7.ayima girdim supplement vb onerileriniz?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve gorkem0707 tarafından 20 Mayıs 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. gorkem0707

gorkem0707 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Arkadaslar iyi geceler . Gece gece yazmak zorunda kaldim aklima takiliyor suanda. Ben vardiyali calisan biriyim gece vardiyasina gidecegim hafta spor a gitmiyorum. Cunku gece uyyamadikdan sonra sporun bir anlami olmaz metebolizma rezil olur diye dusunuyorum. Isin aslina gelirsek . 7 ayda sadece glutapure kullandim hardlinein. Hic ole prot tozu merakim olmadi . Eskiden kullanmisligim var . Ve yeniden baslayacagim . Kasimda spor a basladigimda kilom 75 di suan 80 kiloyum. Boy 1.80 bana onerebiliceginiz aromasiz sekersiz prot tozu bcaa veya sizler daha iyi biliyorsunuz urunler varmi ? Karaciger dostumudur cok iyi bilmiyorum. Ama kullanmam gerek normal besinden gercekten cok param gidiyor artik toz lazim 7. Aydayim ne almam gerektgini yazarsaniz ona gore bakayim saygilar.

2. Brewmaster

Brewmaster Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    28
    Yemege cok para gidiyor diye toz mu alınır? Toz yemegin yerine geçecek bir şey değil, sadece destek. Gunluk alman gereken 160gr proteinin 25-30gr ını tozdan alabilirsin, büyük kısmını yine et, balik, tavuk, yumurta vs yiyeceklerle alman gerek.

Sayfayı Paylaş