7 ay body yapmanın zararları

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve sleepwalker tarafından 1 Eylül 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 14 üye.
  1. CrazyBoy

CrazyBoy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok vurucu olmuş bu:) konuyu açan arkadaşım için söylüyorum: vücudu şimdiden fazla zorlama-kaslarını eritme belli bi seviyeye kadar sonra tekrar başlarsın ben de yeni başladım bu spora henüz 15 yaşındayım dediğim gibi fit bir vücuda ulaşıp askıya almayı planlıyorum boyun kısa kalmaz fazla zorlamadıgın sürece merak etme bir an önce sigarayı bırak..

2. atakan966

atakan966 Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    28
    Tekrar yazıyorum, boyum kısa kalacak diye değil de sağlığım elden gidecek diye üzül...

mc_burax bunu beğendi.
  3. durden

durden Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    yaş 18 (24gün sonra 18 olucam ) boy 1.84 leg press omuz press birde ayakta barbell curl yaptıgım hareketler bunlar cidden boy uzamasına negatif yönde etki ediyor mu eğer öyleyse leg press ve omuz pressi bırakıp barbell curl içinde başka şekillerde deniycem

4. oklahoma

oklahoma Yeni Üye

Beğenileri:
    322
    Ödül Puanları:
    0
    her şey sağlıklıbir yaşam ve spor yapmak adına olmalıdır. bunu unutma eger sırt bolumunde problem varsa ona gore bir program uygula. unutma saglıklı yasam için yapıyorsun. bu sporu yaparken baska bir amacın olmamalı. yani olabilirde aslında eger varsada bazı seyleri goz onunde bulunduracaksın.

5. gurur

gurur Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    38
    bak sigara gürbüzlüğü engeller diye bi karikatür vardı çok doğru sigarayı bırak sporuna devam et derim ben genetiğinde ne varsa boyun o olacaktır ama sigara gelişimi kesinlikle durdurur kendimden biliorum 13 yşında sigarayla tanıştım ve boyun 1.79 du 6 yıl geçti boyum 1.81 örnek ortada

6. sleepwalker

sleepwalker Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    istisna olabilr ergenliğe erken girmiş olabilrsin

Sayfayı Paylaş