Aklıma takılan bir kaç önemli soru

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Cinsanity44 tarafından 27 Şubat 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Cinsanity44

Cinsanity44 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İstanbul
    Merhaba benim bi kaç sorum olcak :)
    1. Aynı anda 2 program yapabiliyor muyuz ? Yani mesela body yaptık 2 saat sonra air alert falan yapabiliyor muyum ?
    2.Eve ayarlanabilen dumbbell aldım ama ayarlarken ne kadar hızlı olursamda olayım süre gidiyor bunun bi zararı var mı ?
    3.Programım bu sizce nasıl ? Pazartesi : Göğüs - biceps Salı : Omuz - Triceps Çarşamba : Göğüs - Sırt Perşembe : Omuz - Abs Cuma : Bacak

2. Trabzonum61

Trabzonum61 Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Adana
    forumda arama yaparak sorularınıncevabına ulaşşırsın
    süre soruna gelince ya 2. bi bar alacaksın yada hızlı olmaya çalışıcaksın :) ne kadar süre gidebilirki diye düşnüyorumda bi zararı olmaz

3. CR7.

CR7. Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    bence programın yanlış bana kalırsa başlangıç için tek gün sistemi 2-3 hafta sonra 3 gün sistemi ve 3. veya 4. ayında 5 günlük programa geçebilirsin 3-4 aya gelene kadar vücüdun bi alışma evresi olması gerekiyor.

4. Cinsanity44

Cinsanity44 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İstanbul
    Forumda araştırma yaptım ama aklımdaki soruların net cevabı yok. Program normalde burdaki program ama bazı bölgeleri arttırım. Normalde 25 sn falan dinlenme ama benim rahat 40 sn oluyor.

5. zeo64

zeo64 Co-Moderator Yönetici Co-Moderator

Beğenileri:
    1.831
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli / Uşak
    ağırlık arttıkça verim artırabilmek için dinlenme sürenizin artması gerektiğini göze alırsak,25 sn dinlenme çok hafif ağırlıkta bile az gelir.zaten ideali min.40-45 sn.o açıdan süre konusunda sıkıntınız yok.

bodyden sonra air alert de yapmanızda bi sakınca göremiyorum.hatta cardio olarak bile yapılabilir.ancak bacak antrenmanından önceki gün yada hemen sonrası yapmak performan düşüklüğüne neden olabilir.

not:air alert tehlikeli bir programdır,sakatlık riskine dikkat.

Sayfayı Paylaş