600 TL İLE HANGİ TAKVİYELERİ ALABİLİRİM

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve CasperPit tarafından 25 Aralık 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 16 üye.
  1. CasperPit

CasperPit Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    1.85 BOYUM 55 KİLOM VAR HASTALIK DERECESİNDE ZAYIFIM SPORA BAŞLICAM 600 TL İLE NELER ALABİLİRİM NELER ALMALIYIM YARDIM

2. Leopara

Leopara Üye

Beğenileri:
    265
    Ödül Puanları:
    73
    Çok şey alabilirsin bu bütce ne kadar dayanicak 1 aylikmi 2 aylikmi bi senemi

3. CasperPit

CasperPit Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    2 AY HOCAM

4. Leopara

Leopara Üye

Beğenileri:
    265
    Ödül Puanları:
    73
    Whey + Gainer + casein + kreatin + Xtend + multivitamin

Bunları aldım bomba gibi olcan diye düsünme çok iyi beslenirsen bunlarında cok faydasini gorursun ama iyi beslenemezsen bunlarin katkisiz az olur

CasperPit bunu beğendi.
  5. CasperPit

CasperPit Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Önerebileceğiniz markalar var mı peki?

6. Leopara

Leopara Üye

Beğenileri:
    265
    Ödül Puanları:
    73
    Whey casein için optimum kombin paketleri mevcut internette

Bcaa icin xtend

Gainer için vitargoya para yeterse vitargo yetmezse spor sonrasi icin xpro

Multivitamin olimp olabilir

Kreatin optimum yada ultimate olabilir

CasperPit bunu beğendi.
  7. ReLax35

ReLax35 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    Baya zayıfsın benden betermişsin :) Ben biraz toparladım karbonhidrat sayesinde bence ilk önce karbonhidrat al çünki kendimden biliyorum kilosuz olmak kötü biir olay kollar zayıf oluyor vs :)

CasperPit bunu beğendi.
  8. Sercyy

Sercyy Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    38
    1 gainer al , geri kalanıyla eve et depola

CasperPit bunu beğendi.
  9. neverbackdown.

neverbackdown. Üye

Beğenileri:
    672
    Ödül Puanları:
    123
    Tuvalete 600 lira atmak istiyorsun galiba.Daha başlamadan supplemente umut bağlamak.Çok gereksiz al madem paran var kırmızı etini , tavuğunu , bulgurunu yulafını, yumurtanı sütünü ye yani.. 1 yıldır hiçbir supplement kullanmadım ve salonda her gidişimde beslenmemi soruyorlar.Kendileri supplement kullanıyorlar üstelik.

Supplement kullanımına karşı değilim ancak daha spora başlamamış veya yeni başlamış insanların böyle başlık açmasına çok üzülüyorum yani.Salondakiler vb. al al ders sana adam kazanıcağı parayı düşünür çünkü seni pek takıcağını sanmıyorum.

Yaver27, DaiMoNer, CasperPit ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  10. Steve Austin

Steve Austin Üye

Beğenileri:
    408
    Ödül Puanları:
    73
    600 tl ye 10 kilo tavuk gogsu alırsın,kılosu 10 lıradan toplam 100 lıra
    500 tl ye 10 kılo yulaf ezmesı alırsın,kılosu 10 lıradan toplam 100 lıra
    400 tl ye 10 kılo balık alırsın,kılosu 15 lıradan,150 lıra
    250 tl ye 10 kılo patates alırsın,kılosu 3 lıradan 30 lıra
    Kalan 220 lirana bezelye,fasulye,mercımek,tam tahıllı ekmek,fıstık ezmesi,saf zeytınyagı ve BOOOOLCA yumurta alırsın,afiyet olsun.

Yaver27, DaiMoNer, Created By Loss ve diğer 5 kişi bunu beğendi.
  11. tugaygs06

tugaygs06 Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bursa
    600 tl yi ye daha faydalı olur kagıtla suplement arasında senin için fark olmayacaktır.
    Et süt yumurta depola gaza gelip tozlara abanma

CasperPit bunu beğendi.
  12. Steve Austin

Steve Austin Üye

Beğenileri:
    408
    Ödül Puanları:
    73
    Şu supplementlere yatırdığınız paranın %50'sine yiyecek alsanız ve bunları doğru zamanlama ile yeseniz,emin olun sahip olduğunuz vücudun %60 daha fazlasına sahip olurdunuz.Lütfen supplementleri çok fazla önemsemeyin.Yok idman sonrası hemen protein almazsan,kasların yanarmış,yok sabah kalktığında mide aç olduğu için kaslardan enerji açığını kapatırmış,yok bcaa kullanmadan kardio yaparsan kasların yanarmış,ya arkadaşım kas o kadar kolay eriyen bir şey değil.Ayrıca idman sonrası ve sabah kalkar kalkmaz direk proteın tozu ıcmek yarar degıl,zarardır.Nasıl ya,proteın tozu ama hemen emılıyor,o yuzden ıdman sonrası ıcın yapılmıs dıye dusunenler var ıcınızde emınım,cunku bende bır ara oyle dusnuyordum,1.5 sene öncesine kadar.İdman sonrası ve sabah kalkar kalmaz kan şekeriniz çok düşük oluyor ve bu durumlarda asıl buyumenızı saglayan hormon olan growth hormon cok yuksek oluyor.Anlıcagınız kan sekerı ve growth arasında ters orantı var,sız ıdman sonrası ve sabah kalkar kalkmaz proteın tozu ıctıgınızde artan growth hormonunu dırek dusuruyor ve bunu mahvedıyorsunuz.Proteın tozu kullanacaksanız,ıdmandan en az 20-30 dakıka sonra kullanın,sabah kalkar kalkmaz proteın tozuna abanmayın,ılla ıceceksenız 20-30 dakıka sonra ıcın.Kaslar oyle anlatıldıgı kadar cabuk gıden,erıyen seyler degıl,bunlar hep supplement ureten ve satan fırmaların uydurdugu seyler,pekı ama neden herkes boyle soyluyor dıyeceksınız bunun da nedenı marketıng!!! Supplement fırmarları son 50 yılın ekonomisinde çok çok büyük yer edindiler,ünlü doktorları,unlu vucutcuları paralarıyla alıp,sırf daha fazla proteın tozu satabılmek ıcın yalanlar soyletıyorlar para ile,eeee mıllette vucutcuya bakıyor dev gıbı eeee bu oyle dıyorsa dogrudur dıyor,doktora bakıyor lan bu adam prof olmus bu bılmıcekte kım bılecek dıyıp ınanıyor.Yok arkadasım yok,araştıracaksın,kimseye inanmayacaksın.Yine de araştırmak isteyenler için,İNSÜLİN VE GROWTH HORMON İLİŞKİSİ YAZIP ARAŞTIRIN GOOGLE AMCADAN SAYGILAR.

onyiturk, Nanza, Fitbodurx27 ve diğer 9 kişi bunu beğendi.
  13. zehirbey

zehirbey Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    8
    kardes dogal beslenmeye cok onem ver ek olarak ben 60kiloydum 173 boy dymatized super mass aldım 179 tl normalde 15 servislik ben 1ay kullandım işe yaradı bende sonra multipower mass gainer aldım o hiçbişeye yaramadı gainer alcaksan dymatized super mass oneriririm bende işe yaradı belki sendede işe yarar ama

CasperPit bunu beğendi.
  14. SoldiersOfGod

SoldiersOfGod Üye

Beğenileri:
    328
    Ödül Puanları:
    73
    Yav hemende adama supplement dayamışsınız napıyosunuz bu iş böyle olurmu yok gainer yok glutamine falan önce bi belli beslenme programı lazım Steve Austin çok güzel yazı yazmış hemende supplemente yönelip para harcıyorsunuz CasperPit sen o parayla iyi işler yapabilirsin hemen supplemente yönelme forumdaki beslenme programlarına günlüklerine bak incele kim nasıl yemek yiyor ne yapıyor supplement isi en sona onlar beslenmene ek gıda olucak ki zorunlu bişe degil beslenmen iyiyse gerekte kalmaz onlara ama paranı iyi ayarla..

CasperPit bunu beğendi.
  15. Leopara

Leopara Üye

Beğenileri:
    265
    Ödül Puanları:
    73
    İyide belki adam güzel bi beslenmenin yanina soruyo belki guzel bi beslenmesi olmucak bunlarla eksiklerini tamamlamaya calisiyo parasi var demekki adamin yeni basliyan biri 600 lira para verebiliyosa demekki parasi vardir

16. SoldiersOfGod

SoldiersOfGod Üye

Beğenileri:
    328
    Ödül Puanları:
    73
    Adamın guzel beslenmesi olsa 55 kilo olmaz o boya baksanıza hastalık derecesinde zayıfım diyor.

17. Steve Austin

Steve Austin Üye

Beğenileri:
    408
    Ödül Puanları:
    73
    Güzel beslenme mi?55 kilo adam ya,konuyu önce bir okuyun sonra yorum yapın

18. Leopara

Leopara Üye

Beğenileri:
    265
    Ödül Puanları:
    73
    Ondan sonraki belkiyi okudunuz inş beslenemiyo midesi kabul etmiyo yiyemiuyo eksik besleniyo tamamlamak istiyo neden bu kadar karsiniz toza param var diyo adam

19. Steve Austin

Steve Austin Üye

Beğenileri:
    408
    Ödül Puanları:
    73
    Ya arkadaşım sen şaka mısın?Adama bu yolun doğrusunu gösteriyoruz,yardımcı olmaya çalışıyoruz,YİYEMİYORSA,BÜYÜYEMEYECEK BU KADAR BASİT.Supplementler takviyedir,yemek yerine kullanılmaz,kullanılırsa verim çok düşük olur bu kadar basit,yıl 2015 olacak,hala su supplementlere yemek olarak bakıyorsunuz,adamı da yanlış yönlendireceksiniz.

onur04, DaiMoNer ve SoldiersOfGod bunu beğendi.
  20. Leopara

Leopara Üye

Beğenileri:
    265
    Ödül Puanları:
    73
    Ben yemek yemesinmi diyorum yemeğinide yesin supplementinide alsin supplementler motivasyonda arttiriyo yeni basliyanlar icin heleki

Sayfayı Paylaş