American Pure Whey Isolate 2270g

Konusu 'Proteinler' forumundadır ve Otkakönmişkılıç tarafından 26 Aralık 2010 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Başarılı

37,9%
  2. Orta karar

43,9%
  3. Başarısız

18,2%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 84 üye.
  1. numlock01

numlock01 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Bu ürünü ortalama bir buçuk aydır kullanıyorum.Bizim spor salonunda satıyorlar.115 Türk Lirasına almıştım.Süt ile birlikte antremandan sonra ve sabah kalkınca ilk işim olarak içiyorum.Kıvam ve tat olarak muhteşem (Çilekli) Bahseddiğiniz gibi Jel kıvamında da olmuyor.Bildiğiniz Çilekli Nesquik gibi :).Tek sorunu Aşırı köpüklenmesi,Köpükten İçemiyorum :D

Gayet memnunum...

2. Otkakönmişkılıç

Otkakönmişkılıç Yeni Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Süt ile her protein tozu köpürür.
    Sütle içmenizin bir anlamı yok,izole olmasının avantajı kana çabuk karışması,sizsütle içerek bunu engelliyorsunuz.
    Sabah kalkınca ve antrenmandan sonraki zamanlarda kesinlikle su ile içilmeli.Yatarken süt ile içilebilir.

3. küçük kemik

küçük kemik Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir
    köpüklenmesi çok iyi filtre edildiğini ayrıca içinde bunu önleyen soya olmadığını gösterir..soya da iyi bi şii değil zaten..

4. AngryHun

AngryHun Üye

Beğenileri:
    1.132
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Kimyager
    Yer:
    İstanbul
    ilk cümlenizi destekleyen bir kaynak gösterebilir misiniz.aynı şekilde 2.cümlenizde dediğiniz soya iyi birşey değil'i neye dayanarak söyleyebiliyorsunuz.bana soyanın zararları diye link veya makale göstermeyin çünkü aynı şekilde bende soyanın yararları diye link veya makale gösterebilirim.bu bir muamma lütfen insanlara direkt olarak soya zararlıdır demeyiniz.

5. küçük kemik

küçük kemik Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir
    hepsi bodybuilding.com ve mercola.com ile myproteincouk ve netrition.com da makaleler halinde mevcut..

6. Otkakönmişkılıç

Otkakönmişkılıç Yeni Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Her şeyi geçtim de,hayatında kutulu ambalajlı güvenlik kağıtlı sahte protein tozu gören oldu mu?
    Biraz mantıklı olalım,ayrıca bazı yerlerin kaçak toz sattığını biliyoruz,ama kaçak eşit değildir sahte.

Kulüp forması ya da bilgisayar oyunu değil ki bunlar orijinalliğini sorgulayalım.

7. beko431

beko431 Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar ürünü aldım karışımı hiçbir sıkıntı olmadı tadı aynı nesquik gibi çikolatalısı etkisininde iyi olucağını düşünüyorum içeriğe bakarsak sonuçları yazıcam.antreman günleri antremandan sonra ve gece yatmadan önce off günler sadece gece yatarken içicem

8. wsxwdc

wsxwdc Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    istanbul
    ingilizcesi olan arkadaşlar şu verdiğim linke girip okusunlar hala bu protein tozundan kullanmak isteyen varsa kullansın. ben twinlab, optimum, hardline tavsiye ederim.

http://forum.bodybuilding.com/showthread.php?p=660719493

ingilizce bilmenize gerek bile yok anlamanız için çöp poşetinde protein tozu gönderen bir marka bu. yanlış tat seçeneğini gönderdiği müşteriye " abi sen ona çikolata şurubu dök tadı güzel olur " diyo herifler fsdjghsdfgjkfg

9. ammocihe

ammocihe Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    28
    Tam olarak ne diyorlar biri bilgilendirirse sevinirim.

10. Otkakönmişkılıç

Otkakönmişkılıç Yeni Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Ben gidip kutulu alıyorum,hemen hemen bütün wheylerden ucuz ve içeriği iyi.Dolayısıyla sorun yok.
    Bahsedilen sorunlar 25 kilo protein sipariş verirseniz her markada başınıza gelebilir.

11. lucifer_666tr

lucifer_666tr Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    inş.müh.
    Yer:
    ankara
    wheyi koydukları poşetler güya çöp poşetine benziyormuş. birde aroma seçeneğini yanlış göndermiş firma ve espri yapmış bu kadar . bu içeriğini değerlerini yada etkisini değiştirecek bir durum mu ? kullanmak istemeyen kullanmayabilir . ben twinlab hardline kullanmaktansa bu fiyat ile bu markayı kullanırım

12. Mitralyöz

Mitralyöz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar ben bu markanın 3 kutu çikolatalısı 1 kutu çileklisini bitirdim ve gerçekten faydasını gördüm. Fakat ürün bir süre Türkiye piyasasında yoktu. Yeni gelen partiden 2 kutu daha aldım çikolatalı fakat ürünler çikolatalı değil kakaolu. Kutusu değişmiş etiketleri, üzerindeki yazıları, hepsini geçtim tadı değişmiş artık daha şekerli ve malesef üzerinde sıfır yağ yazmasına rağmen az miktarda yağ var gibi. Yeni partiyi deneyen arkadaşlar olduysa zaten bunun farkına varmıştır. Tabi tadı ve kokusu daha bi whey olmuş ama eskisiyle alakası yok. Ne tadında ne kokusunda ne de kıvamında. Fırsatı olan arkadaş varsa besin değerlerini ölçtürmesini öneririm. Yoksa 2 kuruş fazla vermiycez diye hepimiz birden sağlığımızdan olmayalım.
    Saygılar...

13. ammocihe

ammocihe Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    28
    Arkadaşlar bugün çileklisini aldım herhalde yeni parti çok şekersiz ve tatsız hemen karıştı ve gram köpürme yapmadı.

14. onuroram

onuroram Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar merhaba. Yaklaşık 1 aydır kullanıyorum. Değerleri gerçekten iyi. Sütle kullanmıyorum çünkü ağzına kadar köpürüyor, suyla kullanıyorum. Antrenman günleri 1 sabah kalkınca, 1 antrenmandan yarım saat önce, 1 antrenman biter bitmez ve 1 yatarken alıyorum. Antrenman harici günlerde 1 sabah, 1 yatarken alıyorum. Tadını ben beğendim, sıkıntı yok bence. Bana faydası oldu, memnunum, tavsiye ederim. Peşin 120 tl' ye aldım.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 00:10 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 00:01 ----------

Birde ölçek meselesi var. 1 ölçek (33 gr) çizgiye kadar oluyor. Tepeleme olursa 50 gr' ı geçiyor.

15. onbir

onbir Üye

Beğenileri:
    517
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar bende aldım 2 hafta oldu gayet memnunum çok güzel bir ürün birde sitede bu ürünün web sitesi yok felan deniyordu gayette var araştırdım rahat rahat kullanın etkisi gözle görülürmü bilmem ama en azından faydalı olacagını dusunuyorum hepinize kolay gelsin...

16. king87

king87 Üye

Beğenileri:
    206
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Bilgisayar Muhendisligi
    Yer:
    Ankara
    Tum yazilanlardan anladigin buysa ingilizcem yeterli mi acaba diye sorgulaman gerekiyor.
    O linkteki eleman kendince bi arastirma yapmis, urun inanilmayacak kadar ucuz. 50 lbs yi 210 dolara almis ve kendince suphelenmis.
    Urunun gelen kutulari dandikmis, sonra elemanlardan bazi tester istemis, gelenlerde linkte koydugu resimler gibi, bildigin 5. sinif uzeirne elle yazilmsi dandik torbalar.
    Simdi bukadar duzensiz bir is yapan firmadan nie 20-30 lira az vereyim de alayim modundasiniz ben onu anlamiyorum.
    Madem ucuz istiorsunuz gidin Genrise flan alin, o da dandikmuhtemelen ama daha ucuz;)En azindan basiniza bisi gelirse ulasabileceginiz numaralar iletisimbilgileri vs. var.

17. onbir

onbir Üye

Beğenileri:
    517
    Ödül Puanları:
    0
    bahsedilen konu o değil ürün gayet kaliteli ve fiyatıda uygun şüphelencek bir durum yok

18. terkiflimak

terkiflimak Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    28
    çileklisi az önce elime geçti. etkisi için birey söyleyemem ama aroması ve kokusu çok hoşuma gitti. sanki içinde çilek parçacıkları var gibi. ve ayrıca toz mikrofiltre olmasından dolayı cidden çok ince. pet şişede bile karışırken topaklanma falan yapmadı.

19. 9kral

9kral Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    mitralyoz arkadısn dediği gibi bende ,ilk gelen partiden 2 kutu kullandım baya ise yaradı,ama 2 partiden aldım,dediği gibi tadı ,kıvamı ,kokusu değismis benimde aklımda süpheler olustu bu yüzden,besin değerleri nerede ölçtürülüyor bilgisi olan varsa buraya yazsın ben hepimiz adına gidip ölçüm yaptırcam

20. 23balaban

23balaban Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar bu ölçek konusu hala pek açıklığa kavuşmadı. Tamamı mı 33 gr yoksa çizgiye kadar mı? Hassas bir tartısı felan olan varsa ölçüp yazsa çok iyi olur.

Sayfayı Paylaş