısmen yenisiniz,sizin için(ve tartışılabilecek de olsa birçok kişi için)uygun program bu değil.forumda daha çok güce odaklandığı yazılan 5x5,starting strength,icf 5x5 tarzı programları inceleyin,birini seçin ve başlayın.

Sayfayı Paylaş