Allah rızası için yardım edin icemiyorum şu tozu

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve samet5811 tarafından 20 Eylül 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. samet5811

samet5811 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    öğrenci
    Öncelikle s.a abilerim kardeşlerim ben evde boduy yapıyorum yaklaşık 5 ay çalıştım güzel bir de değişim oldu sonra 2300 gr hardline vmax çikolatalı aldım bu tozu almak icin tüm yaz çalıstım bilgisayarcıda 3 4 sefer ictim sonra midem bulandı artık icemiyorum sütlede suylada yoğurtlada tiksinip kusuyorum çok moralim bozuldu :( bütün yaz sırf bu tozu almak için çalştım ama yok içemiyorum artık neyin içine katıp neyle yemeliyim önerilerinizi bekliyorum ne olur yardım edin

2. vein

vein Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Suyla kötü olur tadı ama içilir, sütlede çok güzel bi tadı olur genelde. Aç karnına içtiysen miden bulanmış olabilir belki.

3. samet5811

samet5811 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    öğrenci
    Bir bardak sütle karıştırıyorum yine tiksindiriyo

4. Kardanadam88

Kardanadam88 Üye

Beğenileri:
    105
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Yönetici
    Yer:
    Istanbul
    Kardeşim her yolu denemişsin , bu saatten sonra yapacak pek birşey yok. Ya doğal yollardan almaya bak proteini alamıyorsan da bir kaç arkadaş bul onların tozlarını ufak ufak dene o da olmuyorsa hiç paranı harcama.

5. samet5811

samet5811 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    öğrenci
    Aslında neyin içine katsam güzel olur diye düşünüyorum ama aklıma bisey gelmiyo şeker katsam sıkıntı olurmu vide seninde aklında biseyler varsa soylersen sevinirim

6. Kardanadam88

Kardanadam88 Üye

Beğenileri:
    105
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Yönetici
    Yer:
    Istanbul
    Şeker katarsan bence daha çok miden bulanır.

7. ujohnz

ujohnz Üye

Beğenileri:
    721
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Öğrenci
    içme o zaman, zorunda mısın? Sat gitsin. Kalan parayla doğru düzgün besin satın al...

doxux bunu beğendi.
  8. tolga karahan

tolga karahan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Kardesim hangi aromali tozu alirsan al zamanla onlarin tadi da seni bayacak hepsi ayni inan , su an senin yapacagin en mantikli sey bir sure icmemek veya yemegin icine katip yemek baska secenegin yok malesef

9. Barbell Training

Barbell Training Üye

Beğenileri:
    394
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Muhendis
    Yer:
    Izmir
    Protein tozu vucutcularin kullandigi ozel.bir ilac falan degil. Ictigin sutten, yedigin yumurtadan tavuktan mercimekten daha ustun birsey degil. Butun yaz calisip parani toza vermene uzuldum acikcasi.

Arkadasin dedigi gibi git sat. O paraylada dambil halter falan al. Gelisimine daha cok katki saglar.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

etsote77 ve rasiel bunu beğendi.
  10. samet5811

samet5811 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    öğrenci
    Ben sivas kangallı yım burada fitness salinu filan yok bn evde kendim çalışıyorum insanlar bilinçsiz yani gireyim bunu araştırayım filan yok bunu yapan nadir burdakilere ben protein tozu alıcam diyince herkes bunu steroid gibi bisey sanıyor zararlı bi doping gibi bisey sanıyolar onun için satamıyorumda zaten fazlada kullanmadım kimse yanaşmıyor almaya
    --- Mesaj birleştirildi, 22 Eylül 2016 ---
    Alan olsa ucuza bile vericem ama burda herkes protein tozunun normal etten sütten aldığın protein olduğunu bilmiyor herkes bunu doping steroid gibi şeler sanıyor zararlı birşey olarak algılanıyor o yuzdende kimse almıyor bu arada bn sivas kangalıyım burası küçük bir yer kimse araştırmıyor herkes kulaktan dolma şeylerle hareket ediyor

11. Kardanadam88

Kardanadam88 Üye

Beğenileri:
    105
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Yönetici
    Yer:
    Istanbul
    Abicim " Sat " dendiği zaman kapı kapı gezip satmaya çalışmayacaksın tabii ki , koy foruma yada internete , anlat durumunu satarsın zaten.

12. mevsres

mevsres Üye

Beğenileri:
    828
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Gürcistan
    Bir protein tozunu bile içemiyorsan bu sporun asıl zor taraflarını gördüğünde ne yapacaksın peki?

Ben şu an 3300 kalori falan alıyorum, bu kalorileri sadece bulgur, yulaf, tavuk göğsü, lor peyniri vs gibi gıdalardan tüketiyorum ve bu ne kadar büyük bir işkence anlatamam, sense bir protein tozunu içemiyorum diyorsun. :)

Kardanadam88 bunu beğendi.
  13. Kardanadam88

Kardanadam88 Üye

Beğenileri:
    105
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Yönetici
    Yer:
    Istanbul
    Adam zor geliyor demiyor ki , midem almıyor diyor. Bende pilav kokusunun olduğu yere bile giremiyorum mesela pirinç pilavı göremiyorum , pilavcının sokağından bile geçmem benimde için kalkıyor. İlkokul'da yemekhane de 3 sene pilav çıktı 22 senedir ağzıma sürmüyorum. :)

samet5811 ve mevsres bunu beğendi.
  14. ujohnz

ujohnz Üye

Beğenileri:
    721
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Öğrenci
    Bilen sanki umursuyor mu? Mesela içindeki maltodekstrin, soya lesitini, soya proteini, aspartam v.b ıvır zıvırları da? :)

Yahu 100 tane alışveriş sitesi var, koy gitsin, evinin en yakınındaki kargodan hakkariye bile gönderirsin. Forumda izin var mı bilmiyorum ama satanlar vardı, forumda bile satabilirsin.

Başka bir zaman, açtığın başka bir konu hakkında uzun bir post yazacaktım, şimdi kısaca yazayım sana. Kusura bakma, hep bir bahane, hep bir olumsuzluk içindesin, yapma...

15. samet5811

samet5811 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    öğrenci
    Abicim istedini soyle uzun uzun yaz okurum erinmemde sıkılmamda bir cogunuz benden büyüktür hepinize saygı duyuyorum ama fitnessi filanda çok seviyorum ama imkan yok evde en fazla ne yapabilirsinki 6 aydır çalışıyorum 6 baklava 2 göğüs kasından başka birşey yok kollarım bileklerim kız kolu gibi ince ince yaşıtlarımın çocuğu gibiyim sen olsan seninde canın sıkılmaz moralin bozulmazmı tam üç ay bilgisayarcıdaki adamın agız kokusunu çektim sırf 2 3 günde çıkarıp bi 10 lira vericek diye sonunda hedefe ulaştım aldım protein tozunu biraz içtim sonra midem bulanmaya başladı iciyosun cart miden bulanıyor geri kusuyosun sen olsan sinirlenmezmisin moralin bozulmazmi uzun uzun yazabilirsin sıkıntı yok Abi
    Keşke yazdıklarımın hepsini okuyup anlasaydın benim nigdem bulanıyor ilk seferlerde icitim ama sonradan ictikce kusuyorum olay bu

16. Pink Zeppelin

Pink Zeppelin Üye

Beğenileri:
    2.171
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    eskişehir
    o kadar çalışmışsın bari o paraya spor salonuna yazılsaydın. :)

17. samet5811

samet5811 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    öğrenci
    keşke olsa da yazılsam :D :D sivas kangal gibi bir yerde sağ olsun belediye başkanımız yapıyor ama sadece kadınlara :D :D
    bu arada ben tozu 140 liraya aldım 90-100 liraya satıcam isteyen olursa en fazla 150 gr gitmiştir içinden o da en fazla pazarlık payı var özelden yazın numaramı verebilirim ben içemiyorum bağri birine faydası dokunsun :D :D :D

18. ujohnz

ujohnz Üye

Beğenileri:
    721
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Öğrenci
    Sinirinin bozulması normal, ama bahsettiğim ayrı bir şeydi, olumsuz düşünme olan olmuş. Belki protein tozunun içindeki bir şeyi vücudun kabul etmemiştir o da olabilir. Ben mesela bu forumdaki en midesiz adamlardan birisiyim muhtemelen, ama muscletech platinum whey den çok rahatsız olmuştum rezalet bir üründü. para çöpe gitmişti resmen. olur öyle yani...

istediğin kol ölçüsünü sana protein tozu vermeyecek, günde yiyeceğin en az 3 porsiyon sağlam besin verecek, onu unutman problem.

Para hesabı da yazacaktım sana; Protein tozu dediğin 200-240 lira, düz mantık gitsen ortalama 10-12 kilo tavuk demek, 60 kilo yağsız olsan protein ihtiyacın ortalama 110-120 gram, günlük o kadar tavukla günde 400 gram tavuk yiyebilirsin 80-90 gram protein verir sana, gerisini de yumurta veya lor ile doldurabilirsin. Karbonhidratını da bulgur,yulaf,pirinçten, baklagillerden(protein de var) alabilirsin, ucuz ve kolay haşla ye. zaten yağsız adamsın sana sıkıntı çıkarmaz... Bunlara ek olarak, 1 tereyağı, 1 zeytin yağı ve ihtiyacın varsa 1 multi vitamin alacaksın. Haftada 1 gün de git pazara yeşillik ne bulursan al. Zaten yeşillikler 1 lira bile değil...

Gördüğün gibi canını sıkmanı gerektirecek bir şey yok. Protein tozunu da bir yere koy satarsın. Her zaman önündeki maçlara bak :)

samet5811 ve etsote77 bunu beğendi.
  19. etsote77

etsote77 Üye

Beğenileri:
    777
    Ödül Puanları:
    103
    Ujohnz gayet güzel yazmis, ama olurda satamadin, o tozla protein bar veya protein kek yapmayi dene, arada atistirirsin, forumu arastir yapılışı vardi. Kek bile mideni bulandirirsa at gitsin, kokmustur o :)

GT-I9100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

20. NeverForget

NeverForget Üye

Beğenileri:
    129
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Beylikdüzü
    Öncelikle kullanmaya 5-6gün ara ver ardından blender içine yerfıstığı+muz+süt+protein koyup dene bakalım nasıl olucak.

Sayfayı Paylaş