Antremanım hakkında yorumlarınız

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve nonat34 tarafından 5 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. nonat34

nonat34 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    13
    Selamınaleyküm arkadaşlar.
    Benim sorum ben zayıf biriyim kilo almak istiyorum fakat antreman programım hakkında takıldığım bi nokta var.
    Tüm vücudu çalıştıran egzersizler yapıyorm her kas grubu için 2 hareket yapıyorum örneğin : göğüs için dambıl bench press ve dambıl fly.
    Ben yaptıgım programı haftada 3 gün uygulayacam fakat her antremanda hareketleri değiştirmeliyim ? Yani haftanın 3 gunü mesala göğüs için bench ve fly mı yapmalıyım yoksa örneğin diğer antremanda fly yerine pullover gibi farklı hareketler mı yapmalıyım ?

İlkdefa konu açıyorum inşallah dogru yere açmışımdır , lütfen yardımcı olun şimdiden teşekkür ederim Allah'a emanet olun.

2. Stygia

Stygia Üye

Beğenileri:
    189
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Hamburg
  3. nonat34

nonat34 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    13
    Öncelikle yorumun için teşekkür ederim. Evet bu tür egzersizlere baktım fakat benim demek istediğim daha çok aşşağıda verdiğim linkteki program gibi ben bu linktekini aynen 3 gün mu uygulamalıyım yada hareketleri her antreman gunü değiştirmeliyim ? Ben daha çok onu merak ediyorum.

Sizin dediğiniz mi daha faydalı olur hızlı gelişme için yoksa benm verdiğim linkteki gibi mi hangisini yapmamı önerirsniz ?

Sayfayı Paylaş