Antreman Sonrası Öğünde 250 gr tavuk göğsü

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve AnkTıp92 tarafından 8 Aralık 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 15 üye.
  1. ABK

ABK Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    İzmir
    Benim içime şu şekilde sindi ve de bu konuyu bir daha düşünmeden sporuma bakmaya karar verdim arkadaşlar ;

Spordan once 2-3 saat once 200 gram tavuk gogsu ya da yagsız et yanında kaliteli karbonhidrat yerim,
    sporuma bakarım,
    spordan sonra whey proteinimi varsa alırım , ( bu kısım illa gerekli diye birşey yok , bundan 40 yıl once kullanılmayan birşeye bu kadar guvenmenin cok dogru oldugunu savunmuyorum sonuçta bu da ilaç sektoru gibi bir sektor ve bundan ceplerini dolduranlar var , herzaman spekülasyon ve manüpülasyona açık bir alan ancak teknolojinin getirdigi yenilikleri de cadı avı yapar gibi kotulemek de istemem )
    eğer toz kullanmazsam bunun yerine kefir içerim ,
    akabinde 45 dk - 1 saat sonra 200 gram daha tavuk gogsu ya da turevi protein kaynagından proteinimi alırım.
    karnımı tıka basa doldurmamaya ozen gosteririm.
    yatarken de yagsız sut içerim.

bunları yaparken dogru birşey yaptıgımı kabul ederek psikolojimi rahatlatırım.Psikolojinin saglıklı olmasının diğer koşullardan 1 adım onde oldugunu bilirim.

Tabi ki sebzemi meyvemi eksik etmem , arkadaşlarımla arada bir bi dilim pasta da yerim , bazen 2 duble rakı da içerim.

Hiçbirimiz TERMİNATOR değiliz arkadaşlar , sağlıklı olmak %5 yag oranınız olmasından daha iyidir ve zaten sağlıklı beslendiginiz takdirde cok uzun olmayan bir zaman diliminde vucudunuzun beyninize uyum sağladıgını goreceksiniz diye kendi düşüncemi belirtmek isterim

Saygılar...

escapist92 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş