American Pure Whey Isolate 2270g

Konusu 'Proteinler' forumundadır ve Otkakönmişkılıç tarafından 26 Aralık 2010 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Başarılı

37,9%
  2. Orta karar

43,9%
  3. Başarısız

18,2%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 84 üye.
  1. küçük kemik

küçük kemik Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir
    neden özel atıyor..herkes öğrense ya ..

2. umur35

umur35 Yeni Üye

Beğenileri:
    1.031
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    Forum sponsoru dısında magaza reklamı yapmak yasak yanı nereden aldıgını yazamaz, yazsada ***** seklınde gozukur. ;)

3. 23balaban

23balaban Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar, speedtouch bana sitenin ismini özelden atmasına rağmen yinede gözükmüyor. Tamam site içinde reklam yapmama olayını anlıyorumda, özelde bile böyle bir kısıtlama yapılmasını anlamış değilim forumun amacı paylaşmak değil mi!

4. speedtouch

speedtouch Üye

Beğenileri:
    1.539
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Angara
    arkadaşlar şunu belirtmek istiyorum, ben direk bayiden nakit keş ile alış veriş yaptığım için genel olarak fiyatlar oldukça ucuza geliyor, fakat bayiinin resmi sitesinde fiyatlar kesinlikle ucuz değil, kredi kartı ve kargo ücretleri de fiyatlara dahil ediliyor ve 30 lira civarı artıyor fiyatlar, yani 50 liralık ürünü 80 liraya alıyorsunuz sitesinden.
    bunu tekrar belirtmek istedim....

5. küçük kemik

küçük kemik Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir
    Ankara'da mı firma ? adres mümkün mü acaba veya tel ?

6. speedtouch

speedtouch Üye

Beğenileri:
    1.539
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Angara
    firmanın ikamet ettiği yer ankara, özelden mesaj atarsanız bilgilendiririm...

7. blade69

blade69 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Arkdaşlar bende ürünü ankaradan getirtirdim.110 tl ye. Fakat bir ölçek 33 gr yazıyor.Mutfak tartısında tarttım ölçek boş ağırlığı 12-14 gr civarındaydı,fakat içindeki toz tam ölçek 44 gr dı yanılmıyorsam.Toplam ağırlık 60 gr ma yakın .Tabiki asıl önemli olan tozun ağırlığı ,ama oda fazla çıkıyor.Şu ana kadar birçok marka kullandım hepsinin ölçek gr mı yazıldığı gibi tutuyordu.Bu bana çok garip geldi Whey'e has o kokuyu da alamadım.Yağ "0" diyor fakat shekerda çalkalayınca yağlı olduğu belli oluyor . ürün sahte olabilir diye düşünüyorum.amerika'ya mail attım bu konu ile ilgili bakalım ne cevap gelecek.Bu ürünü sanırım yurtdışından getrip kullanan arkadaşım vardı onada ürünü tattıracağım bakalım fark varmı?

Son düzenleme: 24 Mayıs 2011
  8. lucifer_666tr

lucifer_666tr Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    inş.müh.
    Yer:
    ankara
    yarın bende alıcam bu üründen ay başında da kullanmaya başlıcam. ankaradan 100 tl ye alıcam bakalım ne gibi sonuçlar çıkıcak

9. beko431

beko431 Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    bana bursadan yada dışardan ama uygun fiyata alabileceğim biyer bulabilirmisiniz internette 130-140 arası 135 liraya optimum var iki ürünüde kullanmadım ama çoğu kişi optimumun sıradanlaştığını söylüyor u ürünü denemek istiyorum ancak fiyat olayı biarz sıkıntılı

10. lucifer_666tr

lucifer_666tr Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    inş.müh.
    Yer:
    ankara
    istersen alır yollarız kardeş sana ankaradan . insanlık öldü mü ?

11. beko431

beko431 Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    işte böyle kişiler beni motive ediyor saol düşünmen yeter ürünü alıcağım zaman iletişime geçerim

12. ammocihe

ammocihe Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    28
    Arkaadşlar ben de üründen almayı düşünüyorum tatlı seven biriyim:))
    Ürünün çikolatalısı mı yoksa çilek aromalısını önerirsinizi.

13. lucifer_666tr

lucifer_666tr Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    inş.müh.
    Yer:
    ankara
    çikolatalısını aldım öyle çok çok tatlı değil ama tatlı . çileklisinin tatlı olduğu söyleniyor istiyorsan ondan bir dene. :D

ammocihe bunu beğendi.
  14. ammocihe

ammocihe Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    28
    Peki tad olarak nasıl çikolatalısı sizce.

15. doqukaaN

doqukaaN Üye

Beğenileri:
    101
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Istanbul
    Çok iyi.
    Süt ile biraz köpürme yapıyor ama kesinlikle zevkle içiyordum kullandığım zamanlar.

16. Otkakönmişkılıç

Otkakönmişkılıç Yeni Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Bir de ölçeği çizgiye kadar doldurup tekrar tartma imkanınız var mı?
    Evet kutu yarıya kadar dolu,fakat kutuyu aldığınızda belli en az 2 kg olduğu.Anormal bir durum yok yani.Tozun yoğunluğu fazla.
    Ölçeği nereye kadar doldurmamız lazım,arkadaşın dediği gibi dolu ölçek 60 gr geliyorsa belki de çizgiye kadar doldurmamız gerekiyordur.

17. OrhanGencebay

OrhanGencebay Yeni Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    açıkçası bu ürünü deneyeceğim,Arkadaşların dediği ankaradaki malum yeri biliyorum,100 tl evet,müsabakalara çıkanların bu üründen kullandığını söylüyor herkes alıyor,yanlız ürünün üstünde ithalatçı firma olarak Özbek Rus şirketi yazıyor,kağıdı kartonu dandik,sitesi de dandik,bodybuilding.com da bu ürün yok,açıkçası huylandım,Ultimate gibi garanti seçenek varken Ultimate derim...Optimumlar İreland İrlanda Müşteri Servisinden geliyor üstünde öyle yazıyor amerikan değil irlanda optimumları ülkemizdeki olanlar arkadaşlar,gene amerikan malı ama irlanda sanayisinde üretilenleri bunu bizzat satan adamlar söyledi,ama gene de bu proteini deneyceğim

18. Otkakönmişkılıç

Otkakönmişkılıç Yeni Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Zaten bu protein resmi ithalat değil sanırım,çünkü FDA onayı yok.
    Resmi ithalat olsa 100 tlye rüyanızda görürdünüz.
    Saçma sapan vergi sistemi ile 2 katı fiyatına satılan toz alacağıma,varsın FDA onayı olmasın,resmi ithalat olmasın.
    Whey wheydir.
    Komplex olmadıktan,değişik tipte protein içermedikten sonra(myofusion ya da syntha-6 gibi) bütün wheyler aynıdır.(nitrofull gibi ne idüğü belirsiz şeyleri hariç tutuyorum).
    Sadece MARKASINA fazladan para ödeyecek kadar zengin değilim.

Yeni gelen partiden american pure whey aldım bugün,ülkeye gelen ilk partideki topaklanma ve jel kıvamı dediğiniz sorunlar çözülmüş.İlk karıştırdığımda inanamadım,önceden öbek öbek topaklanıyordu,2 dakika çalkalamaya rağmen karışmıyordu shaker ile;şimdi adeta bambaşka bir toz olmuş.Topaklanma sıfır,hemen karışıyor.
    Sadece biraz fazla tatlı geldi bana,ama sonuçta gurme değiliz,tadını beğenmeme olayına anlam veremiyorum.Dik kafaya 10 saniyede midende.

Son düzenleme: 31 Mayıs 2011
    lucifer_666tr bunu beğendi.
  19. lucifer_666tr

lucifer_666tr Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    inş.müh.
    Yer:
    ankara
    çok tatlı değil fındıklı çikolata gibi nesquik ile karıştırılmış sütün biraz daha hafifimsi ve fındıklısı gibi :D anlatabildim mi ki ?

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 15:21 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 15:15 ----------

bu ölçek konusu benimde kafamı karıştırıyor çünkü kutu içerisinde çıkan ölçekte bir çizgi var tutma aparatının dibinden geçen. acaba oraya kadar mı koyacağız tozu. gerçi ürünün üstünde scoop of ibaresi var ve yabancı forumlarda ağzına kadar doldurun diyorlar. kulananlar nasıl kullanıyor acaba ? gerçi kutu bitince çıkan servis sayısından nereye kadar dolduracağımız anlaşılır . hyper_

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 15:23 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 15:21 ----------

myofusion daki değişik tip protein dediğin hem whey hem yumurta hem kazein protein'in kullanılmasından mı bahsediyorsun ? neden tavsiye etmessin myofusion' u ?

20. Otkakönmişkılıç

Otkakönmişkılıç Yeni Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    1.Evet,hem whey hem yumurta hem süt proteini içerdiğinden bahsediyorum.
    2-Tavsiye etmem demedim,yanlış anlamışsın,bu tip protein tozlarının dışıdnaki bütün proteinler aynıdır dedim.
    Yani optimum nutrition,twinlab,universal,ultimate,american pure whey vs vs vs hepsi temelde aynı proteini kullanıyor,WHEY.
    Sadace hammadde kalite farkı az da olsa etki eder(irlanda üretimi optimumların diğerlerine göre etkisiz olması gibi),bunun dışında arada o kadar ''hangisini alsam'' diye düşünecek kadar fark yoktur.
    Ben twinlab,american pure whey gibi ucuz olanlarını tercih ediyorum,x lira fazladan verip başka bir marka alsanız da vereceği pozitif ya da negatif etki %5 i bile geçmez bence.

Param olsa myofusion ya da syntha-6 kullanırdım,ama yine param olsa 100 liralık izole whey dururken(american pure whey),ya da 110 liralık twinlab dururken;hiçbir WHEY'e gidip 150 lira vermem.
    O kadar para vereceksem ya Myofusion,ya syntha-6 ya da nitrotech falan alırdım.

lucifer_666tr bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş