Akciger kapasitesi

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Atakansam tarafından 13 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Atakansam

Atakansam Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Yer:
    Küçükçekmece, İstanbul
    Merhaba forum uyeleri yillardir takipteyim sporculuk olarak 1 sene vg gecmisim var 1 sene kickbox gecmisim var suan universiteye hazirlaniyorum besyo icin boyum 182cm kilom 78 az biraz bel bolgem yagli bunun disinda sikintim yok parkurlarda iyiyim fakat dayanikliklik konusunda cok kotuyum kross kosularini tamamlayamiyorum genelde amacim istanbul universitesi fakat mekik kosusu istiyor yani dayaniklilik enerjisel olarak hic yorulmuyorum fakat akcigerlerim bitiyor nefes alamiyorum akciger gelistirmek acmak buyutmek icin steroid doping tarzi ilaclar varmidir acaba?

2. tarantino16

tarantino16 Üye

Beğenileri:
    85
    Ödül Puanları:
    28
    Akciger buyutmek icin ilac?stereoid? Ne gerek var. Dogaya cik. Orta tempolu egzersiz sirasinda agzindan alabildigin kadar hava al. Minimum surede aldigin havayi yine geri ver. Akciger kapasiten artacagini dusunuyorum bu sekilde.

3. Atakansam

Atakansam Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Yer:
    Küçükçekmece, İstanbul
    bunu neredeyse 3 aydir uyguluyorum ama yeterli degil suanki durumumda pek mumkun degil vakit kisitlamamiz var yoksa uzun vadede acabilicegimi dusunuyordum dogal yollarla

4. deathlifter

deathlifter Üye

Beğenileri:
    2.739
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    bilgisayar muhendisi
    Yer:
    istanbul
    interval kardiyo yap 20dk 1dk hızlı 1 dk yavaş

Tolgahantt, buresu ve SCHWARZXXL bunu beğendi.
  5. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    Değerli üyemiz;
    Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;
    - Mesaj içeriği 'Doping ve Hormonlar Bölümü'ne başlık açabilmek için yeterli görülmemiştir.

Açtığınız başlıktaki mesajınız, yönetim tarafından incelenmiş ve 'Doping ve Hormonlar Bölümü'nde yayımlanması için yetersiz görmüştür. Size tavsiyemiz; aşağıdaki önerileri dikkate almanızdır.

-Steroid (ilaç) kullanmadan, doğru antrenman ve beslenme programlarıyla istediğiniz vücut seviyesine, kas ölçülerine ulaşabilirsiniz. Antrenman ve beslenme ile ilgili başlıklarımız aşağıdaki linktedir.

https://www.bodyforumtr.com/threads/bodyforumtr-kullanım-kılavuzu.79035/

- BodyForumTR.com sitesi Steroid/Doping kullanımına karşıdır! Sitemizin amaçlarından bir tanesi, eğer steroidler KULLANILACAKSA doğru kullanılmasıdır. Bu bağlamda, eğer sporda yeterli tecrübeye ulaştığınızı ve steroid kullanmayı düşünüyorsanız, kullanmadan önce çok iyi araştırma yapmanızı tavsiye ederiz. Aksi takdirde kanser, kısırlık, jinekomasti (kadınımsı meme görünümü), kellik gibi bir çok ciddi sağlık problemleriyle karşılaşabilirsiniz.

- Steroid kullanmadan önce 'Doping ve Hormonlar Bölümü'nde bulunan, steroid kullanımını tecrübe etmiş üyelerimizin başlıklarını inceleyiniz. Bilimsel araştırmaların, makalelerin ve tecrübeli üyelerin mesajlarının bulunduğu başlıklarımızı okuyunuz.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş