Altyapısı olmayan biri için p90x programı

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve IOneI tarafından 15 Ocak 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 11 üye.
  1. IOneI

IOneI Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Arkadaşlar vücudum bu. Sizce p90x programı bu vücüdu iyi bir sekle sokabilir mi? altyapım hiç yok fakat maddi manevi her türlü imkana sahibim şuan 1.83 boy 74kiloyum. Zayıf olmama ragmen bicimsiz bir gobegim var ozellıkle bu gobegi yok etmek istiyorum sizce nasıl bir yol izlemeliyim?

2. teamst

teamst Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    istanbul
    Önce bunu aklına koymalısın, sonra usandığın zamanlar çok çabuk gelecek, buna karşı durmalısın, sonra sıkıldığın zamanlar çabuk gelecek, buna karşı durmalısın, sonra evden çıkıp salona gitme isteğinin kaybolduğu zamanlar çabuk gelecek, buna karşı durmalısın, hepsine karşı durup aşarsan, artık spor senin yaşantın olacak, sonra göbeğin enerji olacak, bir arı gelip göbeğine konacak, eşkıya filmini izle en iyisi:)

3. IOneI

IOneI Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    umarım öyle olur gereken istek ve enerjimin oldugunu hissediyorum yalnız altyapı olmadıgı icin vücudumun gelisip gelısmeyecegıne karsı soru ısaretlerı var kafamda kemik yapımda ince fotograflarda goruldugu gibi biraz öz güven eksikligide var bu yuzden.

4. teamst

teamst Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    istanbul
    2ci fotoda altyapın oldukça sağlam görünüyor:) Disiplinli 3 ay herşeyi yoluna koyar, muhtaç olduğun her türlü bilgi bu forumda var, üşenmeden okuman yeterli. Ama şunu samimiyetle söliyim p90 ile evde felan olmaz bu iş, slaona gitmelisin, ve bunu yapmak zorunda olduğu bir iş gibi görmelisin.

5. Kursat38

Kursat38 Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    boyum 170 kilom 82 olmasına rağmen benim vücudum öyle. senin normalde zayıf olman lazım neden göbeğin var hala çözemedim 45 dakika yürüyüş yada koşu olabilir ama salona gitme imkanın varsa salonda daha iyi eritebilirsin şunu unutma yaktığın yediğinden fazlaysa kilo verebilirsin ama kilo vercek durumunda yok gibi senin durumu hiç anlayamadım o kiloda nasıl göbeğin oluyor hayretler içerisindeyim.

6. AHOLOMAHO

AHOLOMAHO Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    0
    Abur cubur ve sekerli maddelerin ortaya cikarttigi bir sonuctur genelde gobek. Fazla oturmaktanda kaynaklanabilir.

7. F35

F35 Üye

Beğenileri:
    212
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İzmir
  8. IOneI

IOneI Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kilo da bir yanlıslık yok malesef 2-3 senedir vücut cok hareketsiz ve oturmaktan sanırım günde 10saat pc basınad hareketsiz otururdum ve abur cubur falan derken bu gobek olustu. Acaba kilo aldırıcı birşeyler tavsiye eder misiniz sadece gobek sorun suan

9. F35

F35 Üye

Beğenileri:
    212
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İzmir
    Anlaşılan yağ oranın çok yükseklerde bence önce yağlardan derhal kurtulmalısın.

10. IOneI

IOneI Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bende öyle dusunuyorum yani artık mide sanki gogus tarafına tırmanmıs gibi duruyor ve bu benı cok rahatsız edıyor cok bıcımsız bır sekil alıyor

11. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Sizden %10 daha az bir vücut yağ oranınıa sahiptim yani göbeğim küçücüktü p90x denedim genede zorladı baya bi alt yapı istiyor ama napabilirsiniz bence p90 a başlayıp 3 ay yapıp ondan sonra p90x e geçebilirsiniz.Göbeğinizden kurtulmanızıda sağlar , antreman aksatmamak ve beslenme önemli.

12. ahmet53100

ahmet53100 Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Rize
    bence sen önce sağlam bir cardio yapmalısın

13. IOneI

IOneI Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    konuyu actıgımdan sonraki 1 ay içinde yani düne kadar düzenli şınav ve barfiks çektim. Mekiğe ağırlık veremedim ve dün p90x programına başladım bugun 2. günüm. Dün yapmış oldugum göğüs ve sırt çalışması sonuc verecek gibi. Çalışılan bölgede ciddi ağrılar var birazdan zıplama antrenmanına başlayacagım. Beslenme ve uyku düzenine de gerekenden fazla önem gösteriyorum. Umarım sonuçlar iç açıcı olur.

14. gamez34

gamez34 Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    p90x de zorlanırsan p90m var onun bir düşüğü bunda zorlanırsan power 90 var oda bir düşüğü ben en zorunu istiyorum dersen insanity var acayip zorlayıcıdır bide tapout xt bunada bakabilirsin torrente bulabilirsin bulamassan pm at yardımcı olurum

Son düzenleme: 26 Şubat 2013
    IOneI bunu beğendi.
  15. IOneI

IOneI Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    İlginiz için teşekkürler dediğiniz programlar elimde mevcut p90xten daha iyi verim alacagımı dusundugum icin onceligim bu oldu.

16. zeo64

zeo64 Co-Moderator Yönetici Co-Moderator

Beğenileri:
    1.831
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli / Uşak
    başladınız mı?bu vücut durumuyla antrenmanı bitiremezsiniz de.bence de power90 dan başlanmalıydı.

17. IOneI

IOneI Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evet başladım yarın 3. günüm evet acaip yorucu çok zor ama becerebiliyorum bugün zıplama programı göğüs ve sırt programına oranla daha cok zorladı ve terletti. Çok zorlanıyorum yoruluyorum ama bu benim hoşuma gidiyor. Beslenme ve uyku düzenimde sağlıklı. Ek olarak whey+gainer kullanıyorum . Programa başlayana kadar yaklaşık 2 ayda kendimi her açıdan hazırlamıstım ve pazartesi başladım çok şükür. Umarım güzel sonuclar alacagım. Power 90 çok fazlasıyla hafif geldi.

18. ParZ

ParZ Üye

Beğenileri:
    869
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Başla p90x'e yapabildiğini yap.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 19:08 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 19:00 ----------

Definisyona ihtiyacın var niye gainer ? duh Düzgün bir beslenme ve takviye programına ihtiyacın var....

IOneI bunu beğendi.
  19. IOneI

IOneI Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kilom iyi olmasına ragmen kollar cok ince duruyor cok zayıf görünüyorum. Bu yüzden gainer kullanıyorum tam anlamıyla kullanmıyorum aslında whey ağırlıklı calısıyorum. Resimde gördüğünüz gibi göğüs hiç yok gibi sizin bunun dısında önerileriniz nelerdir

20. zeo64

zeo64 Co-Moderator Yönetici Co-Moderator

Beğenileri:
    1.831
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli / Uşak
    aman bilinçsiz supplement kullanımına dikkat.kilo vermek istiyorsun hedefin bu fakat gainer alıyorsun forumu okumaya devam.

Sayfayı Paylaş