anlam veremediğim durum

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve therion tarafından 26 Haziran 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 12 üye.
  1. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
    Kanat - biceps programı çok ağır olmaz mı bicepsler açısından?
    Mesela genelde omuz idmanları tricepsi iyi ısındırdığı için ardından triceps girilir fakat kanat-sırt ile biceps arasında aynı durumun olmadığını düşünüyorum. Çünkü kanat-sırt çalışmasında bicepslerin ısınmasından ziyade fazlasıyla çalıştığını düşünüyorum. Bu sebepten dolayı biceps idmanına geçildiğinde güç düşüşü ve yeterli gerilimin bicepslerde sağlanamayacağını düşünüyorum.
    İstediğimi çok fazla duru cümlelerle anlatamadım ama umarım ne demek istediğimi tam olarak anlamışsınızdır.

2. kisish

kisish Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    theron 6,5 yıl süper olsada o vücut yetersiz bana kalırsa kaslara şok edic, bir antrenman yapmalısınız kasları sızlatacak şekilde ve antrenmanlarda ağırlığı artırmazsanız gelişim elde edemezsiniz

3. therion

therion Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    53
    deathlifter: akne konusuda sana katılıyorum, ben o zamanlardan sonra dermtologlara olan ınancımı yıtırdım. cok basmakalıplar ve bıldıklerı tek sey krem yazmak.
    kardıyo ıle aram hıc yok:) yapmam genelde. metabolızmam cıdden hızlı, belkı 8 baklava cıkmıo ama kardıyosuz 4 baklavada yetıo bana.

rpac: genelde gogus biceps, kanat trıceps gırılırkı bende ole yaparım. ama bahsettıgımız gıbı maksat vucuda sok yasatmak o yuzden bole bı progam deneyecegım.

kisish: amaçta o zaten vucuda sok yasatmak ama emın ol uzun zaman spor yapıosan o kadarda kolay degıl.
    vucudun yetersılıgınde yıllara takılma bence. spor duzen ısıdır ama her sene ustune bıseyler katamazsınız. hatta gerıye donuş bıle yasandıgı zamanlar olur. netıcede vucut bı sevıyeye gelınce omur boyu ole kalacak degıl. o yuzden yılla vucut dogru orantılı degıldır, uzun zamandır spor yapmanın bırseye etkısı varsa o da uzun zamandır spor yaptıgınızdır bukadar basıt...

saygılar.......

4. zumruduanka

zumruduanka Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    pazarlama
    Yer:
    istanbul
    neden?